Upresnite svoje filtrovanie
70%
Hodnotenie
70%
Hodnotenie
Egypt Egypt
 Egypt, Sharm El Sheikh, The Gardens Bay  Egypt, Sharm El Sheikh, The Gardens Bay

Sharm Plaza 

Sharm Plaza 

3:40 h
30 °C
30 °C
24 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
522 €
522 €
cena hotela od
cena hotela od
70%
Sharm Plaza
206 recenzií
od 522 €

Sharm Plaza

Odporúčanie 55 %
Poloha 73 %
Šport a zábava 65 %
Izby 72 %
Strava 58 %
Personál 75 %
70%
Celkové hodnotenie
206 recenzií

Informácie pre Sharm Plaza

Poloha hotela Sharm Plaza je jedinečná vďaka úchvatnému koralovému útesu Far Garden, ktorý sa nachádza priamo pred súkromnou hotelovou plážou.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Centrum: 6 km
Nákupné možnosti: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod

Poloha

Poloha hotela Sharm Plaza je jedinečná vďaka úchvatnému koralovému útesu Far Garden, ktorý sa nachádza priamo pred súkromnou hotelovou plážou. Vďaka nemu môžu milovníci potápania a šnorchlovania odhaľovať vzrušujúci podmorský svet Červeného mora. Od Na´ama Bay - obľúbenej časti letoviska Sharm el Sheikh - je hotel vzdialený približne 6 km a dva-krát do dňa je hosťom k dispozícií bezplatný transfer. Vzhľadom ku koralovému útesu, je vstup do mora možný len z móla, odporúčame len skúseným plavcom, potrebná je obuv do mor Tento hotel odporúčame pre jeho kvalitné služby a dlhodobú spokojnosť našich zákazníkov.

Vybavenie

Luxusný hotelový rezort s celkovým počtom 399 komfortných hosťovských izieb a juniorsuít, ponúka všetky výhody pohodlnej dovolenky pri mori. Rezort disponuje elegantnou vstupnou halou v orientálnom štýle s recepciou, 2 hlavnými reštauráciami, 5 á la carte reštauráciami, barmi, diskotékou, malou nákupnou zónou a arabskou kaviarňou. V prekrásne udržiavanej vonkajšej časti rezortu nájdete 5 bazénov na plávanie, z toho jeden je vyhrievaný. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma k dispozícií. Plážové osušky a plážovú tašku nájdete na izbe, použitie je zdarma.

Ubytovanie a izby

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, káblovou TV, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou, varnými kanvicami, sieťkami proti hmyzu, čiastočne balkónom/terasou alebo francúzskym oknom s výhľadom do záhrady.
Deluxe izby majú rovnaké vybavenie, ale sú priestrannejšie a majú výhľad do záhrady alebo na bazén.
Juniorsuity majú rovnaké vybavenie a veľkosť ako deluxe izby a disponujú priamym alebo bočným výhľadom na more.
Pri obsadení štandardnej alebo deluxe izby, juniorsuity 2 dosp. osobami a 1 dieťaťom alebo 3 dosp. osobami, sú izby vybavené dvojposteľou a prístelkom.

Pláž / Stredisko

Prekrásna pláž s vlastným korálom na šnorchlovanie a potápanie priamo pred hotelom (najkrajší v okolí). Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Šport a relax

Tenis, squash, sauna, vírivka, parný kúpeľ, fitnescentrum, spa, stolný tenis, biliard a animačný program, aqua centrum, salón krásy, internet kaviareň (sčasti za poplatok).

Pre deti

• detské postieľky
• ohrievače detských fliaš
• podložky na prebaľovanie
• detské vysielačky
• skladacie buggy kočáre
• formičky a iné plážové hračky
• nafukovacie kolesá na plávanie

Prednosti:

