Recenzie hotelov - Kranevo (4)

Najnovšie recenzie hotelov

Hotel Fregata recenzie

Hotel Fregata

Bulharsko - Zlaté piesky - Kranevo

53% Ivan

02.05.2014

Plusom tohto miesta je určite široká piesočnatá pláž a hneď pri nej promenáda, kde boli obchody a reštaurácie. Lokalita je dobrá, okolie vyzerá pekne a je tu aj kam ísť. Škoda je len to, že ešte stále majú niečo také, ako plážový servis, spoplatnené na každý deň, mali by to automaticky zahrnúť do ceny pobytu. Každý deň si platiť za ležadlo nás nebavilo, často sme si len vzali osušku a položili ju na príjemne teplý piesok. Hotel má svoje plusy, ale má aj dosť mínusov. Boli sme radi, že sa celkom dobre dalo pripojiť na wifi a to zadarmo na recepcii, ale mínusom zas bolo parkovanie. Majú len obmedzený počet miest a môže sa vám ľahko stať, že keď prídete večer z výletu, nebudete mať kam zaparkovať auto. Ubytovanie bolo v pohode, izba ušla, zariadená bola štandardne, mali sme na izbe nový nábytok, klimatizáciu, za poplatok sme mohli využiť aj trezor. Strava bola priemerná, nehladovali sme, ale ani nič špeciálne to teda nebolo. Výber bo skromný a často sa opakoval. Upozorňujeme tých, ktorí hľadajú tiché miesto pre trávenie pokojnej dovolenky, že tento hotel na to nie je ten pravý, je tu dosť rušno, promenáda je poriadne rušná. Odporúčame výlet do neďalekého historického Nesebaru.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Fregata

Bulharsko - Zlaté piesky - Kranevo

27% Margita I., Trenčín

10.09.2010

Len pre silné žalúdky, ktoré znesú ak ich hostitelia majú za otravný hmyz.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Fregata

Bulharsko - Zlaté piesky - Kranevo

50% Kacenka

13.08.2007

Celkovy dojem nie je dobry. Aj ked sme si ako partia mladych ludi vedeli spravit prijemnu dovolenku aj za tychto podmienok, tvrdim to, ze sa sem nevratim asi nikdy. Kym tamojsi ludia nepochopia, ze ziju z nasich penazi..z penazi turistov a k tomu musia prisposobit sluzby, urcite nie!! Tato krajina este potrebuje a konkretne tato destinacia aspon 10 rokov kym bude naozaj v poriadku a vychytena a oplati sa tam ist.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

Hotel Fregata

Bulharsko - Zlaté piesky - Kranevo

70% Gerta, Dun. Streda

26.07.2007

Bola by som radšej keby delegát z CK bol niekto taký, kto sa tam skutocne vyzná a nie 20-ročná pipka, ktorá tam ide na dovolenku, na nič nevedela odpovedať, v susednej Varne nevedela kedy ma delfinárium program, na letisko nas zobrala pri odchode 25 min pred odletom a ked sme tam došli ona utekala preč, keby sa nieco stalo aby sme nemohli reklamovať. Cele to potom vzyera akoby jej vybavili 3 mesačnú dovolenku.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Kranevo

Hotel Fregata recenzie 49%

Hotel Fregata

Bulharsko - Zlaté piesky - Kranevo

Kvalita izieb60%

Intenzita hluku v izbe40%

Čistota izieb50%

Personál50%

Pomer ceny a služieb45%

zobraziť recenzie