Recenzie hotelov - Kalamia (4)

Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Kyllini Beach recenzie

ROBINSON KYLLINI BEACH

Grécko - Peloponéz - Kalamia

73% :-(

21.07.2016

Cenovo veľmi predražený hotel. Je vhodný aj pre rodiny s deťmi , pre ktoré je počas celého dňa program. Hotely Robinson sú športovo orientované hotely , takže v tomto ohľade je hotel super. Ak by sme do neho išli nabudúce , nesmieme si zabudnúť župan , papuče,klasické mydlo (to nám dali deň pred odchodom) šampón na vlasy (bol tam len jeden poloprázdny na vani 3 v jednom (ruky, vlasy , telo).Na izbe nie je rýchlo-varná kanvica.Posteľná bielizeň sa nám za pobyt nevymenila.V bare na pláži je veľmi obmedzený počet nápojov v all inclusive a to my naozaj nie sme nároční.Zmrzlina a nanuky len počas raňajok , obeda a večere.Inak platené.Pokiaľ vám toto všetko nevadí a pridáte k tomu naozaj nádherné more a čistú pláž ,po ktorej sa môžete dlho prechádzať, ste na správnej adrese.My už sa tam za týchto okolností určite nevrátime.

prečítať si celú recenziu
Hotel Kyllini Beach recenzie

ROBINSON KYLLINI BEACH

Grécko - Peloponéz - Kalamia

90% Andrea H.

01.08.2014

Po prvýkrát sme si zopakovali dovolenku na rovnakom mieste, ale ani teraz sme sa nesklamali. Vynikajúce služby, milý personál, hlavne krásna pláž, čisté more, kľud. naozaj krištáľové čisté more, v okolí je len zopár hotelov, na pláži bol vždy dostatok miesta, na rozdiel ako napr. v Side - Turecko, kde poobede v mori plávalo všetko možné. More doobeda kľudné, poobede vždy vlny, super pre deti.

prečítať si celú recenziu
Hotel Kyllini Beach recenzie

ROBINSON KYLLINI BEACH

Grécko - Peloponéz - Kalamia

86% Ľubica

19.12.2013

Hotel je fantastický a veľkú zásluhu má na tom práve výborne školený, priateľský a ochotný personál. Ľudia dávajú tomuto hotela nezabudnuteľnú atmosféru. Všetci komunikovali s vami s úsmevom. Keby mal každý hotel takýto personál, sťažností by bolo oveľa menej. Nebol problém dorozumieť sa po anglicky ale aj po nemecky, keďže väčšina klientov bola práve z Nemecka. Na hoteli je super, že je tam veľké množstvo aktivít, či už pre deti, ale aj pre dospelých. My sme dosť akční a tu sme sa vôbec nenudili. Sú tu tenisové kurty, možnosť golfu, veľká posilňovňa a na pláži sú možnosti surfovať a prenajať si skútre. Hotel má fantastickú pláž s jemným pieskom, ktorá je dlhá neuveriteľných 12 km. Pláž je tichá a kľudná a môžete sa po nej hodiny prechádzať. Jedlo - či už kvalita, alebo kvantita - je veľmi dobré a vždy je ho dosť. V reštaurácii je výborný servis. Všetko funguje veľmi dobre. Hotel by sme odporúčali komukoľvek a nebojím sa, že by sa niekto vrátil nespokojný. Izby síce nie sú nejako extra luxusné, ale sú čisté a myslím, že úplne postačujúce.

prečítať si celú recenziu
Hotel Kyllini Beach recenzie

ROBINSON KYLLINI BEACH

Grécko - Peloponéz - Kalamia

58% cina, BA

20.08.2010

Veľmi dobrý systém \"na kartu\", ktorá zároveň slúži ako kľúč a ako \"platobná karta\" (nakoniec sa to platilo pre odchode z hotela), napr. na nákup v malom obchodíku, v bare, atď. Hygiena a stav nábytku nezrekonštruovaných častí je zlý. Napriek tomu, že o hoteli píšu, že je zadarmo všade W-lan, nie je to tak, horko ťažko je na lódžii a samozrejme v priestoroch recepcie. Treba pravdivo informovať o týchto skutočnostiach, lebo ak sa niekto na to spoľahne, skončí prudko rozčarovaný. Prisšlo mi smiešne, keď do reštaurácie nepúštali na večere v "športových" žabkách a cez deň tam ľudia chodili aj v plážových šatách.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Kalamia

ROBINSON KYLLINI BEACH recenzie 58%

ROBINSON KYLLINI BEACH

Grécko - Peloponéz - Kalamia

Kvalita izieb65%

Intenzita hluku v izbe10%

Čistota izieb10%

Personál85%

Pomer ceny a služieb15%

zobraziť recenzie