• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
67%
Hodnotenie

Yeniacun 

  • Turecko
  • Turecko
  • Alanya
  • Alanya
31 °C
Teplota vzduchu
26 °C
Teplota vody
1:50 h
Dĺžka letu
Odporúčanie 72 %
Poloha 77 %
Izby 62 %
Strava 60 %
Personál 62 %
67%
Celkové hodnotenie
18 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Apartmánový komplex sa nachádza priamo pri známej pláže Kleopatra. V centre Alanya je ľahko dosiahnuteľná do 10 minút (1 km). Doba prenosu z letiska Antalya pomocou MHD je zhruba 90 minút.
vybavenie:
Vkusné, klimatizovaný apartmánový komplex sa skladá z 7 poschodí s celkom 33 bytov, vrátane 27 apartmánov s 2 lôžkami a 6 apartmánoch s možnosťou jednej prístelky. Medzi ďalšie vybavenie patrí priestranná vstupná hala s výťahy, hotelový trezor, zmenáreň, šatňa a recepcia, ktorá je otvorená po celý deň. Okrem toho je bytový komplex patrí kaviareň, kiosk, malý supermarket, kaderníctvo, útulný bar, krčma, nočný klub, TV miestnosť a klimatizovaný vnútorné a vonkajšie reštaurácie, kde sa podávajú kulinárske špeciality (vysoké stoličky sú k dispozícii). Okrem toho ponúka internetový terminál s pripojením (za poplatok), WLAN. Doplnkové služby zahŕňajú miestnosť a práčovňa a zdravotné služby môžu byť výhodou. Deti zúčastniť klubu deti a detské ihrisko. Apartmánový komplex ponúka aj požičovňu a úschovňu bicyklov. Automobily je možné zaparkovať v hotelovej garáži alebo na parkovisku.
Šport a zábava:
Vo vonkajšom areáli hostia nájdu vyhrievaný bazén s detskou časťou, pool / snack bar, ležadlá a slnečníky. Majú tiež možnosť využiť krytý bazén a kúpele a masáže. Športoví nadšenci sa môžu udržiavať v kondícii sa plážový volejbal. Za poplatok môžu návštevníci využiť vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. Veľké a malé hostia pestrý zábavný program sa koná na dennej báze.
Výmena informácií:
Prevod do az cieľového letiska je súčasťou vašich objednaných služieb. Vítame vás osobne na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s vhodným označením a prenesené do Vášho hotela.
Ak je hotel rezervovať s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemné batožinu (napr golfových doplnkov, kočíky, padáku, surfových dosiek alebo lyže) sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná pre to v predstihu.
Poznámka na batožinu predpisy / Naše jedlá:
Voľný batožinu a stravu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Informujte sa, pozri:
JT Touristik informácie o batožine / Naše jedlá
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách na vstup:
vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.
Informujte sa, pozri:
vstupné požiadavky JT Touristik
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka pre európskych občanov:
Turecko: Online visa od 10/04/2014
Od 10. apríla 2014, elektronická víza (e-visa) nahrádza "nálepku víza", ktorý bol vydaný na hraničných priechodoch. Európski občania musia žiadať o vízum pre dovolenku a podnikanie, skôr než na vstupe na hranici pred odchodom on-line a tlač.
Žiadatelia potrebujú len preto, aby žiadosť o www.evisa.gov.tr, zadajte požadované informácie (po schválení žiadosti), stiahnite si online platby, aby sa aj ich e-víza.
Nasledujúce európske krajiny sú ovplyvnené týmto pravidlom: Belgicko, grécka cyperská administrácia Southern Cyprus, Veľká Británia, Írsko, Chorvátsko, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Španielsko, Maďarsko, Bielorusko.
Dôležité!
Upozorňujeme, že pas je najmenej šesť mesiacov dlhšie, než uplynutím platnosti víza, o ktoré.
Poznámka k pobytu / Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetky Gaste nemajú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii a Beneluxu sa môže objaviť v rezervácii hoteli s alebo bez prístupu vzduchu do problémov cieľovej oblasti odbavenie v hoteli. V tomto prípade sa predpokladá, že hotelieri odmietajú rezervačný web, alebo vyberať poplatky.
Informácie pre zimné obdobie:
Zimné obdobie (cca 15.10. -. Cca 15,05) sa používa v niektorých hoteloch sa vykonávať opravy a rekonštrukčných prác.
Aj v blízkosti môžu spôsobiť výstavby a rekonštrukcií.
z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok alebo čísla nízka návštevníkov môže byť ďalej zakázaný alebo obmedzený, sú niektoré hotelové priestory, vonkajšie priestory a činnosti k dispozícii.
Informácie o nočných letov:
Dovoľujeme si vás upozorniť, že sa odohráva v nočných letov, ktorý (v súlade s miestnymi odchýlok) čas príchodu vo 04:00 hodín a neskôr majú v cieľovej oblasti a check-in v hoteli len pri príchode do 14:00.
Pokiaľ sa jedná o let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z cieľovej oblasti, a check-out v hoteli v 12:00 (miestneho Zmeny vyhradené) z predchádzajúceho dňa.
Predčasné prihlásenie alebo neskorý check-out - Rozšírenie miestností iba za príplatok v závislosti od dostupnosti po dohode na recepcii hotela!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
ban Pet:
Upozorňujeme, že majitelia hotelov neprijímajú domácich miláčikov.
Kategória: 2,5 hviezdy
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 72 %
Poloha 77 %
Izby 62 %
Strava 60 %
Personál 62 %
67%
Celkové hodnotenie
18 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Yeniacun ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Yeniacun

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30