Vhodné destinácie pre jednotlivcov a nezadaných

Radi cestujete osamote, chcete sa na chvíľu „zbaviť“ práce, povinností a známych tvárí, už dlho naberáte odvahu vyskúšať si, aké je to cestovať sám alebo momentálne nemáte partnera? Milujete poznávanie nových miest a ľudí? Práve pre vás tu máme tipy na zaujímavé destinácie, kde nájdete nielen krásne prostredie, podmienky na kúpanie a dobré služby, ale tiež bohatý spoločenský život, množstvo lákavých miest a atrakcií.

Dovolenka pre single - celá ponuka zájazdov

 

Španielsko – Ibiza

(Zdroj: flickr/cc/MikeIHS)

Španielsky ostrov Ibiza nadchne v prvom rade milovníkom úžasných tanečných párty, koncertov a svetových Djs. Najväčšie množstvo klubov sa nachádza v San Antoniu, v okolí Playa d’en Bossa Beach a Salinas. Táto „mekka zábavy“ dokonca zabezpečuje tzv. discobusy, ktoré vás dovezú priamo na najväčšie diskotéky.

Ibiza, to však nie je len bujará nočná zábava, ale tiež bohatý program a veľa ľudí, ktorí sa radi zoznámia s niekým novým. Počas dňa si užijete krásne pláže, kúpanie, atrakcie, vodné športy, dobrý drink v početných plážových baroch či dobré jedlo v niektorej z reštaurácií. Na plážach veľa ľudí hrá futbal či frisbee a radi vás prizvú, aby ste sa pripojili a zoznámili.

Zobraziť všetky ponuky na Ibizu


Španielsko – Malorka

(Zdroj: pixabay/cc/Walkerssk)

Malorka ako najväčší z Baleárskych ostrov ponúka skutočnú rozmanitosť. Do nášho zoznamu sa dostala práve pre veľký vyber aktivít a zaujímavých miest, ktoré ani nestihnete všetky vyskúšať a navštíviť.

Milovníkom histórie odporúčame zamieriť do hlavného mesta alebo na severné pobrežie. Úchvatné jaskyne, prístavy a nádherné pláže uvidíte na východnom pobreží. Ak chcete tráviť čas na najkrajších plážach ostrova a hľadáte rušné miesta s množstvom ľudí, barov a diskoték...zamierte na juh ostrova. Búrlivý nočný život hlavného mesta Palma de Mallorca sa vám určite vryje do pamäti. Výborným spôsobom na zoznámenie sú lodné plavby napríklad v okolí prístavu Cala Ratjada.

Zobraziť všetky ponuky na Malorku

 

Bulharsko – Slnečné pobrežie

(Zdroj: flickr/cc/Star Tour)

Bulharsko je nielen cenovo zaujímavá destinácia, ale tiež krajina bohatá na prírodné krásy, historické pamiatky a rôznorodé aktivity. Pre jednotlivca odporúčame zamieriť do najživšej oblasti – na Slnečné pobrežie. Známe je pre svoj nočný život, množstvo klubov a diskoték.

Okrem nočnej zábavy však ponúka mnoho iných spôsobov, ako si spríjemniť čas, poznávať a dokonca sa zoznámiť sa s niekym novým. Vydajte sa na plavbu loďou, na ktorej je vždy dobrá zábava. Skúsiť môžete celodennú plavbu s panoramatickým výhľadom na Slnečné pobrežie a Starý Nessebar. Ďalším typom na zábavu je  Aktion aquapark s adrenalínovým toboganom, lenivou riekou či umelo vytvorené vlny v bazéne.

Zobraziť všetky ponuky do Bulharska

 

Grécko – Mykonos

(Zdroj: pixabay/cc/tpsdave)

Malebný grécky ostrov Mykonos sa do povedomia dostal vďaka krásnej prírode, priezračnému a teplému moru a pekným plážam. Mohlo by sa zdať, že toto práve hľadajú rodiny s deťmi či páry. Nie je tomu celkom tak. Je to rozhodne jedno z tých miest, kde si naplno dovolenku užijú aj jednotlivci.

