Turecko Turecko
Turecko, Egejská riviéra, Kusadasi Turecko, Egejská riviéra, Kusadasi

Eliada Hotel 

Eliada Hotel 

Turecko Turecko
Turecko, Egejská riviéra, Kusadasi Turecko, Egejská riviéra, Kusadasi
Teplota vzduchu: 23 °C
Teplota vody: 22 °C
Dĺžka letu: 2:20 h
Od letiska: cca 1:00 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Pozícia:
Hotel Eliada Hotel sa nachádza v Kusadasi, asi 1,6 km od Ladies Beach, verejnej piesočnatej/kamienkovej pláže. Dá sa sem dostať autobusom/autom. Od centra je vzdialený cca 1 km. Do Izmiru je to asi 100 km. Bary a reštaurácie, ako aj nočný klub sa nachádzajú v okruhu približne 1 km. Vzdialenosť od letiska je cca 67 km.
Zariadenie:
K vybaveniu hotela patrí recepcia (otvorená 24 hodín denne), lobby, WiFi (zdarma) a zmenáreň. Súčasťou vnútorného priestoru je aj a la carte reštaurácia s terasou. Služba práčovne je spoplatnená. Mimo hotela nájdete bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny). Ležadlá, vankúše a slnečníky sú pri bazéne zadarmo. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.
Ubytovanie:
Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC.
Jedlá:
Možnosť rezervácie raňajok a polpenzie. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master-Card a Visa.
Dôležité informácie o koranavíruse (Covid-19):
Dôležité informácie o koronavíruse (Covid-19): Upozorňujeme, že vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu môžu existovať obmedzenia výkonu z dôvodu oficiálnych pokynov v Nemecku a vo vašej dovolenkovej krajine. Tieto môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, ale zahŕňajú aj obmedzenia vstupu/výstupu (napr. povinné testy na koronavírus) a všeobecné miestne predpisy (napr. požiadavky na masky v obchodoch alebo reštauráciách alebo uzavreté atrakcie/pamiatky).
Poznámka pre zájazdy (let+hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).
Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je k dispozícii, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.
Upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme bližšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Eliada Hotel
od 377 €

Eliada Hotel

Eliada Hotel recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Eliada Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Eliada Hotel
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.10.2022 08:10:26
Koľko stojí zájazd do hotela Eliada Hotel?
Cena zájazdu je od 377€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.10.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Egejskej rivére
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.09.2022 9:30
Dĺžka letu Turecko
Let trvá približne 2:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30