Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
21 °C
28 °C
Parkovanie v objekte
Vonkajší bazén
WIFI dostupná
WIFI zadarmo
Tento úžasný hotel, navrhnutý výlučne pre dospelých, sa nachádza v Argostoli. Cestovatelia ocenia pokojný a pokojný pobyt v zariadení, ktoré pozostáva z celkom 7 izieb. Apartmány Lagoon View - Adults Only ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých verejných priestoroch a na izbách. Apartmány Lagoon View - Adults Only nemajú recepciu otvorenú 24 hodín denne. Detské postieľky nie sú dostupné v apartmánoch Lagoon View - Adults Only. Domáce zvieratá nie sú povolené v apartmánoch Lagoon View - Adults Only. Návštevníci, ktorí prídu autom, ich môžu nechať na parkoviskách. Niektoré z vyššie uvedených služieb môžu byť spoplatnené.
Lagoon View Apartments recenzie
A RP
Zdroj:
Google - automatický preklad
Náš pobyt na Kefalónii s Panosom bol jednoducho perfektný. Od prvého momentu sme sa cítili ako doma, vždy pozorní, priateľskí a ochotní nám pomôcť s čímkoľvek, čo sme potrebovali. Ubytovanie bolo dokonalé: veľmi čisté, pohodlné a s každým detailom premysleným pre relaxačný pobyt. Poloha je vynikajúca, ideálna na objavovanie ostrova a užívanie si jeho pláží a krajiny.
To, čo skutočne robí rozdiel, je Panosova pohostinnosť s jeho miestnymi odporúčaniami. Pomohol nám s tipmi na cestovanie a bol vždy k dispozícii s úsmevom. Vďaka nemu bol náš zážitok na Kefalónii nezabudnuteľný.
Určite ho odporúčame na 100% a radi sa vrátime.
s pozdravom
PAR
Adam Fleming
Zdroj:
Google - automatický preklad
Wow, aké pekné miesto, majitelia Panos a Mary sú dvaja veľmi tvrdo pracujúci milí ľudia.
Ak hľadáte pekné pokojné miesto na oddych, potom je toto miesto!
Ochlaďte sa a oddýchnite si pri bazéne, k dispozícii sú obedy a večere a to všetko varí Mary doma a porcie sú obrovské!
Pri bazéne je bar na popoludňajšie a večerné nápoje.
Izby sú krásne a pohodlné, aby som bol úprimný, aj keď väčšinu času strávite pri bazéne alebo dole v meste.
Vrelo odporúčame túto krásnu pokojnú dovolenkovú destináciu.
Lampros247
Zdroj:
Google - automatický preklad
Naozaj priateľské a čisté prostredie a úžasný výhľad. Určite by som to znova navštívil!
john bray
Zdroj:
Google - automatický preklad
Izba, ktorú sme nakoniec dostali, bola veľmi dobrá, čistá a dobre vybavená.
Keď sme však prvýkrát prišli, bola nám ponúknutá veľmi chudobná izba, unavená, tmavá a pochmúrna; s výhľadom na parkovisko, bez verandy alebo použiteľnej terasy. Mali sme rezervovanú a zaplatenú nadštandardnú izbu.
Potom nám bola predložená agresívna požiadavka na 250 eur v hotovosti (200 A/C, 30 trezor, 20 daň), ale boli sme odmietnutí. Pri rezervácii cez Tui sa o týchto poplatkoch nezmieňuje.
Mal som byť varovaný, keď som podľa predchádzajúcej recenzie požiadal o cenovú ponuku na prenájom auta ... 700 eur na 10 dní! Sám som zaplatil 250 libier.
Keď sme sa sťažovali, boli sme presťahovaní, veľmi dobrá izba, pohodlná atď.
Žiadna veranda alebo použiteľná terasa, veľmi otvorený vietor bez súkromia.
Žiadny výhľad na lagúnu z žiadnej izby, je to jasné, hoci apartmány sú inzerované ako apartmány s výhľadom na lagúnu, len veľmi málo z nich je a nie všetky majú nádherné verandy, o ktorých ľudia chvália.
Alison Powley
Zdroj:
Google - automatický preklad
Úžasné 2 týždne dovolenky. Toto bola naša druhá návšteva, tichá a pokojná, relaxačná. Nič nie je príliš veľkým problémom. Ďakujem vám Panos a Mary. Vidíme sa budúci rok