Upresnite svoje filtrovanie

Avlu 1 

  • Turecko
  • Turecko
  • Egejská riviéra
  • Icmeler
24 °C
teplota vzduchu
19 °C
teplota vody
2:20 h
dĺžka letu
cca 1:15 h
Od letiska
Avlu 1
od 415 €

Avlu 1

Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Bagaż.

Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a sú platné v čase rezervácie. Vďaka modernej technológii dynamického balenia sú ponuky obnovované 24h / 7. Rezervačné náklady potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

vybavenie:
Hosťom je k dispozícii lobby a recepcia. Súčasťou vybavenia je reštaurácia a bar. Môžete zásobiť na každodenné predmety v supermarkete.

izby:
V ponuke sú izby s klimatizáciou a kuchyňou. Väčšina izieb má balkón s výhľadom na okolie. Ďalšou výhodou je možnosť rezervácie samostatných spální. Všetky izby majú chladničku a telefón. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.

Ponuka športu a zábavy:
Pozývame vás, aby ste využili našu ponuku športu a rekreácie. Hostia môžu využiť dva hotelové bazény - vnútorné i vonkajšie. Bar ponúka osviežujúce nápoje. Zábava poskytuje miniklub.

Informácie o letoch lietadlom:
Všetky lety v destináciách ponúkaných TOP Touristik sa konajú v súlade so Všeobecnými prepravnými podmienkami cestujúcich a batožiny daného dopravcu.
V prípade nízkonákladových leteckých spoločností a pravidelných leteckých spoločností na krátke vzdialenosti, cena zahŕňa len príručnú batožinu. Za príplatok je možné zakúpiť odbavenú batožinu (*). Ceny batožiny sú platné až do zakúpenia letenky (letenky), čím sa zvyšuje cena batožiny po zakúpení cestovného lístka.
+ V prípade Czarterów, napríklad Smart Wings, Travel Service, Enter Air, cena zahŕňa príručnú batožinu 5 kg a zapísanú batožinu 15 kg.
+ SUN EXPRESS: Cena zahŕňa príručnú batožinu 8 kg 55x40x23 cm a zapísanú batožinu 20 kg.
++ Ryanair (FR), zadarmo: len 1 malý vak - rozmery: 40x20x25 cm, max. 10 kg.
Priorita stravovania a 2 batožiny (na palube): od 70 PLN / osoba / strana. 1 malá taška do 40x20x25 cm + 1 batožina do 10 kg 55x40x20 cm, služba je pridaná na celú rezerváciu (všetci cestujúci). * Odbavená batožina: 265 - 400 PLN / 1 kus návratnosť 20 kg. Batožina je skontrolovaná pred bezpečnostnou kontrolou pri registračnom pulte.
++ Wizz Air (W6), zadarmo: len 1 malý vak - rozmery: 40x30x20 cm, max 10 kg.
Priorita stravovania a 2 batožiny (na palube): od 75 PLN / osoba / strana. 1 malá taška do 40x30x20 cm + 1 batožina do 10 kg 55x40x23 cm, servis je možné pridať pre jednotlivých cestujúcich. * Odbavená batožina: 20 kg, cena 200 - 450 PLN.
++ Easyjet (U2): 55x40x23, * Odbavená batožina: 20 kg, cena 250 - 300 PLN.
V cene nie je zahrnutý servis - nápoje, občerstvenie.
Všetky informácie týkajúce sa limitov batožiny a palubnej služby v cenách letov všetkých leteckých spoločností, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našej internetovej stránke www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf

Záloha v hoteloch - Vklad:
Záloha (inak bezpečnostná kaucia) je určená suma peňazí účtovaná niektorými hotelmi pri registrácii. Hotel si vyberá zálohu na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli, záloha môže byť zablokovaná na kreditnej karte ako predbežná autorizácia, prípadne môže byť vykonaná platba v hotovosti na recepcii. Záloha je vratná bez dodatočných nákladov.

Vízum do Turecka - Pozor!
Poľskí občania potrebujú platené vízum na cestu do Turecka na cestovný ruch alebo na podnikanie na základe platného cestovného pasu. Nie je možné vstúpiť do Turecka s preukazom totožnosti.
Víza pre turistov a turistovby mali byť objednané a vytlačené on-line pred cestou s pomocou "Elektronického vízového aplikačného systému" na stránke https://www.evisa.gov.tr/en/ Turistické vízum je platné 90 dní a môže byť predĺžené. Viac informácií o e-Visa nájdete na internetovej stránke Generálneho konzulátu Turecka.
Poľskí občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov mimo cestovného času pri príchode.

Registrácia / odhlásenie:
Upozorňujeme, že v súlade s medzinárodným štandardom hotela:
- začína správou - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odhlásení - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám, vrátane jedál a nápojov, je možný len v čase odbavenia v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možnosti, prvé voľné jedlo po hodine registrácie je zvyčajne obed (vydávaný počas hodín hotelovej reštaurácie), ak sa ubytujete s raňajkami, druhý deň ráno.
Niektoré hotely ponúkajú platenú skoršiu registráciu a neskoré odhlásenie. Takáto potreba by sa mala oznámiť priamo na recepcii v deň príchodu a jej realizácia závisí od dostupnosti hotelových izieb v daný deň.

Dôležité - lety v noci:
V prípade nočných letov a príchodu do 4:00 a neskôr sa registrácia v hoteli uskutoční o 14:00.
Pri jednodňových spiatočných letoch a odletoch do 3:45 nasledujúci deň je odchod z hotela v 12:00 predchádzajúceho dňa.
Je možné predĺžiť hotelový deň alebo skorú registráciu za príplatok v závislosti od dostupnosti izieb po požiadaní v hotelovej recepcii.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Avlu 1 ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Avlu 1

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.05.2022 11:05:13
Koľko stojí zájazd do hotela Avlu 1?
Cena zájazdu je od 415€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 24°C a teplota vody 19°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Egejskej rivére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30