Recenzie hotelov - Analypsi (4)

Najnovšie recenzie hotelov

D&D Resort  recenzie

D&D Resort

Grécko - Kréta - Analypsi

+
55% Erik

25.08.2018

Pozitíva: Pekné počasie, čisté more, kľudné letovisko s dobrým autobusovým spojením do iných častí ostrova, personál slušný príp. neutrálny. Prvá dovolenka All inclusive, na ktorej som nepribral (neviem, či to považovať za pozitívum). Kto je zvyknutý na bohaté All inclusive, bude sklamaný. Odporúčam: Tento hotel odporúčam naozaj nenáročnej klientele. Za tie peniaze zoženiete určite lepší. Zakúpte si renovované izby. Pripravte sa na to, že strava sa pravidelne opakuje. Jeden druh mäsa (bravčové) + ryba. Absencia zákuskov (1 x za celý pobyt). Oceňujem množstvo šalátov a strukovín. Negatíva: More v Analipsi je pekné, ale skalnaté pobrežie v podstate znemožňuje v ňom plávať. Možno 100 m od brehu, ak prekonáte množstvo veľkých kameňov na dne. Osobitnou kapitolou je pitný režim v Hotely D&D. Nápoje rozlievané z Lidla, ktoré si musíte naliať sám. Bar pri bazéne sa nedá nazvať barom. Barman je tam pán, nie hosť. Naleje vám 1,5 dcl plechovkového piva do plastového pohára a druhý nedostanete, kým ten prvý nevypijete. Ak si prajete tri kávy, musíte fyzicky preukázať, komu ich beriete. Myslím, že by sa uplatnil v časoch Sovietskeho zväzu. Odlietali sme o 23:55 hod. Naša smola. Izby musíte opustiť do 12:00 hod. Môžete na izbe zostať do 20-tej, ak si priplatíte 30,-€. A pri bare už All inclusive neplatí. Hovoriť o All inclusive v tomto hoteli je nevhodné.

prečítať si celú recenziu
D&D Resort  recenzie

D&D Resort

Grécko - Kréta - Analypsi

+
55% Natalia

09.07.2018

Dobrý deň. S priateľom sme mali objednaný zájazd toto leto na 12 dní. Hneď ako sme prišli na izbu, o ktorej sme samozrejme vedeli, že mame objednanú nemodernú izbu, sme ostali veľmi sklamaní. Nemoderná izba, ktorá bola na internete odfotená, sa ani z časti nepodobala izbe, ktorú sme dostali my. Bola stokrát horšia, takáto izba na internete nebola ani odfotená, posteľ, ktorá mala byť pre dvoch, bola ako keby pre jedného, kúpeľňa bola špinavá, sprchovací kút sčernetý, takisto aj umývadlo. Každý deň by mala upratovačka chodiť upratovať izby, predpokladám, že minimálne ich povysávať/poumývať. Áno, upratovačka chodila, ale prach, aký bol na stole, nočných stolíkoch, keď sme prišli, bol aj kým sme odišli, na zemi nebol ani menší náznak, že pani upratovačka izbu pozametala/poumývala. Maximálne poskladala prikrývky (v našom prípade plachty) a na WC doplnila toaletný papier a to tiež nie každý deň. Niekedy ste videli aj rozdiel, ktorá upratovačka upratovala, niektorá si dala “záležať”, niektorá to mala úplne na háku. Čo sa týka stravy, mne najviac chutili raňajky, väčší výber či už sladké pečivo, alebo slané pečivo. Obedy a večere boli založené hlavne na šalátoch, mäso sa po pár dňoch opakovalo, menší vyber, ale chápem, malá kapacita hotela, samozrejme, neoplatilo by sa im vyvárať viac jedál... Personál bol ochotný, milý. Menšie nedorozumenie sa stalo pri transporte z hotela na letisko, keď pán autobusár zabudol zastaviť pri našom hoteli a vyzdvihnúť nás. Museli nám posielať taxíky a to tiež s oneskorením, kedy sme mohli aj nestihnúť náš let. Našťastie, stihli sme. Keď mám hodnotiť celkovú dovolenku, ak vynechám ubytovanie, nemôžem povedať ani jedno zlé slovo, teplé more a nádherná pláž (niekedy závisí aj od toho, kde si zakúpite slnečníky), milí ľudia a krásne prostredie. Po čase si človek zvykne, kde prespáva a sústredí sa len na to počasie a zážitky, tak to bolo aj v našom prípade. Nám záležalo len na tej čistote, ktorá, bohužiaľ, nebola dodržiavaná, nepotrebovali sme mať nejaký luxus. A čo bola najväčšia čerešnička na torte, pár dní pred koncom našej dovolenky, na stránke hotela (kde boli odfotené izby aj prostredie hotela, ktoré boli klamlivé, ako som písala na začiatku), zmenili všetky fotky na REÁLNE, bol tam typ aj našej izby, pridané fotky jedálne, recepcie, len stále tam chýbala fotka kúpeľne, čo bol pre mňa a myslím si, že aj pre ostatných, hnus. Všade okolo hotela liezol hmyz (cikády) a niekedy sa dostali aj do izieb, keďže boli veľké medzery od zeme a dverí.

