Upresnite svoje filtrovanie
92%
Hodnotenie
92%
Hodnotenie
Mexiko Mexiko
 Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Cancún  Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Cancún

Haven Riviera Cancun Resort & Spa 

Haven Riviera Cancun Resort & Spa 

11:50 h
29 °C
29 °C
25 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
1377 €
1377 €
cena hotela od
cena hotela od
92%
Haven Riviera Cancun Resort & Spa
2 recenzií
od 1377 €

Haven Riviera Cancun Resort & Spa

Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 83 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
92%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:


Hotel sa nachádza na pláži, asi 25 km od Cancúnu. Golfové ihrisko je vzdialené 8 km. Na letisko CUN sa dostanete približne za 12 km.

vybavenie:


Hotel má 333 izieb. K vybaveniu hotela patrí lobby, recepcia, Wi-Fi, niekoľko reštaurácií, snack bary a bary. V bazéne nájdete niekoľko bazénov, vírivku a priestor na opaľovanie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (42 m²): Vaňou alebo sprchou / WC, sušičom na vlasy, kombinovaným obývacím priestorom na spanie s pohovkou, ventilátorom, klimatizáciou, minibarom, trezorom, satelitnou TV, WLAN, telefónom, županom, papučami, kávovarom a balkónom alebo terasa.

Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more (cca 42 m²): Vybavená rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby okrem výhľadov na more a výhod Serenity Club (vrátane vstupu do salónika, digitálnych novín, exkluzívneho odbavenia).

Dvojlôžková izba Club Sea View (približne 42 m²): S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby má výhľad na more, súkromný bazén na kúpanie a výhody Serenity Club (vrátane vstupu do salónika, digitálnych novín, exkluzívneho odbavenia).

Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more (asi 42 m²): majú rovnaké vybavenie ako Club Double Sea View.

Suita Junior Balkón / Terasa (cca 42 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Za príplatok je k dispozícii aj čiastočný výhľad na more alebo na bazén.

Suita Junior Prestige (asi 48 m²): S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby majú tiež bočný výhľad na more a sú priestrannejšie.Stravovanie (v závislosti od sezóny):


All inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté po celý deň na príslušných otvorených baroch. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky, ako napríklad čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú za poplatok

Šport / Zábava (v závislosti od sezóny):


- za poplatok: posilňovňa, tenis, viacúčelové športové ihrisko, bicykle, plážový volejbal, vodné pólo, jóga, kúpeľné a wellness centrum
- Šport zo strany miestnych poskytovateľov (za poplatok): potápanie, jazda na kajaku, surfovanie, golf
- živá hudba

Ostatné:


- Akceptované kreditné karty: Mastercard, Visa, American Express
- Napätie: 110 voltov
- Práčovňa (za poplatok)

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Všeobecné poznámky:


Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a zdravotnej starostlivosti pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou z dôvodu našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutý cestovnou kanceláriou. Tieto informácie budú na internetových portáloch prezentované pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Ak ste si rezervovali let, promo akcia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že špeciálne a športové batožiny môžu byť spojené s nákladmi na transfer.

Vezmite prosím na vedomie, že v prípade niektorých hotelov budete na mieste povinného zastávky v blízkosti hotela namiesto vášho hotela / ubytovania. Kvôli umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči odídu v najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do majetku.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by sa počas vášho príchodu vyskytli meškania vo vašom lete.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity sú k dispozícii od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.), V závislosti od obsadenosti hotelapoveternostné podmienky sú obmedzené alebo nie sú k dispozícii. Počas tohto obdobia môžu byť uzavreté alebo zrušené niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň 1 účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak plánujete prísť mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom prosím hotel vopred pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu a pricestovali ste po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte o tom prosím hoteliér ešte pred príchodom, aby vám bola rezervovaná služba poskytnutá.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu len od približne 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že od 1. septembra 2017 bude o príchody žiadať ekologická daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Eko-daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc platí zákazník priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutá v cene zájazdu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Všimnite si prosím aktuálne predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie z nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Mexiko! Pri vstupe cez USA dodržiavajte predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie nemeckého Spolkového ministerstva zahraničných vecí (platí to aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nie je opustený tranzitný priestor).

Imigrácia Mexiko: Nemeckí občania potrebujú cestovný pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.

Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup možný bez víz s strojovo čitateľným pasom. Občania všetkých krajín zúčastňujúcich sa na programe bezvízového styku v USA musia od 12. januára 2009 pristupovať k svojim osobným údajom a cestovným informáciám na webovej stránke Ministerstva vnútornej bezpečnosti na adrese https://esta.cbp.dhs.gov 3 dni pred odletom. Od 1. augusta 2008 je možná elektronická prihláška na dvojročné platné platné povolenie na vstup na internetovú stránku.

Okrem toho je možné leteniek vydať len vtedy, ak je včas k dispozícii "Údaje o cestujúcom". Ak tak chcete urobiť, pošlite prosím e-mail na service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplným menom všetkých spolucestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj dátum narodenia a pohlavie všetkých cestujúcich. V prípade neskorého prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady na vystavenie letenky. Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.

Dôležité: Všetky osobné údaje na cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií uvedených v cestovnom pase. Upozorňujeme, že pri rezervácii.

Keďže predpisy sú neustále aktualizované, pozrite si prosím domovskú stránku amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 83 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
92%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Haven Riviera Cancun Resort & Spa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Haven Riviera Cancun Resort & Spa

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.02.2021 00:02:53
Koľko stojí zájazd do hotela Haven Riviera Cancun Resort & Spa?
Cena zájazdu je od 1377€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.02.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 29°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Cancún a Riviera Maya.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.01.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia