Najnovšie recenzie hotelov

Citymax Bur Dubai recenzie

Citymax Bur Dubai

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubaj

100% Martin

14.05.2017

prečítať si celú recenziu
City Seasons Towers Hotel recenzie

City Seasons Towers Hotel

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubaj

83% erika nemecko

10.05.2017

Ubytovanie v centre, dve minutky od metra, autobusu a nakupneho centra...vsetko vsade blizko ☺...izba, kupelna, pohodlna velka postel, zodpovedaju kategorii hotela, boli sme spokojni...personal ochotny, privetivy, trpezlivy...ubytovani sme boli rychlo, mali sme kratky transfer...hotel urcite nie je vhodny pre deti, ani ziadne tam neboli...na streche je maly bazen, voda cista, okolie vsak neupravene, na tom istom poschodi su sauny, kt. sme nevyuzili a celkom slusne fitko...informacie o otvaracich hodinach su neaktualne...clovek sa vsade dorozumie len anglicky.

prečítať si celú recenziu
Hotel One & Only Royal Mirage Beach recenzie

Arabian Court at One&Only Royal Mirage

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubai - Al Sufouh / Seyahi Beach

+
100% Ľubomír B.

17.12.2016

všetko na vysokej profesionálnej úrovni

prečítať si celú recenziu
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa recenzie

Sofitel Dubai The Palm

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubai - The Palm Jumeirah

95% Alexandra

01.12.2016

Jedlo bolo skutočne výborné, počas nášho týždňového pobytu sme sa nemohli kúpať, bolo príliš veľa medúz, ale v posledný deň pobytu dávali siete, tak aspoň sa snažli vyriešiť problém.

prečítať si celú recenziu
DoubleTree by Hilton Dubai Jumeirah Beach recenzie

DoubleTree by Hilton Dubai Jumeirah Beach

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Jumeirah Beach

83% Maya

18.10.2016

Hotel bol situovaný v oblasti Ras Al Khaimah, vzdialený od letiska cca 1 hodinu. Záleží od premávky. Pricestovali sme po polnoci, ubytovali nás okamžite. Namiesto hlavnej hotelovej budovy, nás ubytovali v apartmáne de luxe, situovaný bol v menšom 4. poschodovom apartmánovom dome, ktorých bolo v komplexe viacej. Z balkóna bol krásny výhľad na areál, bazény a more. Jediné mínus by som pripísala tomu, že sme po ubytovaní nedostali na izbu sľubovanú večeru, ale o 1.30 v noci ju asi nemal kto pripraviť. V areáli hotela sa nenachádza žiadna nákupná zóna (okrem jedného malého obchodíka), ale priamo spred hotela premáva každý večer do nákupného centra All Hamra mall bezplatne autobus a dovezie vás aj späť. Cesta trvá 8 minút. Za 5 eur sa dá odviezť aj taxíkom.

prečítať si celú recenziu
Citymax Bur Dubai recenzie

Citymax Bur Dubai

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubaj

80% Marcello

16.10.2016

Po prílete transfer s osobným vodičom limuzínou, ktorý trvá cca. 15min. Milý personál, čistá a pekná izba a chutné jedlo. Bazén na streche, iba 10 min. peši vzdialené metro, ktorým sa dostanete takmer všade, prípadne lacné taxi. Odporúčam, Dubai je mesto veľa možností.

prečítať si celú recenziu
Auris First Central Suites recenzie

First Central Hotel Suites

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubai - Barsha Heights / Tecom

76% Zdenka

12.02.2015

Výborná poloha hotela medzi Bur Dubaj a Marinou, blízko metra i hlavnej tepny Dubaja-Sheikh Zayed road, čisté izby, kuchynka s var. platňou, kanvicou, mikrovlnkou, chladničkou a riadom. Výborná posilovňa s výhľadom, malý bazén, pár ležadiel na streche hotela. Kontinentálne raňajky, klimatizácia. Doporučujem.

prečítať si celú recenziu
Crowne Plaza Dubai recenzie

Crowne Plaza Dubai Hotel

Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Dubai - Trade Centre Area

+
47% Monika

27.11.2011

Hotel vzhladom na jeho vek je podla mojho nazoru zrely na modernizaciu. Urcite nezodpoveda poziadavkam narocnejsej klientely. Navstevnik s normalnymi narokmi sklamany iste nebude. Nabuduce vyskusam iny hotel a budem vas informovat o mojich postrehoch.

prečítať si celú recenziu
Pridať recenziu