Upresnite svoje filtrovanie
70%
Hodnotenie
70%
Hodnotenie
Turecko Turecko
 Turecko, Alanya, Konakli  Turecko, Alanya, Konakli

Aria Resort & Spa 

Aria Resort & Spa 

1:50 h
27 °C
27 °C
23 °C
cca 2:15 h
cca 2:15 h
396 €
396 €
cena hotela od
cena hotela od
70%
Aria Resort & Spa
414 recenzií
od 396 €

Aria Resort & Spa

Odporúčanie 53 %
Poloha 72 %
Šport a zábava 58 %
Izby 70 %
Strava 68 %
Personál 72 %
70%
Celkové hodnotenie
414 recenzií

Informácie pre Aria Resort & Spa

V tomto hoteli zabudnete na všetky starosti a môžete bez obáv relaxovať. O nič sa nemusíte starať, všetko je poruke a za ničím nemusíte ďaleko chodiť. Chcete si od bazéna odskočiť do mora? Ste tam za 20 sekúnd. Z pláže na izbu? Za minútu. Deti sa chcú vyšantiť na tobogánoch? Vy sa nemusíte ani pohnúť, budú pod dozorom a nemajú sa kam zatúlať, navyše, keď ich tobogány omrzia, môžu sa hrať na veselom detskom ihrisku, ktoré je hneď vedľa.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Centrum: 2.5 km
Letisko: cca 2:15 hod

Poloha

Obľúbený hotel, pozostávajúci z päťposchodovej a štvorposchodovej budovy, sa nachádza asi 2,5 km od centra strediska Konakli, 12 km od Alanye, priamo pri pláži, v pokojnom prostredí na konci zálivu.

Vybavenie

V hoteli je hosťom k dispozícii reštaurácia s panoramatickým výhľadom na more, bar pri bazéne, dva bazény – jeden priamo nad plážou pred hotelom s oddelenou časťou pre deti, druhý vedľa hotela v záhrade, s tobogánmi a samostatným detským bazénom, detské ihrisko, miniklub, zlatníctvo, zadarmo fitnes centrum, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, volejbal, za poplatok turecké kúpele, sauna, biliard, kaderníctvo. Hotel pravidelne organizuje bohaté animačné programy – v tíme profesionálnych animátorov pôsobí pre Vaše pohodlie a zábavu aj slovenský animátor Dino Clubu.

Ubytovanie a izby

Vkusne a moderne zariadené, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené vlastnou kúpeľňou/WC, telefónom, televízorom (diaľkový ovládač za vratný depozit), minibarom a balkónom. V obmedzenom počte sú k dispozícii izby s dvomi prístelkami pre deti formou poschodovej postele.

Pláž / Stredisko

Od pláže je hotel oddelený iba bazénom s terasou na opaľovanie. Pláž je piesočnatá, pri vstupe do mora sa vyskytujú kamene, čo síce neznemožňuje prístup, ale pre väčšie pohodlie je jednoduchšie do mora vstupovať z móla, alebo cca 200 m vľavo od hotela, kde je dno piesočnaté a zvažuje sa pozvoľne. Na pláži, na móle a pri bazéne sú bezplatne k dispozícii slnečníky a lehátka a v okolí pôsobia miestni prevádzkovatelia vodných športov, ponúkajúci bohaté možnosti morských radovánok za poplatok.

Šport a relax

Zadarmo fitnes centrum, tenisový kurt, stolný tenis, šípky, volejbal, za poplatok turecké kúpele, sauna, biliard,

Pre deti

Dva bazény – jeden priamo nad plážou pred hotelom s oddelenou časťou pre deti, druhý vedľa hotela v záhrade, s tobogánmi a samostatným detským bazénom, detské ihrisko, miniklub

Prednosti:

