Vhodné destinácie na svadobnú cestu

Po vyrieknutí svadobných sľubov a oslave s najbližšími nasledujú pokojné dni plné romantiky a rozmaznávania. Ak patríte k ľuďom, ktorí si jednoducho dovolenku bez mora nevedia predstaviť a túžite po nezabudnuteľných spomienkach, ste na správnom mieste. Predstavíme vám destinácie, kde zaručene zažijete svadobnú cestu snov.


Maldivy

(Zdroj: pixabay/cc/SusannWeiss)

Jemný biely piesok trblietajúci sa na slnku, tyrkysové vody mora, oddych pod nakláňajúcimi sa  palmami, popíjanie exotických nápojov, romantické ubytovanie či vysoký štandard služieb robí z Maldív jedno z najúžasnejších miest na svadobnú cestu.

Ostrovy ponúkajú absolútne súkromie a pokojné trávenie dovolenky. Môžete vyraziť na romantickú rybačku vo večerných hodinách a úlovok si nechať pripraviť priamo na pláži pod hviezdami, vybrať si výlet na niektorý z ostrovov, poznávať podmorské bohatstvo alebo sa plaviť na tradičnej lodičke a pozorovať delfíny.

Zobraziť všetky ponuky na Maldivy


Seychely

(Zdroj: pixabay/cc/xoracio)

Takmer nedotknutý kúsok raja môžete navštíviť neďaleko afrického pobrežia, len kúsok od rovníka. Hovoríme o Seychelských ostrovoch, ktoré sa radia k top „honeymoon“ destináciám. Novomanželom ponúkajú romantické zátoky, krištáľovo čistú vodu, rozľahlé piesočnaté pláže a vysokú úroveň poskytovaných služieb.

Výhodou ostrovov je množstvo zaujímavých miest, kam si môžete urobiť výlet. Ak sa vám nechce len „vegetiť“ na pláži, prejdite sa po zelenom ostrove s bohatou faunou a flórou, skúste potápanie, vyberte sa do botanickej záhrady, na exkurziu do továrne na čaj alebo na výlet na niektorý z okolitých ostrovov.

Zobraziť všetky ponuky na Seychely

 

Maurícius

(Zdroj: pixabay/cc/Ymon)

Maurícius, to je exotická dovolenka uprostred Indického oceánu. Tento tropický ostrov vám zaručí súkromie a prvotriedne služby. Množstvo párov sem prichádza počas celého roka, aby si v pokoji užili prvé dni manželstva. Malebné zákutia, jedinečné výhľady, príjemné podmienky na kúpanie i paleta služieb je zárukou spokojnosti.

Vo večerných hodinách sa posadíte v miestnej reštaurácii a ochutnáte maurícijské špeciality a navyše spoznáte usmievavých miestnych ľudí. Vychutnáte si oddych a jeden druhého v altánku v tropickej záhrade či v palmovom háji. V ponuke sú tiež rôzne plavby a výlety po okolí.

Zobraziť všetky ponuky na Maurícius

 

Dominikánska republika

(Zdroj: pixabay/cc/DEZALB)

Dovolenka v Karibiku je už dlhé roky akýmsi synonymom romantickej dovolenky, voľbou číslo jeden pre svadobnú cestu. More hrajúce všetkými odtieňmi modrej, dlhé piesočnaté pláže obklopené tropickou vegetáciou, bohatý podmorský svet a kvalitné služby sú zárukou rozprávkovej dovolenky. To všetko nájdete aj v Dominikánskej republike.

Navyše sa tu stretnete so zmesou mnohých kultúr a zaujímavými miestami, takže sa nebudete nudiť. Núdza nie je ani o krásne výlety do prírody, turistiku do dažďových lesov a na vrcholy hôr a romantické plavby. Vo večerných hodinách sa usadíte v niektorej z typických kaviarničiek a vychutnáte si pravú atmosféru tohto romantického miesta.

Zobraziť všetky ponuky do Dominikánskej republiky

 

Kuba

(Zdroj: flickr/cc/Andrey Sulitskiy)

Jedinečná zmes oddychu, tropickej vegetácie, úžasných pláží, čistého mora, svojských tradícií a kultúry, jedinečnej architektúry plnej farieb a chutnej kuchyne vábi čoraz viac novomanželov na Kubu.

Najväčším lákadlom Kuby je viac ako 300 prírodných pláží s viac ako 200 malebnými zátokami. Na Kube na vás čaká pravá atmosféra Karibiku, no bez davov turistov. Budete počuť len šum vĺn a horúce tóny salsy. Ponúka mnoho zaujímavých miest, nádherné scenérie pre robenie fotografií a bohatý podmorský svet.

Zobraziť všetky ponuky na Kubu

 

Santorini

(Zdroj: pixabay/cc/Mariamichelle)

Modrobiele domčeky, pôvodné uličky a romantické zákutia robia z gréckeho ostrova Santorini dokonalé miesto na trávenie medových týždňov. Zamilované páry poteší nezabudnuteľný západ slnka, romantické prechádzky po pláži a vychutnávanie dobrého vína a miestnych špecialít pod hviezdami alebo v miestnej taverničke.

Množstvo malebných zátok vytvára nielen dokonalú atmosféru, ale tiež súkromie pre zamilované páry. Užijete si príjemné čľapkanie počas dňa, ale tiež romantické kúpanie pod hviezdnym nebom. Dovolenku si môžete spestriť výletom po ostrove alebo plavbou po mori.

Zobraziť všetky ponuky na Santorini

 

Mexiko

(Zdroj: flickr/cc/archer10 (Dennis) 93M Views)

Ak hľadáte tak trochu „neokukané“ miesto pre krásne spomienky vstupu do manželstva...skúste dovolenku v Mexiku.

Mexiko ponúka úžasné výlety do prírody, po stopách mayskej kultúry i romantické plavby. Môžete obdivovať jedinečnú architektúru alebo si nájsť opustené miestečko. Cez deň si užijete pokojné more, kúpanie a krásne pláže a v noci okúsite horúce rytmy hudby. Pre romantické duše odporúčame neopakovateľný zážitok – pozorovanie hviezd z mayského observatória.

Zobraziť všetky ponuky do Mexika

COVID-19 Garancia