Recenzie hotelov - Lambi (12)

Najnovšie recenzie hotelov

 recenzie

Atlantis Hotel

Grécko - Kos - Lambi

61% Zuzana, Žilina

11.06.2012

Musim uviest, ze tato recenzia je ovplyvnena aj cenou tohto zajazdu. Kupovali sme ho ako last minute so 60% zlavou, takze vela veci sme neriesili a boli sme spokojni... Keby som vsak zaplatila povodnych cca 2000EUR/2osoby, to uz by som asi riesila - hlavne vymenu izby. Inak riadime sa heslom, ze dovolenka je vacsinou taka, aku si ju urobime - takze sa snazime vyhybat vecne nespokojnim ucastnikom zajazdu...a funguje to! Mesto Kos je krasne, ale ak niekto pise, ze je vzdialene 10-15min tak bud klame, alebo tam musel bezat. Schvalne sme si to stopli a od hotelovej recepcie do pristavu, co je centrum Kosu, to bolo takou stredne rychlou chodzou, bez zastavok v obchodoch, cca 25-30min - zaviselo to aj od hustoty premavky (cast chodnika je vyhradena pre bicykle). Ale po vydatnej vecery nam takato prechadzka padla vhod.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Atlantis Hotel

Grécko - Kos - Lambi

67% Ingrid, Bratislava

03.09.2009

Až na tú kanalizáciu, diskotéku a vstup do mora to bola pekná dovolenka. Oplatí sa požičať si auto, alebo ísť aj autobusom na krásne pláže (Tigaki, Paradis Beach, Bubble Beach, Sunny Beach). Až tam poznáte čo je krásna pláž a čistá, čistá vodička. Hlavné mesto Kos je nádherné, celé dýcha históriou a ak máte deti, choďťe sa pozrieť na miesto Plaka, voľne sa tam prechádza asi 50 pávov.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Atlantis Hotel

Grécko - Kos - Lambi

52% Martina, Druzstevna pri Hornade

21.08.2008

Na to že sme tam šli koli moru a deti boli v nom asi 5 krat aj to len pri brehu tak na buducu dovolenku budem brat uplne važne recenzie hotelov a takejto plazi a vstupu do mora sa zdaleka vyhnem. V žiadnom pripade na slovensku by tento hotel nemohol mat 4*.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Atlantis Hotel

Grécko - Kos - Lambi

36% Mária, Košice

16.07.2008

Radila by som cestovke vylúčiť hotel z ponuky ak chcú mať do budúcna klientelu. Na 4* hviezdičkový hotel s all inclusive je to úbohé.

prečítať si celú recenziu