Upresnite svoje filtrovanie
Turecko Turecko
 Turecko, Egejská riviéra, Fethiye  Turecko, Egejská riviéra, Fethiye

Downtown Fethiye Suites 

Downtown Fethiye Suites 

2:20 h
24 °C
24 °C
20 °C
cca 0:45 h
cca 0:45 h
498 €
498 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Batožina.

Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Náklady na rezerváciu potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

vybavenie:
Hostia môžu využiť reštauráciu. Wi-Fi tiež umožňuje prístup na internet vo verejných priestoroch. K nehnuteľnosti prináleží záhrada. Hostia, ktorí prídu autom, môžu využiť parkovisko.

izby:
V ponuke sú izby s klimatizáciou, ústredné kúrenie, obývacia izba a kúpeľňa. Väčšina izieb má balkón ako štandard. Pohodlný nočný spánok vám poskytne pohovka. Máme detské postieľky pre našich malých hostí. Izba má trezor. Kuchynka pre hostí s vlastným stravovaním je optimálne vybavená mini chladničkou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou a kávovarom / čajom. Prvkami, ktoré zvyšujú pohodlie pobytu, sú internet, telefón, televízia a Wi-Fi. V kúpeľni nájdete sušič vlasov.

board:
Raňajky si môžete vybrať z jedál.

Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (alebo bezpečnostný vklad) je špecifická suma peňazí účtovaná niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely vyberajú takýto vklad na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte vo forme predbežného autorizácie alebo prípadne hotovostná platba na recepcii. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.

Vízum do Turecka - Pozor!:
Poľskí občania potrebujú platené vízum na vstup do Turecka na turistické alebo obchodné účely na základe platného pasu. Nie je možné vstúpiť do Turecka s preukazom totožnosti.
Víza na turistické a obchodné účely musia byť objednané a vytlačené online pred cestou do systému „Elektronický vízový aplikačný systém“ na adrese https://www.evisa.gov.tr/en/ Turistické vízum je platné na pobyt 90 dní a môže byť predĺžená. Viac informácií o e-vízach nájdete na webovej stránke generálneho konzulátu Turecka. Poľskí občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov mimo času cesty po príchode.

Check-in / Check-out:
Vezmite prosím na vedomie, že podľa medzinárodného štandardu, dobrý hotel:
- začína sa nahlásením - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odchode - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba počas hodín registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine na registráciu, zvyčajne obed (vydávaný počas otváracích hodín hotelovej reštaurácie), v prípade pobytu s raňajkami sa podáva nasledujúce ráno.
Niektoré hotely ponúkajú možnosti platenej skorej registrácie a neskorého odhlásenia. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamo na recepcii v deň príchodu a jej realizácia závisí od dostupnosti izieb v hoteli v daný deň.

Dôležité - nočné lety:
V prípade nočných letov a príletov o 04:00 a neskôr sa check-in uskutoční až o 14:00.
V prípade nočných spiatočných letov a odletu nasledujúci deň o 03:50 sa check-out z hotela uskutoční o 12:00 predchádzajúceho dňa.
Existuje možnosťa predĺženie hotelového dňa alebo skorej registrácie za príplatok, v závislosti od dostupnosti izieb po predchádzajúcej otázke na recepcii hotela.

Informácie o letoch:
Všetky lety v destináciách ponúkaných spoločnosťou TOP Touristik sa uskutočňujú v súlade so Všeobecnými podmienkami prepravy cestujúcich a batožiny daného dopravcu.
V prípade nízkonákladových leteckých spoločností a pravidelných leteckých spoločností na veľké vzdialenosti zahŕňa cena len príručnú batožinu. Za príplatok si môžete kúpiť zapísanú batožinu (*). Poskytnuté ceny batožiny sú platné až do zakúpenia letenky (letenky), zvyšuje sa cena batožiny po zakúpení letenky.
+ V prípade charterových služieb, napríklad Smart Wings, Travel Service, Enter Air, cena zahŕňa príručnú batožinu 5 kg a zapísanú batožinu 15 kg.
+ Corendon: Cena zahŕňa príručnú batožinu 8 kg 55x35x25 cm a zapísanú batožinu 20 kg.
+ Sun Express: Cena zahŕňa príručnú batožinu 8 kg 55 x 40 x 23 cm a zapísanú batožinu 20 kg.
Palubný servis - nápoje, občerstvenie zvyčajne nie sú zahrnuté v cene zájazdu.
Všetky informácie o emisiách batožiny a palubnej službe zahrnuté v cestovnom pre všetky letecké spoločnosti, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našej webovej stránke www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Downtown Fethiye Suites ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Downtown Fethiye Suites

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.10.2020 04:10:45
Koľko stojí zájazd do hotela Downtown Fethiye Suites?
Cena zájazdu je od 498€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 24°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Egejskej rivére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30