Fitness
Možnosť prenajať kočík
Pre deti (baby friendly)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Squash
Vonkajší bazén
Výbava pre deti
Vyhrievaný bazén
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Crowne Plaza
Hotel Crowne Plaza Resort
Hotel Sharm Plaza
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 55 %
Poloha 73 %
Šport a zábava 65 %
Izby 72 %
Strava 58 %
Personál 75 %
70%
Celkové hodnotenie
206 recenzií
Ing. Jana Karnetová
Termín pobytu: Sep 2019 Publikované 29.10.2019
73 %
Ako som v úvode napísala, v septembri 2019 sme boli v hoteli Sharm plaza/rezort/ už 13. krát od roku 2003 do 2019. Samozrejme sú mnohé skutočnosti, ktoré je možné viac kritizovať. Napríklad raňajky boli v hlavnej reštaurácii od 7 do 10:30, ale potom pokračovali vedľa až do 11:30. Na pláži boli tzv. neskoré raňajky, káva, koláče. Dnes je veľká pomlka medzi raňajkami a obedom. Obed pri pláži začína 12:30 do 15:00. V tom istom čase je k dispozícii rýchle občerstvenie taktiež na pláži. Myslím si, že by bolo vhodné, aby rýchle občerstvenie začalo neskôr napríklad o 13:30 a bolo do 15:30. Sú skutočne veľké časové medzery medzi jedlami, čo klientom prekáža. Zmenili sa taktiež ALa Carte reštaurácie, ale podľa môjho názoru sú vždy veľmi príjemné. V jedálnych listoch sú v ponuke jedlá "zadarmo" teda Ala carte, ale tiež zo poplatok, z nevedomosti tu vznikajú problémy, keď si klienti objednajú jedlá za poplatok a potom sú nahnevaní, že majú zaplatené Ala carte. Taktiež častokrát spomínaná neochota zo strany personálu je v tom, že sa zmenila klientela, Nemci, Angličania, Rusi, dávali tringelty, ale dnes klientela Ukrajinci, Rumuni... nedávajú nič. Za posledné tri roky odišli z hotela šikovní čašníci, upratovači, žiaľ aj animátori, ktorí udržiavali latku úrovne naozaj vysoko. Myslím si, že upadajúca úroveň hotela je najmä z celkovej situácii v Egypte, kedy sa zatvárali hotely pre nezáujem klientov o dovolenky v Egypte. Nízke ceny, za ktoré sa pobyty predávali, aj dnes predávajú /január 2019 - 300 €!/ spôsobili úpadok služieb. Ale na záver chcem povedať iba dôvod, prečo sa stále vraciame práve do Sharmu, je tu krásne more, teplejšie počas celého roku ako v iných destináciách Egypta, doteraz najnižšia cena počas celého roku. Ľudia si však neuvedomujú, že nemôžu mať za "málo peňazí, veľa muziky". čítať celú recenziu
Marek
Termín pobytu: Sep 2019 Publikované 25.09.2019
35 %
Izba špinavá, jedlo nechutné, žiadna hygiena, za všetko pýtali doláre. čítať celú recenziu
Diana
Termín pobytu: Sep 2019 Publikované 09.09.2019
70 %
Po vybavení všetkých formalít na letisku, zakúpení víz atď, nás čakal transfer, delegát bol milý, ale nerozumel všetkému. Ranné stretnutie s delegátom bolo o 10:00, pre nás nereálne, nakoľko príchod do hotela sme mali okolo 3:09, kde nás relatívne rýchle ubytovali. Vzdialenosť od centra bola asi 10 minút taxíkom, v Naama Bay sú obchodníci naozaj otravní. Personál hotela je v podstate milý a ústretový. Nie všetci sú anglicky hovoriaci. Izbu sme mali pod reštauráciou, v ktorej pravidelne v noci robili poriadky, čo nás budilo. Strava bola slabá, výber sladkého dobrý. All inclusive môžem prirovnať k penzii a nie k 5* hotelu. Vybavenie izby bolo slušné, telefón však nefungoval. Výhľaď z terasy sme mali priamo do areálu, kde bol pokoj. V areáli sa nachádza aj veľmi dobrá talianska reštaurácia, kde je veľmi dobrý personál! Manager tejto reštaurácii je príjemný chlapík. GRAND Spa, ktoré je taktiež v rezorte, nestálo ani omylom za vyskúšanie. Pozitívne hodnotím disko klub, kde je tiež veľmi profesionálny barman. Celkový dojem z dovolenky kompenzoval personál práve tej talianskej reštaurácie :), ohľadne výletov vám neporadím, nakoľko sme sa dva dni nevedeli dovolať delegátovi, až sme to nakoniec vzdali. Večerný program taktiež slabý. Plánujem sa však vrátiť, snáď dobehnú nedostatky. čítať celú recenziu
Daniela
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 15.08.2018
90 %
Táto dovolenka bola výborná počnúc hotelom, ktorý bol veľmi pekný, izby čisté a hlavne postele veľmi pohodlné, rezort ako celok veľmi pekne udržiavaný všade čisto a ochotný personál. Personál bol veľmi milý a ochotný či už v hlavnej časti hotela, kde sa jedlo, alebo na pláži, alebo pri večerných programoch. More krásne čisté, kto rád šnorchluje, bude to pre neho ten najkrajší zážitok. Pre mňa veľkým plusom animátori, ktorí celý deň v bazéne na pláži robili program a zábavu pre ľudí. Spríjemnili nám dovolenku a urobili ju nezabudnuteľnou. Jediný menší mínus bolo pre mňa jedlo, ktoré bolo každý deň rovnaké. Plus bol zasa v tom, že sa dalo vždy večer objednať do inej reštaurácie a tým si spestriť stravu. Každopádne hodnotím túto dovolenku a tento hotel veľmi pozitívne a mám v pláne sa sem ešte vrátiť. čítať celú recenziu
Iveta
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 19.07.2018
37 %
Strach a hrôza - nikdy viac. Transfer z letiska do hotela s delegátom, ktorý mal rozprávať vraj česky, ale rozpráva česky asi tak, že mu rozumiete každé druhé slovo. Animačný program, stále ten istý, nezaujímavý. Animátory rozprávali len anglicky a rusky. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Sharm Plaza

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.05.2022 22:05:41
Koľko stojí zájazd do hotela Sharm Plaza?
Cena zájazdu je od 522€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 24°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Sharm El Sheikhu.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 3:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Richard Homer pridané 12.02.2022 16:02:30
Dobry den, rad by som sa informoval o aku slovensku cestovku ide a ci bude k dispozicii aj slovensky alebo cesky delegat.Este by ma zaujimalo ci sa jedna o hotel pre dospelych/cize hotel bez deti

Dobrý deň,

 

jedná sa o CK ETI Slovensko. Asistencia je pri týchto hoteloch poskytovaná väčšinou aj v slovenskom/českom jazyku. Hotel nie je Adults only, čiže je k dispozícii aj ubytovanie s deťmi.

 

Ďakujem,

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30