Rajecké Teplice: Wellness Hotel Diplomat 4*
Upresnite svoje filtrovanie
Rajecké Teplice: Wellness Hotel Diplomat 4*
Slovensko Slovensko
 Malá Fatra  Malá Fatra

Rajecké Teplice: Wellness Hotel Diplomat 4* 

Rajecké Teplice: Wellness Hotel Diplomat 4* 

nocí
prvý deň pobytu

Individuálny príchod do hotela. Ubytovanie možné od 14:00.

 

Wellness Hotel Diplomat 4*

Popis hotela: Moderný hotel Wellness Hotel Diplomat sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra v kúpeľnom meste Rajecké Teplice. 

Ubytovanie: Útulná izba o rozlohe 16m2 s dvoma jednolôžkovými polohovateľnými posteľami, ktoré je na požiadanie klienta možné spojiť. Všetky izby majú balkón a väčšina z nich aj nádherný výhľad na pohorie Malej Fatry. Izba je vybavená talianskym nábytkom a oddelenou kúpeľňou s WC, vaňou alebo sprchou.
V minibare si môžete vybrať zo širokej ponuky alkoholických aj nealkoholických nápojov a pochutín.

Wellness: Objavte čaro relaxácie a aktívneho oddychu vo Vodnom svete, ktorý je súčasťou Wellness & Relax centra hotela Diplomat v Rajeckých Tepliciach. Vďaka postupne sa zvažujúcemu dnu a premenlivej hĺbke (1,2 m až 1,8 m) ponúka vnútorný, moderne vybavený bazén zábavu a relax pre malých i veľkých, plavcov i neplavcov. Plavcov určite potešia rozmery bazéna – šírka 8 metrov a dĺžka 20 metrov, detských návštevníkov, že sa môžu šantiť vo vode s príjemnou teplotou od 30 do 32 °C. Dokonalý relax, zábavu a uvoľnenie navodia v bazéne prvky vodnej terapie: hydromasážne trysky, protiprúd, perličkový kúpeľ, vodné chrliče, masážne sedenie.
Súčasťou Wellness & Relax centra je aj Wellness bar so širokou ponukou nealko a miešaných nápojov. V letných mesiacoch je hosťom k dispozícii vonkajšia terasa s lehátkami a slnečníkmi, kde si môžete pri pohľade na okolitú prírodu vychutnať osviežujúce nápoje či domáce dezerty z našej hotelovej cukrárne. Chytať „bronz“ je možné aj v zimnom období na modernom solárnom lôžku.
Hosťoom sú k dispozícii sauny: soľná, fínska a bylinková. jacuzzi a odpočívarne.

Gastronómia: Reštaurácia Wellnes Hotela Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach ponúka rozprávkové jedlá pripravené tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších. Dostanete sa do sveta, kde ani obyčajne znejúce pirohy nebudú chutiť obyčajne. Nechajte sa rozmaznávať vynikajúcim kuchárskym tímom, ktorého práca nie je len o povinnosti, ale hlavne o radosti.
Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov a večere formou servírovaného menu alebo taktiež bufetových stolov.
Reštaurácia je tiež ideálne miesto pre posedenie si s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou.
 

  
ďalšie dni pobytu

Voľný program

  
posledný deň pobytu

Check out z hotela do 10:00, individuálny odjazd z hotela.

  
V cene je zahrnuté
 • Ubytovanie v 2-lôžkovej izbe
  v závislosti od výberu v ďalšom kroku rezervácie
 • Raňajky formou bohatého bufetu a večere formou bufetu alebo servírovaného menu

 • Voľný vstup do Wellness & Relax centra a Kardio fitness zóny

 • 1x miešaný drink

 • 1 x hodina bowling / tenis + 1x hodina billiard / stolný futbal / izba

 • 20% zľava na masáže, telové a pleťové ošetrenia

 • Župan a papuče na izbe

 • Parkovanie a Wifi pripojenie

V cene nie je zahrnuté
 • Miestne poplatky
  1€/osoba/deň - splatné priamo na recepcii hotela
Dôležité informácie

Izby sú na spätné prepotvrdenie od hotela. Po rezervácii bude Vaša požiadavka zaslaná do hotela a vyžiadaná kapacita ubytovania.

Často kladené otázky

Čo cena zahŕňa?

V cene je zahrnuté ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, raňajky formou bohatého bufetu a večere formou bufetu alebo servírovaného menu, voľný vstup do wellness & relax centra a kardio fitness zóny, 1x miešaný drink, 1 x hodina bowling / tenis + 1x hodina billiard / stolný futbal / izba, 20% zľava na masáže, telové a pleťové ošetrenia, župan a papuče na izbe, parkovanie a wifi pripojenie

Čo cena nezahŕňa?

V cene nie je zahrnuté , miestne poplatky