Piešťany: Esplanade Ensana Health Spa Hotel 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Piešťany: Esplanade Ensana Health Spa Hotel 4*
Slovensko Slovensko
 Západné Slovensko  Západné Slovensko

Piešťany: Esplanade Ensana Health Spa Hotel 4* 

Piešťany: Esplanade Ensana Health Spa Hotel 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Esplanade Ensana Health Spa Hotel 4*

Štvorhviezdičkový hotelový komplex, nachádzajúci sa v prekrásnom parku priamo v centre Kúpeľného ostrova. Hotel Esplanade ponúka 259 izieb vrátane 15 apartmánov a v Krídle Palace 198 izieb vrátane  6 apartmánov. Je to hotel pre všetky príležitosti. V priebehu uplynulých dvoch rokov došlo k rekonštrukcii izeb a reštaurácií. Kúpeľná a zdravotná starostlivosť je poskytovaná v kúpeľnom dome Balnea Health Spa, wellness a relax v centre Vodný a saunový svet, kulinárske lahôdky v rôznych reštauráciách. Kaviareň s letnou terasou, nočný bar so živou hudbou, kongresové priestory ako i široká ponuka voľnočasových a športových aktivít.

Ubytovanie: nefajčiarska izba Standard s kúpeľňou (vaňa alebo sprcha), balkón, SAT-TV, WIFI, minibar na požiadanie na recepcii, telefón, trezor, sušič vlasov a kúpací plášť. Izby s klimatizáciou na vyžiadanie za príplatok.

Balnea Health Spa - moderné liečebné centrum, ktoré ponúka kúpeľné procedúry na tej najvyššej úrovni. Kúpeľné centrum bolo v roku 2014 kompletne zrenovované.  Liečebné procedúry sú založené na prírodných liečivých zdrojoch, ktoré sa stali základom pre profesionálne liečebné metódy, a sú mimoriadne účinné pri liečbe reumatizmu a ochorení pohybového aparátu. Okrem kúpeľov v termálnej minerálnej vode s vysokým obsahom sírovodíka sú k dispozícii bahenné zábaly, manuálne podvodné masáže, trakcie, antispastická kinezioterapia, ergo- terapia, mechanoterapia, elektroliečba, individuálne terapeutické cvičenia, aktívna rehabilitácia a liečebné masáže. 24-hodinová dostupnosť zdravotnej starostlivosti. 

Gastronómia: Priestranné reštaurácie vám ponúkajú príjemnú atmosféru. Raňajky, obed i večera sú servírované formou bu- fetu. Menu zahŕňa sortiment so zdravými, ľahkými jedlami 
s nízkym obsahom tukov a cukrov. Na základe odporú- čania lekára vám pripravíme tiež vyváženú a diétnu stravu.  Ponúkame napríklad bezlepkové jedlá a jedlá bez laktózy. Špeciality, kávu i čaj si môžete vychutnať v Park Café a na letnej terase. V Balneo Café nájdete ďalšie špeciality z našej bohatej gastro ponuky.
 

Wellness centrum: Hotelový bazén a wellness priestory ponúkajú celoročné vnútorné a vonkajšie vyhrievané bazény s masážnymi tryskami a rozsiahlymi možnosťami saunovania vrátane fínskej sauny, infračervenej sauny, parnej sauny a relaxačnej zóny. Nájdite si čas aj na rôzne relaxačné masáže, kúpele, telové a kozmetické ošetrenia (procedúry nad rámec uvedených nie sú zahrnuté v cene).

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard v krídle Alameda

 • Raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu

 • Lekárska konzultácia
  zameraná na prípadné kontraindikácie procedúr
 • Pri pobyte na 2 noci - 2 procedúry za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal,
 • Pri pobyte na 3 noci - 3 procedúry za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x hydroterapia
 • Pri pobyte na 4 noci - 4 procedúry za pobyt na osobu
  1x termálny kúpeľ - zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž - čiastočná, 1x hydroterapia
 • WIFI pripojenie na internet v celom hotel

 • Vodný a saunový svet

 • Premier Fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Prístelka je možná len pre deti do veku 12,99 r. Deti staršie ako 13 r. a dospelé osoby môžu byť na prístelke len v izbách kategórie Apartmán

Deti do 18 rokov nemajú nárok na procedúry.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu standard v krídle alameda, raňajky formou bohatého bufetu. večere formou bufetu alebo servírovaného menu, lekárska konzultácia, pri pobyte na 2 noci - 2 procedúry za pobyt na osobu, pri pobyte na 3 noci - 3 procedúry za pobyt na osobu, pri pobyte na 4 noci - 4 procedúry za pobyt na osobu, wifi pripojenie na internet v celom hotel, vodný a saunový svet, premier fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky