Recenzie hotelov - Torre Mezza Praia (5)

Najnovšie recenzie hotelov

Garden Resort Calabria  recenzie

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

60% Andrej

31.07.2018

Nenechajte sa oklamat v ck! Za tieto peniaze dokazete kupit a stravit krajsiu dovolenku. Rezort pekny, no keby ste mali chut niekam ist, nemate kam, v okoli nic nie je, je to ako zoo. Plaz nepouzitelna, voda hlboka uz po 1 m, plna plavajucich odpadkov. Strava v celku ok, ale zamerana na taliansku kuchynu. “All incl.” akoze ked ste sa nepobili vecer o stol pri bare, tak hold smola, mohli ste ist akurat na stojaka alebo spat, pretoze fungoval akurat tak jeden bar s kapacitou 100 osob. Animacny program pre deti a dospelych uplna tragedia a este aj po taliansky. Uplna perla na zaver: prileteli sme v noci o 23:30, v pohode nas ubytovali, vsetko ok, no obrovske sklamanie nastalo pri odchode, o 10 h sme museli vypratat izby a transfer na letisko s malymi detmi bol az o 22 h vecer! Ked sme sa v cestovke na toto pytali, povedali, ze bez problemov nam izby predlzia do 17 h, co vsak bol podvod, taketo nic tu neexistuje, ak tak iba do 15 h a to musia mat volne, co nebol nas pripad! Jednoducho vas vystahuju s detmi a batozinu daju pod hocikomu dostupny pristresok v komplexe a tulajte sa bez sprchy, spanku pred tak dlhou cestou (12 h)... A este jedna vec, cele to malo trvat 7 dni, ale v 7. den vas o 10 h vystahuju, den ma podla mna 12 h, den + 12 h noc? Cize dalsi podvod.

prečítať si celú recenziu
Club Valtur Garden Calabria recenzie

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

90% Škvarenina Vladimír

11.10.2016

Prvýkrát píšem svoje /naše-aj s manželkou/ dojmy z dovolenky. Napriek tomu, že už tomu bude takmer mesiac /12. 9./ od návratu, naše pekné, milé dojmy, spomienky zo 14 dňového pobytu v tomto rezorte, z fakultatívnych výletov nevybledli. Hotel oprávnene nesie meno Garden. Celý areál je veľmi pekná, udržiavaná záhrada. Izby čisté, upratovalo sa každý deň. Strava úžasná! Veľký výber, chutná, vynikajúca. Za 14 dní sme ani raz neskonštatovali, že niečo nebolo dobré, chutné. Nevadilo nám, naopak, že sme k moru, na pláž museli ísť cca 5-7 min. cez krásny voňavý píniový les po upravenom chodníku. Osobitne sa chceme zmieniť o fakultatívnych výletoch. Boli sme na viacerých: Pizzo, Tropea a Capo Vaticano, na ostrovoch Vulkano, Lipari, Stromboli. Bolo to výborné, máme krásne zážitky. Vyzdvihnúť však chceme výlet na Sicíliu, do mestečka Taormíno. A najmä - čo v nás zanechalo a zanechá na dlho - spomienky, dojmy,... totiž na fantastický výklad o Calabrií, Sicílii, celkovom živote ľudí dole na juhu od našej sprievodkyni na tomto výlete, pani Ing. Očenáškovej. Bol to excelentný, všestranný, múdry výklad od inteligentnej, sčítanej delegátky, pred ktorým skladáme hlbokú poklonu! Takíto delegáti, sprievodcovia vedia pozdvihnúť úroveň dojmov z dovolenky! Záverom. Napriek niektorým chybám či chybičkám krásy, ktoré sme zaznamenali, videli, vrelo odporúčame všetkým naším známym, priateľom pobyt v Garden Resorte Calabria. Škvareninovi.

prečítať si celú recenziu
Hotel Aquis Garden Resort recenzie

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

66% Marika

24.07.2016

Domčeky v krásnej záhrade, transfer z letiska 20 minút, ubytovanie po príchode nebol problém, dva pekné bazény, mááálo ležadiel na takú kapacitu ubytovania, animácie pre dospelých v taliančine, animátorky pre deti naše dievčatá zo Slovenska, ktoré v plnej miere a zodpovedne sa chopili svojej funkcie a robili pekný program deťom a nahrádzali čiastočne aj delegátku, ktorá bola za celý čas jediný raz v rezorte.

prečítať si celú recenziu
Hotel Aquis Garden Resort recenzie

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

93% Zuzana

06.07.2016

Hotel bol krásny, čistý, v nádhernom prostredí. Vhodný pre rodiny a starších ľudí, ktorí nepotrebujú byť v meste. Transfer z letiska bol cca 15min. Prišli sme večer okolo 23:00hod. a ubytovali nás v priebehu 10min. Dostatok bazénov, ihrisko pre deti. Izba sa upratovala denne. Izba bola čistá, klíma fungovala, v areáli bolo ticho v noci, žiaden hluk. K moru sa išlo takým píniovým lesom, bolo to veľmi príjemné. Zvládli to aj deti niekoľkokrát denne. More od hotela bolo cca 300m. Pri mori bolo dostatok ležadiel. Uteráky dávali na kartu. Hodnotím najvyššie.

prečítať si celú recenziu
Hotel Aquis Garden Resort recenzie

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

70% Deana

17.12.2013

Hotelová izba bola pekná, no dosť skromne zariadená, skôr funkčná, než estetická. Upratovali ju pravidelne a bola priestranná. Kúpeľňa bola čistá, nová. Hotel je rozdelený do šiestich blokov. Na pláž sa išlo cez cca 300 metrov dlhú cestu lemovanú borovicovými stromami. Piesok na pláži je hrubozrnný s niečím zmiešaný. Ak si chcete popozerať okolie, odporúčame si prenajať auto alebo môžete využiť ponuku hotela, ktorý robil organizované exkurzie. K dispozícii je v areáli aj veľký bazén. Deti si prídu na svoje. Animátori sa postarali o bohatý program. Konali sa súťaže v rôznych športoch. Animačný tím odvádzal svoju prácu na jednotku. Zábava vždy trvala až do večerných hodín. Jedlo bolo chutné. Raňajky sa podávali formou bufetu, sortiment bol pestrý, bolo si z čoho vyberať. Na niektoré pokrmy sme si museli vystáť radu. Večere sme si rezervovali vždy v jednej z reštaurácií. Personál bol milý, no samozrejme, našli sa aj výnimky. Dá sa využiť aj wi-fi pripojenie, nie je tak spoľahlivé, ako sme zvyknutí, no muselo to stačiť. Hotel mal nedostatky, no lokalita je pekná, takže odporúčam.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Torre Mezza Praia

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria recenzie 76%

Falkensteiner Club Funimation Garden Calabria

Taliansko - Kalábria - Torre Mezza Praia

Kvalita izieb84%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál88%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie