Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
80%
Hodnotenie

Soho Beach Club 

  • Turecko
  • Turecko
  • Belek
  • Belek
15 °C
teplota vzduchu
16 °C
teplota vody
1:50 h
dĺžka letu
cca 0:30 h
Od letiska
80%
Soho Beach Club
2 recenzií
od 433 €

Soho Beach Club

Poloha 83 %
Šport a zábava 50 %
Izby 42 %
Strava 100 %
Personál 75 %
80%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto: Club Hotel Poseidon, ktorá leží 4 km od krásnej pláže Olu Deniz na kopci v Ovacik s krásnym výhľadom a len. Fethiye so svojimi obchodmi, bazáre, reštauráciami a barmi je približne 6 km od hotela a je ľahko dostupné miestnou dolmus. Niektoré zariadenia sú prístupné iba po schodoch. Dalaman letiska je 60 km ďaleko.
Vybavenie: Club Hotel Poseidon je obľúbený u mladých i starých, a je umiestnený v Ovacik Hisaronu veľmi blízko. Ponúka pokojnú dovolenku a zvyšok hotela, ale nie ďaleko od letovísk vybavenie
.
Špeciálna: Zariadenie, ktoré ponúka hosťom patrí veľký bazén, detský bazén, veľká slnečná terasa s lehátkami, slnečníkmi a snack bar pri bazéne. K dispozícii sú vnútorné a vonkajšia reštaurácia s Panoramatický výhľad, stolný tenis, šípky a trezor (za poplatok) na recepcii.
Hotel ponúka 46 izieb s dvoma samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, sprchou a klimatizáciou.
Špeciálne info: Dôležité informácie: Uvedené ceny neplatia pre osoby s tureckými pasov.
Zariadenia, ak ste si ho rezervovali: - 24 hodinová recepcia
- Lounge
- Odkryté bazén
- Opaľovacie Studio
- Stolný tenis
- Detský bazén

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:30 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Poloha 83 %
Šport a zábava 50 %
Izby 42 %
Strava 100 %
Personál 75 %
80%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Petra
Termín pobytu: Aug 2019 Publikované 25.08.2019
70 %
Hneď v úvode musím povedať, že cestovná kancelária zavádza ohľadne ubytovania. Pre rodinu s jedným dieťaťom nepočítajte s extra posteľou... len s prístelkou. Hotel tvrdí, že pre deti do 12 rokov, je štandard len prístelka. Pričom cestovná kancelária v popise uvádza a predáva extra bed... Výhoda blízko od letiska, t. j. rýchly transport. cca 35 min. Ubytovanie sme dostali hneď (pricestovali sme po polnoci), ale ďalšie dva dni sme riešili jeho výmenu, nakoľko sme boli traja vo veľmi malej izbe pre dvoch. Do centra cca 3 km, my sme chodili taxíkom za 5 € tam a 5 € späť. Bazár len v sobotu od rána do 17:00. Kamenné obchody každý deň až do noci. Areál hotela pekný. Atrakcie pre deti boli, ale mnoho z nich za poplatok... trampolína 2 €, popcorn 2 €... maľovanie na tvár a tetovanie sme už radšej ani nezisťovali a mini club tiež nie. Každý večer pre deti mini disco (pol hodinka vždy tých istých pesničiek s tančekmi...). Potom program aj pre nás... niektoré boli zaujímavé... skupina, čo predviedla spoločenské tance či turecký večer. Animátori hovorili aj anglicky, nemecky, ale všetko podstatné sa hneď tlmočilo do ruštiny. Inak ruština tu bol asi hlavný jazyk, personál veľmi slabo hovorí anglicky či nemecky. Majú tu 3 bazény. Z toho dva aj s toboganmi, ale keďže sme išli dovolenkovať k moru, kvalitu neviem posúdiť. Zhrnutie: hotel odporúčať nebudem, ak pri 8 dňovom zájazde narazíte na to, že 2 dni riešite ubytovanie, rozladí to celý pobyt. My sme boli 15 dní... tak sme stihli nájsť a zažiť aj príjemné chvíle. Ale stretli sme viac nespokojných klientov. Zhodli sme sa takmer všetci, že hodnotenie 5* a cena sú prehnané. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Soho Beach Club

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30