Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Sorriso Thermal & Resort recenzie

Sorriso Thermae Resort & Spa

Taliansko - Ischia - Forio

76% Manuel

14.12.2013

Strávili sme v tomto hoteli príjemnú dovolenku. Personál bol veľmi milý. Je to dosť malý hotel, ale pekný, už nejaký čas hotel prechádza rekonštrukciou. Zrekonštruovaný bar bol veľmi pekný a čistý. O celý komplex sa zamestnanci dobre starajú, udržujú hygienu. Izba bola tiež vždy čistá a uprataná. Kúpeľňa bola síce priestranná, ale opotrebovaná. Dúfam, že je tomu tak len preto, že ju ešte čaká rekonštrukcia. Milo nás prekvapila kvalita jedla – čerstvé šťavy z ovocia, mäsové i vegetariánske jedlá, domáce pečivo... Podávali sa predjedlá, šaláty aj dezerty. Obed sme si mohli vychutnať pri bazéne. Jedlo bolo chutné. S personálom sa nám dobre komunikovalo, vždy oceníme, keď zamestnanci ovládajú cudzie jazyky. Zamestnanci boli veľmi priateľskí. Hotel má dva vonkajšie bazény a jeden krytý. Odporúčame navštíviť wellness centrum, vyskúšali sme rôzne procedúry a viacero masáží a je tu aj sauna. Okolie je krásne, my sme si urobili výlet do Paduy. Mestečko je vzdialené cca 10km. Dávam do pozornosti kaplnku Scrovengi – Giottova práca.....nenechajte si ujsť. Blízko sa tiež nachádza pohorie Euganei, ktoré stojí za výlet. My sme si vychutnali vychádzku popri starobylých vilách. Na mnohých miestach tu nájdete aj ochutnávky vín.

prečítať si celú recenziu
Hotel Terme Tritone recenzie

Hotel Tritone Resort & Spa

Taliansko - Ischia - Forio

70% Karol

14.12.2013

Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti. Skladá sa z hlavnej budovy a z vedľajších budov. Odporúčame termálne kúpele, naši známi nám ich odporučili najmä na reumatizmus. Jedlo bolo chutné, no jedálenské priestory sú hodne stiesnené, jeden stôl vedľa druhého, je tam hluk počujete každé slovo hostí, ktorí sedia hneď pri vás. Raňajky podávali formou bufetu. Strava zodpovedala 4 hviezdičkám. Odporúčame Forio, čo je vlastne pešia zóna. Ľahko sem prídete aj pešo. Krásne sú tzv. Poseidonove záhrady. Rozhodne si urobte výlet, či už dostupnou autobusovou dopravou, alebo výlety ponúkala aj samotná cestovka. Hotel má k dispozícii vonkajší bazén, sú pri ňom ležadlá aj slnečníky. Udržiavali ho a pravidelne čistili. Našťastie sa nám nestalo, že by sme si museli ležadlá rezervovať hneď skoro ráno. Bolo ich dosť. Čo sa týka krytého bazénu a šatne pri ňom, tam by som už čo to vytkla. V celom hoteli vrátane izby bolo čisto, no tu by som mala určite nejaké tie výhrady. Personál bol príjemný a priateľský. Aj keď je tento hotel mimo luxusné hotely, aj tak by som ho odporučila.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Park Victoria & Nebengebäude

Taliansko - Ischia - Forio

90% Zita

06.07.2011

jednoznacne by som sa sem este vratila, pre jedinecnost tohto ostrova, pre tu atmosferu a vsetky tie krasy,,,

prečítať si celú recenziu
Hotel Villa Thomas recenzie

Hotel Villa Thomas

Taliansko - Ischia - Forio

+
60% Tatiana B., Humenné

08.01.2008

V celku bola dovolenka uspokojivá až na zopár nedostatkov. Dovolenka je vhodná pre nenáročnejších, bazén pri hotely o ničom, vhodný akurát na močenie sa po príchode z pláže, je pri ňom zopár lehátok so slnečníkmi cca 6. Na terase ani pri bazéne ako ani na terase na streche nemôžete piť vlastné nápoje ani jesť vlastné jedlo, len to čo si kúpite pri bare. Je dobré si naplánovať celodenné výlety, pretože na izbe sa od horúčavy nedalo vydržať. Pokiaľ máte zaplatenú polpenziu, ani neviem, či v tomto hotely ponúkajú all inclusive - asi nie, tak blízko hotela sú dva supermarkety, kde je možné kúpiť si jedlo za celkom primerané ceny. Fľasa minerálky stála asi toľko, čo na Slovensku 12,- až 15,- Sk.Pre fajčiarov ale odporúčam doniesť si so sebou dostatočné zásoby, pretože cigarety je možné kúpiť si len v obchodoch označených tabacco, ktorých je dosť málo. Krabička cigariet vás výjde na 120,- až 150,- Sk. Autobusová doprava funguje dosť chaotickým štýlom - autobusy nechodia podľa cestovného poriadku - ak plánujete spoznávať ostrov odporúčam kúpiť si týždenný lístok, ktorý kúpite v novinovom stánku, stojí okolo 15 euro. Zeleninu a ovocie kúpite asi na každom kroku, ceny sú o niečo vyššie ako u nás. Odporúčam navštíviť Poseidonove záhrady, Aragonský hrad, pláže v ostatných častiach ostrova, zaujímavá je prechádzka po San Angele - neskutočne úzke a strmé uličky. Ináč krásna príroda, nádherné kvety, krásne more a celkom milí ľudia, pokiaľ si zvyknete na ich náturu.

prečítať si celú recenziu
Hotel Villa Teresa recenzie

Parco Hotel Terme Villa Teresa

Taliansko - Ischia - Forio

78% Zlatko Š., Košice

12.09.2007

Celkový dojem je dobrý, odporúčam vybrať si izbu niekde inde ako do ulice, pretože je tam dosť rušno celú noc.

prečítať si celú recenziu
Pridať recenziu