Môžete sa potápať, podnikať fakultatívne výlety so sprievodcom, vychutnávať jedlo v typických tavernách, nakupovať v butikoch, skúsiť vodné športy alebo sa zapojiť do plážových aktivít. Najmä na pláži Paradise a Super Paradise je množstvo ľudí, ktorí vás radi privítajú medzi sebou. Vo večerných hodinách sú dejiskom tých najznámejších plážových párty na ostrove. Niet divu, že sa Mykonos často prirovnáva k ostrovu Ibiza.

Zobraziť všetky ponuky do Grécka

 

Taliansko – Lignano Sabbiadoro

(Zdroj: flickr/cc/Hotel Florida - Lignano Sabbiadoro)

Rušné prímorské letovisko, akým je talianske Lignano, vám zaručene pripraví program na celú dobu dovolenky. Ponúka veľkú škálu hotelov od 2 až po 5 hviezdičkové hotely, kde samozrejmosťou je jednolôžková izba. Letoviskom sa vinie pešia zóna s obchodmi, reštauráciami, zmrzlinárňami, barmi, krčmami a nočnými barmi, ktoré poskytujú chvíle zábavy a relaxu.

Okrem odpočinku a opaľovania na nádherných plážach sa môžete venovať rôznym aktivitám. Skúsiť môžete napríklad zábavné parky, Aquasplash, Zoo Punta Verde Parco Junior, Gulliverlandia, školy plachtenia a windsurfingu, jazdenie na koni či relaxačné a skrášľovacie procedúry v kúpeľoch Terme di Lignano. Nadšených golfistov poteší 18-jamkové ihrisko Golf Club Lignano.

Zobraziť všetky ponuky do Talianska

 

Florida – Miami

(Zdroj: pixabay/cc/tammon)

V juhovýchodnej časti Floridy môžete navštíviť Miami, mesto, kde slnko svieti po celý rok. Opaľovanie a oddych na piesočnatých plážach, zaujímavé výlety, zábavné parky, zoologické a botanické záhrady, múzeá, art deco na Ocean Drive a dizajnérske obchody...to všetko na vás čaká pri návšteve Miami.

Noc patrí rytmom salsy, merengue, taktiež technu, house music či dokonca reggae. Mesto sa preslávilo nočným životom a snáď najlepšími klubmi v Amerike. Nájdete tu elitné kluby i menšie kluby a lounge bary. Takmer každý bar či reštaurácia má tanečný parket. Stačí sa len dobre naladiť, užívať si a spoznávať nových ľudí.

Zobraziť všetky ponuky na Miami

 

Nevada – Las Vegas

(Zdroj: pixabay/cc/27707)

Kto by nepoznal hlavné motto tohto nevadského mesta...“Čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas“. Pre návštevníkov má pripravenú najširšiu ponuku dennej i nočnej zábavy. Nie je však vhodné pre každého. Pripravte sa na gýčovité „pozlátko“, najokázalejšie hotely, kluby, bary a reštaurácie, obrovské masy ľudí a na skutočne obrovskú dávku neutíchajúcej zábavy.

A čo všetko môžete skúsiť vo Vegas? Môžete si napríklad zájsť na kabaretné predstavenie, vyskúšať šťastie v kasíne, vyjsť na Stratosphere Tower a vo výške 350 metrov sa zviezť na horskej dráhe alebo sa dať vystreliť na Katapulte so 400-metrovým voľným pádom, okúsiť závod elektricky poháňaných motokár na Pole Position Raceway či sa zabaviť vo virtuálnom paláci, ktorý je skutočným rajom pre milovníkov počítačových hier.

Zobraziť všetky ponuky do Las Vegas

COVID-19 Garancia