Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Mio Mare Resort recenzie
Nas Coşkunyanardağ
Zdroj:
Google - automatický preklad
V deň, keď som prišiel s vašimi animátormi, som bol konfrontovaný s ich neúctou. Napriek mojej sťažnosti som sa stretol s 2 ľuďmi, ale nič neurobili. Len si sa mi pozrel do tváre a bezmocne povedal. Na 2. deň poviete: "Nefungoval ani jeden barzón?" Každý deň zo zvyšných 5 dní som strávil nudou. Hanba vám všetkým. Od vašich zákazníkov až po váš personál, ste hanební!! Idete len za morom, v mori spíte a prebúdzate sa, nie je núdza o hotel. Nemohol som vám povedať, že to bol taký hotel, ktorý vysáva dušu. Bol som v Cristal a najhorších hoteloch, ale toto je prvýkrát, čo som videl hotel s personálom, ktorý pochádzal z takej hory. Svoju cenu 5000 TL si nezaslúžil.
Şahinder
Zdroj:
Google - automatický preklad
Bol som podvedený pomocou názvu tohto hotela.
17. marca 2025 si tento hotel pre nás rezervoval muž menom Emil Khalılov, ktorý tvrdil, že je zamestnancom turdayım.com. Platili sme v plnej výške za šesť nocí, troch dospelých a jedno dieťa. Šesť ďalších rodín vrátane nás si rezervovalo tento hotel v rôznych dátumoch. Opakovane som od Emila žiadal doklady o poukážke. Pre veľký dopyt však povedal, že ich poslať nemôže a pošle ich čo najskôr. Keďže sa blížilo obdobie dovoleniek a voucher nedorazil, zavolal som do hotela. Hotel mi povedal, že takáto rezervácia neexistuje a že môj hotel je teraz časovo vymedzený. Takto som si uvedomil, že som bol podvedený. Podal som svoju sťažnosť CİMER (Cimer). Všetky moje platby boli uskutočnené v prospech Bodrum Alexander Veľký Tur. Tic. Ltd. Şti. Mám všetky potvrdenia o platbe a korešpondenciu. Podám trestné oznámenie a podám žalobu. Podávam sťažnosť na všetky uvedené spoločnosti a jednotlivcov. (Dilan Sayı - Murad Ahmadov - Emil Khalılov)
servet aktepe
Zdroj:
Google - automatický preklad
Strávili sme nádhernú dovolenku na dne mora... Pozornosť zamestnancov... Pokiaľ ide o dovolenku, mio bianco...
Emine Yıldırım
Zdroj:
Google - automatický preklad
Zostal som počas Bayramu a bolo to trochu zaneprázdnené, reštaurácia bola veľmi preplnená a musel som chvíľu počkať, kým som sa najedol, ale chýbalo mu občerstvenie potom to dopadlo ako palacinka, aj tak bol hamburger zlý, vždy tam pracovali muži a naozaj tam nepracovali žiadni ľudia, nemali ani uniformy, ani nedbali na hygienu. Animácia nebola zlá, počas ostatných večerov sa animátori organizovali sami deň sme sa zúčastnili šípkovej aktivity každé ráno, bolo to veľmi zábavné
Enes Tonguc
Zdroj:
Google - automatický preklad
Poloha hotela, more perfektné, animačné aktivity v hoteli veľmi dobré, dofarbili našu dovolenku, ak prídeme znova, prídeme na animáciu