Piešťany: Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel 5*
Upresnite svoje filtrovanie
Piešťany: Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel 5*
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Piešťany: Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel 5* 

Piešťany: Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel 5* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel 5*

Renovovaný secesný skvost Thermia Palace, postavený v roku 1912, je situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Päťhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v 118 luxusných klimatizovaných izbách vrátane apartmánov. Hotel je priamo spojený s kúpeľným domom Irma Health Spa. Zdravie a pohodlie - všetko pod jednou strechou. Doprajte si kúpeľ v bahnisku a zrkadlisku v unikátnych kúpeľných priestoroch.

Ubytovanie: Komfort izba: luxusná klimatizovaná nefajčiarska izba s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), LED TV (SAT-TV),  2 telefóny, WIFI, trezor, minibar na požiadanie, čajový a kávový servis, sušič vlasov, kúpací plášť. 

Kúpeľný dom Irma Health Spa s unikátnym  bahniskom a zrkadliskom ponúka viac ako 60 liečebných procedúr: bahenné zábaly, termálne vaňové kúpele,  perličkové kúpele, podvodné masáže, trakcie vo vode,  elektroliečbu, individuálne terapeutické cvičenia, liečebné masáže. 24-hodinová dostupnosť zdravotnej starostlivosti. 
Wellness centrum, Premier Fitness Center, Emporium Wellness & Beauty: kozmetické ošetrenia s kvalitnou kozmetikou, manikúra a pedikúra (kozmetické procedúry a masáže za poplatok)

Gastronómia: V Grand Restaurant a Salon Hubertus sa servírujú špeciality medzinárodnej ako i domácej kuchyne. Naše menu 
a bufetové stoly ponúkajú lákavé jedlá s orientáciou na trendy ľahkej a modernej gastronómie. Na odporúčanie lekára ponúkame tiež špeciálne diétne stravovanie vyhovujúce bezlepkovej a bezlaktózovej diéte. Špeciality z kávy a čaju ako i kvalitné vína a kokteily si môžete vychutnať v Café Alexander, v salóne Ferdinand alebo na letnej terase. V našej vinotéke objavíte veľký výber slovenských a medzinárodných vín. 

Wellness centrum: Kúpele Piešťany otvorili brány päťhviezdičkového wellness-relaxačného centra, ktoré ponúka luxusnú a modernú relaxáciu v historickej atmosfére.
Brány nového wellness-relaxačného centra, v časti kúpeľného domu Irma spojeného s päťhviezdičkovým hotelom Thermia Palace, sa otvorili 15. júna 2019. Hosťom prvého päťhviezdičkového hotela na Slovensku je k dispozícií nové priestranné wellness centrum na ploche 1200 m2. Konštrukčne veľkoryso postavené wellness centrum s denným svetlom a vonkajšími terasami poskytuje nerušený výhľad do nádhernej záhrady hotela Thermia Palace.
Návštevníkom je k dispozícii vodný svet s vnútorným a vonkajším bazénom s termálnou vodou, priestranná veľká vírivka, ale aj saunový svet s parnou, fínskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitáciou tropickej búrky, tepidáriom a odpočinkovými plochami s výhľadom do hotelovej záhrady. Celoročnú prevádzku vonkajšieho bazéna zabezpečí termálna voda a vyhrievaná dlažba v jeho okolí.
 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Komfort

 • Raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu

 • Lekárska konzultácia
  zameraná na prípadné kontraindikácie procedúr
 • Pri pobyte na 2 noci - 2 procedúry za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal
 • Pri pobyte na 3 noci - 3 procedúry za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia
 • Pri pobyte na 4 noci - 4 procedúr za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia
 • WIFI pripojenie na internet v celom hoteli

 • Vstup do wellness centra

 • Vstup do fitness centra

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Prístelka je možná len pre deti do veku 12,99 r. Deti staršie ako 13 r. a dospelé osoby môžu byť na prístelke len v izbách kategórie Apartmán

Deti do 18 rokov nemajú nárok na procedúry.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu komfort, raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu, lekárska konzultácia, pri pobyte na 2 noci - 2 procedúry za pobyt na osobu, pri pobyte na 3 noci - 3 procedúry za pobyt na osobu, pri pobyte na 4 noci - 4 procedúr za pobyt na osobu, wifi pripojenie na internet v celom hoteli, vstup do wellness centra, vstup do fitness centra

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky