Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Alfamar Beach & Sport Resort recenzie

Alfamar Beach & Sport Resort

Portugalsko - Algarve - Praia da Falesia

+
49% Petra, Šaľa

16.09.2011

nevrátime sa určite, drahé služby, slabé služby, nespoľahlivosť a pomalosť a snaha za každú cenu ošklbať zákazníka

prečítať si celú recenziu
Hotel Alfamar Beach & Sport Resort recenzie

Alfamar Beach & Sport Resort

Portugalsko - Algarve - Praia da Falesia

+
43% Monika, Leopoldov

02.09.2011

Portugalskom sme boli sklamaní. V okolí hotela sa nič nenachádza,najbližšie je asi hodina chôdze po pláži k prístavu a 20 minút busom do centra Albufeiri. Zmrzlina tam stojí 3€,pivo 3,50€ pizza 10€....dosť draho. Do Portugalska sa určite nevrátime,služby,kvalita ubytovania sa nezhoduje s cenou pobytu.

prečítať si celú recenziu
Hotel CS Palm Village recenzie

Hotel CS Palm Village

Portugalsko - Algarve - Albufeira

+
60% vegalogic, Bratislava

18.08.2011

Podľa popisu CK to mal byť raj na zemi so špičkovými službami, no moje dojmy su veľmi rozpačité. Krajne neodporúčam pre rodiny s malými deťmi kvôli absencii ihriska a vzdialenosti od mora!!! Nabudúce už nebudem experimentovať a stavím na nejakú bežnejšiu destinaciu, než ako je pomerne exotické Portugalsko. Na druhej strane vrelo odporúčam návštevu blízkeho Lisabonu či Seville v rámci fakultatívneho výletu.

prečítať si celú recenziu
Alfamar Algarve Gardens recenzie

Alfamar Beach & Sport Resort & Algarve Gardens

Portugalsko - Algarve - Praia da Falesia

+
92% Katarína S., Vráble

13.07.2011

Bola to naša asi najkrajšia dovolenka, všetko bolo úplne super, všade čisto, absolvovali sme výlety do fascinujúceho Lisabonu,Sevilly a prezreli sme si aj historickú časť Algarve.Sprevádzali nás však iba anglicky hovoriaci sprievodcovia,čo každému nevyhovovalo.Prešli sme už viacero krajín ale tento hotel odporúčam a keby sme nechceli spoznávať každoročne iné krajiny, tak SEM sa určite vrátim.Tento názor mali aj viacerí dovolenkári.

prečítať si celú recenziu
Hotel Caloura Resort recenzie

Caloura Hotel Resort

Portugalsko - Azorské ostrovy - Agua De Pau

92% Ján H., Vihorlatská

03.09.2007

Caloura Hotel Resort na Azorských ostrovoch - príjemné tiché prostredie, vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj adrenalínu chtivých na oddych po bláznivých kúskoch, ako je pozorovanie veľrýb, delfínov z gumených člnov, jazda na štvorkolkách, Jeep Safari po ostrove, výlet jachtov na ďalšie ostrovy a p. Nádherné prostredie, šum oceánu a škrekot čajok, prívetivý a pohostinný personál, ochotný Vám kedykoľvek pomôcť, s výbornou znalosťou angličtiny a franczuštiny, či nemčiny. Vrele odporúčam.

prečítať si celú recenziu


Pridať recenziu