Aquapark a tobogány
Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Fitness
Lekárska služba
Masáže
Maxi klub
Miniklub (detský kútik)
Opatrovanie detí
Parkovanie v objekte
Pre deti (baby friendly)
Pre invalidov (bezbariérový prístup)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Sauna
Vodné športy
Vonkajší bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Mirador
Mirador Resort & Spa
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 53 %
Poloha 72 %
Šport a zábava 58 %
Izby 70 %
Strava 68 %
Personál 72 %
70%
Celkové hodnotenie
414 recenzií
Dana
Termín pobytu: Sep 2019 Publikované 28.09.2019
60 %
Hotel Mirador - veľké sklamanie napriek tomu, že je vlastne celý september vypredaný. Nachádza sa na konci Konakli v nejakej jame, kde nie je prístup bežných dolmuš autobusov, ako som zvyknutá inde v Turecku, čo človek samozrejme dopredu nevie. Autobus ide len 3 krát za deň do centra Konakli. Pláž úplná katastrofa. Samé skaly, hrozný prístup do vody aj z vody - dokonca až nebezpečný. Ak má niekto zdravotný problém, úplne nemožný. čítať celú recenziu
Zuzana
Termín pobytu: Sep 2018 Publikované 15.10.2018
73 %
Príchod, odchod: mierny chaos vznikol po pristátí z dôvodu zle označeného stánku cestovnej kancelárie + v autobuse sme mali tureckého delegáta, z čoho boli viacerí ľudia nehovoriaci anglicky dosť rozčarovaní, slovenská delegátka bola s nami iba raz - na druhý deň po príchode, o odchode sme boli informovaní deň pred odchodom e-mailom na recepcii z hotela až cca o 22:00 večer - a až po opakovanej urgencii na recepcii - vraj zabudli vytlačiť info o tom, že ráno o 8:40 sme mali pristavený autobus, inak bola doprava zabezpečená dobre (presné časy, kvalitný autobus). More: čisté, teplé. Pre plavcov vynikajúce, bohužiaľ, pre neplavcov nepoužiteľné, mohli si max. namočiť nohy v morskom bazéniku (od mora ohraničeným betónovým múrikom). Pláž: popis pláže nepresný - info o pieskovej pláži pred hotelom bola zavádzajúca, pláž bola síce čistá, ale úzka, vstup do vody iba z móla, kde bola voda hlboká viac ako tri metre - len pre dobrých plavcov. Na móle bol plavčík od 8:00 - 17:00, ale keby som bola zlý plavec, tak neriskujem. Vstup priamo z pláže nebezpečný - zvyčajne boli veľké vlny a prístup do mora vyliaty betónom, riziko zhodenia vlnou a doudieranie sa. Morský bazén - pre deti - ale tiež nebezpečný pre možnosť zhodenia vlnami. Fotografie zverejnené na stránkach slovenských CK sú zrejme upravené vo photoshope, pretože pláž vyzerá absolútne inak. Hotel: izby sú vyhovujúce, pre 90% hostí je možný výhľad na more - super benefit, každá izba má balkón, upratovanie a výmena bielizne bola zodpovedajúca - upratovanie denne, výmena bielizne 1 x za dva, tri dni, denne doplňovaný minibar 3 x 0,5 litra vody (my sme mali smolu - na izbe sme mali pokazenú chladničku), kúpeľni fén, k dispozícii boli plážové uteráky, dva veľké bazény, tri tobogany, voda v bazénoch čistá, teplá, dostatok ležadiel. K službám v hoteli: bohužiaľ, z dôvodu, že sme boli mimo sezóny, na hoteli boli obmedzenia, čo sa týka nápojov aj výberu stravy, pri bare bol obmedzený počet na zobratie nápojov (max 2 nápoje) na jedno odnesenie - museli sme chodiť naraz s priateľmi, nemohol to zobrať jeden, absolútne neprijateľné pre mňa bolo, že !VŠETKO ! - všetky nápoje, teplé aj studené - aj v hlavnej jedálni a aj pri baroch boli nalievané do jednorazových plastových pohárov! Výber z lokálneho alkoholu - bol vodka, raki, gin, víno a pivo - bohužiaľ, tak nekvalitné, takmer nepitné, že sme si radšej zvolili nealkoholickú dovolenku + zrejme mali aj obmedzený počet fliaš, videli sme, že hosťom nenaliali v rámci all, len za peniaze už pred 23:00. Trošku skromnejší výber stravy, na 90% opakujúce sa bufetové obedy a večere - ale hladní sme neboli. Záver, chceli sme si to užiť napriek nedostatkom, preto sme sa nad to povzniesli... Slnko svietilo, bolo teplúčko. Do tohto hotela sa však už nikdy nevrátime - ani ho nebudem odporúčať. čítať celú recenziu
Katarína Š., Košice
Termín pobytu: Aug 2007 Publikované 25.09.2007
96 %
Hotel Mirador vrele doporučujem hlavne rodinám s deťmi. Do hotela Mirador by som sa kľudne ešte vrátila. Personál Vám splní všetko čo Vám vidí na očiach. Služby vynikajúce, stravovanie tak isto. Postarané o detičky. Výborný animačný tým. Delegátka vynikajúca a ochotná. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Aria Resort & Spa

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.10.2020 06:10:44
Koľko stojí zájazd do hotela Aria Resort & Spa?
Cena zájazdu je od 396€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Alanyi.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30