Covid-19 v Španielsku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
70%
Hodnotenie

Europa 

  • Španielsko
  • Španielsko
  • Malorka
  • Sa Coma
27 °C
teplota vzduchu
24 °C
teplota vody
2:10 h
dĺžka letu
cca 1:15 h
Od letiska
70%
Europa
11 recenzií
od 505 €

Europa

Odporúčanie 64 %
Poloha 82 %
Šport a zábava 78 %
Izby 65 %
Strava 68 %
Personál 75 %
70%
Celkové hodnotenie
11 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Umiestnenie:
atraktívny byt komplex sa nachádza na pokojnom mieste len 300 metrov od krásnej piesočnatej pláže Sa Comas. Nespočetné obchody a zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých metrov. Autobusová zastávka sa nachádza priamo v prednej časti závodu (250 m). Letisko je asi 70 km ďaleko.
Vlastnosti: The
sa nachádza na rušnej ulici, tento komplex sa skladá zo 4 podlaží s celkom 42 ubytovacích jednotiek. Hosťom je k dispozícii impozantný bazén a záhradné plochy, lobby, šatňa a recepcia, ktorá je obsadená nepretržite. K dispozícii je aj kaviareň a útulný bar. Hostia môžu tiež úschovňu bicyklov a parkovisko v ponuke. Vo vonkajšom areáli je bazén s detským bazénom, snack bar a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi. To ponúka tenisové kurty a za príplatok gulečník/snooker. Golfové ihrisko je cca 3 km od elektrárne.
Ubytovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období): , apartmány sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, kombinovaný obývacia a spacie priestor, satelitný TV, kuchynský kút, minibar/chladnička, prenájom bezpečné a balkón alebo terasu.
Board (v závislosti na ročnom období k dispozícii):
izbu iba.
Poznámka:
Upozorňujeme, že špecifikované hotelové vybavenie a činnosti v off-sezóny môže obmedzený len v závislosti na obsadenosti hotela sú k dispozícii.
Kategória krajiny:
2 Hviezdičky
Status:
09.01.2012
Poznámka:
ponukou na rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátoch, v Bulharsku, Španielsku a Spojenom kráľovstve platí len pre účastníkov, ktorí cestovné rokov prichádza z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu -countries si rezervovali, majú bydlisko v týchto krajinách, a môže takýto dôkaz poskytnúť. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez príslušných dokladov na mieste platby alebo vyslanie odmietnuť.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 64 %
Poloha 82 %
Šport a zábava 78 %
Izby 65 %
Strava 68 %
Personál 75 %
70%
Celkové hodnotenie
11 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Europa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Europa

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.06.2021
Je hotel Europa kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Obsadenosť je často obmedzená, najmä na recepcii a v spoločných priestoroch. Služby parkovania a žehlenia môžu byť obmedzené. Interné stravovacie služby musia byť v súlade so všeobecnými dezinfekčnými a spoločenskými dezinfekčnými opatreniami, ako aj s obmedzenými otváracími hodinami. Môžu existovať dočasné obmedzenia počtu hostí v každom stole. Všetky služby cestovného ruchu by mali zabezpečiť bezpečnosť každého na základe troch základných zásad: Sociálne dištancovanie, hygiena a zodpovedné správanie. Opatrenia sa môžu v prípade potreby zmeniť s cieľom reagovať na miestnu situáciu COVID-19.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.08.2021 20:08:19
Koľko stojí zájazd do hotela Europa?
Cena zájazdu je od 505€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.09.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 24°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Malorke.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.08.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia