Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
53%
Hodnotenie

Green Life Hotel 

  • Turecko
  • Turecko
  • Alanya
  • Alanya
15 °C
teplota vzduchu
16 °C
teplota vody
1:50 h
dĺžka letu
cca 2:45 h
Od letiska
53%
Green Life Hotel
39 recenzií
od 217 €

Green Life Hotel

Odporúčanie 15 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 35 %
Izby 70 %
Strava 38 %
Personál 47 %
53%
Celkové hodnotenie
39 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v Alanyi, asi 200 metrov od súkromnej piesočnatej / kamienkovej pláže (doporučené kúpele). Je prístupné cez podchod alebo kyvadlovú dopravu (v závislosti od sezóny). Najbližšie mesto Alanya je vzdialené asi 9 km. Letiská: GZP cca 43 km, AYT cca 124 km.
vybavenie:
Pozostáva z hlavných a 3 prístavných budov, klimatizovaný hotel má 121 izieb rozložených na 5 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24h), lobby bar a 3 vleky, rovnako ako WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik. K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV. K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou a klimatizácia. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédske stoly. Bazén zahŕňa bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán. Ležadlá a slnečníky sú poskytované na pláži a pri bazéne. Hostia hotela sú k dispozícii v podmienkach bazénu. Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.
Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba: Vana alebo sprcha / WC, sušič na vlasy, klimatizácia, satelitná TV, varná kanvica, minibar (možno za poplatok), trezor a balkón. Dvojposteľová izba s výhľadom na bazén je k dispozícii za príplatok.
Rodinná izba, 2 izby: Vybavené rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s ďalšou spálňou.
Ekonomické dvojlôžkové izby väčšinou zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak váš hotel má hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome iv prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Divízia je na hotelieri na mieste.
Stravovanie (v závislosti od dostupnej sezóny):
Pre all inclusive: raňajky, neskoré raňajky raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:00 do 23:00 v každom otvorenom bare. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok. Po 23: 00h nápoje za poplatok.
Potrebné je vhodné oblečenie s jedlom.
Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky
- detské ihrisko
Šport / Zábava (v závislosti od sezóny):
- Za príplatok: šípky, stolný tenis, plážový volejbal, masáže, sauna, hammam
- večerné prehliadky
Ostatné:
- prijaté platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehliaca služba (za príplatok)
- Pomoc v domácnosti, denne
- Napätie: 220 voltov
Kategória krajiny:
4 hviezdičky
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou v dôsledku našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch vám tieto informácie predvedú pred rezerváciou.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že pre špeciálnu a športovú batožinu môžu vzniknúť náklady na prepravu.
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania odísť na povinné zastávky v blízkosti hotela. Vďaka umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu door-to-door. V tomto prípade budú vodiči vaša na najbližšom možnom miesteDom ubytovanie. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru ako aj hotel, ktorý ste si objednali, ak by počas príchodu mali dôjsť k oneskoreniam vo vašom lete.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nie je k dispozícii v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že dorazíte mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím Váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestne.
Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu iba od približne 14 hodín. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Poznámka o on-line vízach Turecko:
Upozorňujeme, že pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) bolo elektronické vízum (e-Visa) zavedené od 10.04.2014. Toto platí pre dovolenky a služobné cesty a pred odchodom je potrebné ich vyžiadať a vytlačiť online na adrese www.evisa.gov.tr.
Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na miestnom veľvyslanectve alebo konzuláte informácie o vstupných požiadavkách.
Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, v hoteli, v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí môže dôjsť k renovácii a výstavbe.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 15 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 35 %
Izby 70 %
Strava 38 %
Personál 47 %
53%
Celkové hodnotenie
39 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Green Life Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Green Life Hotel

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30