prečítať si celú recenziu
Hotel Atlantica Sensatori Palace recenzie

TUI SENSATORI Resort Atlantica Caldera Palace

Grécko - Kréta - Analypsi

66% Filip

23.11.2013

Hotel bol príjemný, na pohľad pekný. Lokalita veľmi atraktívna. Pláž je skalnatá, je tu útes s množstvom rýb. Dajú sa tu nájsť aj oblasti, kde je pláž jemnejšia a vhodnejšia na kúpanie. Pôvodne sme sa na internete dočítali, že toto miesto nie je vhodné pre rodiny s deťmi, ale nie je to úplne pravda. Myslíme si, že je to krásne a vhodné miesto aj re rodiny s deťmi. V areáli hotela je bazénová plocha viacerými bazénmi. Jeden z nich je vymedzený práve pre deti. Hotel je veľmi hlučný. Nečakajte žiadnu pokojnú dovolenku. Všade bolo veľa detí. Bol zabezpečený animačný tím, ktorý sa im naplno venoval. Večer bol tiež program. Všade bola hlučná zábava a hrala hlasná hudba. Mali sme all inclusive, nápoje boli v cene, víno sa nám zdalo byť nekvalitné, ale skúste ochutnať vína na inom meste. Aj samotné jedlo by mohlo mať vyššiu kvalitu a mohlo by byť rozmanitejšie. Väčšina personálu bola usmievavá a priateľská. Pri bazéne boli ležadlá úplne nahustené,chcelo by to viac miesta. My sme viac času trávili na pláži. Izba bola fajn, upratovali, no mohlo by to byť j lepšie, viac kvalitnú prácu by sme uvítali.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Europa Beach

Grécko - Kréta - Analypsi

63% Katarína, Bratislava

23.08.2010

Hotel a stravovanie bez námietok,škoda,že CK nepreverila pláž,ktoré uviedla do katalogu,priamo pod hotelom!Odporúčam požičať si auto,a tak urobiť výlety po ostrove,lebo autobusy síce premávajú, ale čakať na nich treba občas aj 3/4 hodiny...

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Analypsi

TUI SENSATORI Resort Atlantica Caldera Palace recenzie 66%

TUI SENSATORI Resort Atlantica Caldera Palace

Grécko - Kréta - Analypsi

Kvalita izieb80%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál80%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Europa Beach recenzie 63%

Europa Beach

Grécko - Kréta - Analypsi

Kvalita izieb80%

Intenzita hluku v izbe60%

Čistota izieb100%

Personál100%

Pomer ceny a služieb80%

zobraziť recenzie
D&D Resort recenzie 55%

D&D Resort

Grécko - Kréta - Analypsi

+

Kvalita izieb40%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál60%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie