85%
Hodnotenie
Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos
Cyprus Cyprus
Cyprus, Južný Cyprus, Kalavasos Cyprus, Južný Cyprus, Kalavasos

Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos 

Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos 

Cyprus Cyprus
Cyprus, Južný Cyprus, Kalavasos Cyprus, Južný Cyprus, Kalavasos
Teplota vzduchu: 24 °C
Teplota vody: 21 °C
Dĺžka letu: 2:50 h
Od letiska: cca 0:45 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Hotel: Hotel Cyprus Villages Traditional Houses Kalavassos sa nachádza asi 7 km od piesočnatej pláže Govenors. Mesto Limassol je vzdialené asi 30 km (Lefkosia asi 55 km, Larnaca asi 45 km). Obchody sú asi 30 km od hotela. Z hotela sú dostupné tieto pamiatky: Pláž Govenors (cca 7 km) a Limassol (cca 30 km). Mobilitu poskytuje prenájom auta. Kyvadlová doprava (za príplatok) premáva medzi hotelom a letiskom.
Hygienické a bezpečnostné opatrenia
V záujme ochrany zdravia hostí sú v hoteli zavedené nasledovné hygienické a ochranné opatrenia: dodržiavanie odporúčaní WHO a miestnych zákonov, vyškolený personál vybavený hygienickými a ochrannými opatreniami, bezpečný prístup s hygienickými kontrolami pre dodávateľov a zamestnancov, zásady zámeny personálu, prispôsobené kapacity a vychádzkové trasy v spoločných priestoroch, dezinfekčné prostriedky na ruky vo všetkých priestoroch, zintenzívnené čistiace a dezinfekčné protokoly pre všetky priestory, preprava batožiny hosťom ako aj bezkontaktná registrácia a odhlásenie a bezkontaktné informovanie v hoteli.
Vybavenie: Vidiecky hotel, ktorý bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2010, má celkom 20 izieb. Je vybavený recepciou, klimatizáciou, minimarketom, parkoviskom (zdarma) a zmenárňou. Okrem toho hotel ponúka konferenčné priestory.
Stravovanie: Raňajky (od 7:30 do 10:30) formou bufetu.
Zábava/animácia: požičovňa bicyklov.
Ďalšie informácie: Na určité zariadenia alebo aktivity sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina. Kreditné karty: American Express. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť obmedzené alebo uzavreté z dôvodu nových zdravotných protokolov COVID19. Zmeny je možné uplatniť bez predchádzajúceho upozornenia. Ak prídete do cieľovej oblasti po 4:00, hotelová izba bude k dispozícii až v deň príchodu po oficiálnom čase registrácie príslušného hotela. Taktiež je potrebné dodržať oficiálny čas odhlásenia hotela v deň odchodu. Pri pravidelných spiatočných letoch do polnoci je potrebné dodržať oficiálny čas odhlásenia hotela v deň odletu. Skorú registráciu alebo neskoré odhlásenie si môžete zarezervovať prostredníctvom nášho servisného tímu za príplatok v závislosti od dostupnosti.
Dôležité upozornenie: Ak plánujete prísť do cieľovej oblasti po 4:00, hotelová izba bude k dispozícii až v deň príchodu po oficiálnom čase registrácie príslušného hotela. Taktiež je potrebné dodržať oficiálny čas odhlásenia hotela v deň odchodu. Pri pravidelných spiatočných letoch do polnoci je potrebné dodržať oficiálny čas odhlásenia hotela v deň odletu. Skorú registráciu alebo neskoré odhlásenie si môžete zarezervovať prostredníctvom nášho servisného tímu za príplatok v závislosti od dostupnosti.
Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 83 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 24.11.2022
Je hotel Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.11.2022 23:11:58
Koľko stojí zájazd do hotela Traditional Cyprus Villages - Houses in Kalavasos?
Cena zájazdu je od 602€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.11.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 24°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Južný Cyprus
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.10.2022 9:30
Dĺžka letu Cyprus
Let trvá približne 2:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30