Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
21 °C
26 °C
Keď sa ubytujete v hoteli Vela d'Oro v Rimini (Rivazzurra), budete len pár kilometrov od Fiabilandie a Arco di Augusto. Tento hotel sa nachádza v tesnej blízkosti centier Centro Congressi SGR a Multiplex Le Befane.Izby V jednej z 50 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú televízory s plochou obrazovkou, sa budete cítiť ako doma. K dispozícii je bezdrôtové pripojenie na internet (zadarmo). V súkromných kúpeľniach so sprchovacím kútom sú k dispozícii toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy. K vybaveniu patria trezory, izby sa čistia denne a na požiadanie sú k dispozícii chladničky.Stravovanie V hoteli Vela d'Oro sa môžete tešiť na chutné jedlá, keďže je tu aj reštaurácia. Smäd môžete uhasiť v bare/salóniku. Každý deň sú k dispozícii bezplatné raňajky formou bufetu.Obchodné a iné vybavenieRecepcia je otvorená len vo vymedzených hodinách. Funkcie na mieste zahŕňajú: Samostatné parkovanie (za poplatok).
Hotel Vela d'Oro recenzie
giuseppe pestillo
Zdroj:
Google - automatický preklad
Skvelá poloha, skvelé služby od personálu, izby nie veľké, ale pohodlné postele
Anita Nagy
Zdroj:
Google - automatický preklad
Izba je veľmi jednoduchá, tragicky sme jednu dostali vzadu, nie ako tie pekné na obrázkoch. Počuli sme doslova každé slovo susedov. V noci som sa zobudila na susedove cikanie. Strašné, také zlé, že steny sú z papiera..
Večer bolo malé zhromaždenie dole v hale, počuli sme ich aj na DRUHOM poschodí!
Kúpeľňa je z roku 1970 a potrebuje veľkú rekonštrukciu. Záchod mal chlpy po celom sedadle, našťastie cestujem s bielidlom, aby som mohol všetko dezinfikovať. Umývadlo tieklo, ale problém sa vyriešil, dali pod neho kôš. Počul som kvapkanie.. Balkón je hneď vedľa suseda. Doslova natiahnuť ruku.
Príjemné privítanie od majiteľa pri príchode.
Raňajky boli chutné, veľký výber koláčov a mali ovsené mlieko!
Škoda, že majiteľ / recepčný / šéfkuchár všetko obsluhoval, krájal a dotýkal sa všetkého holými rukami, pričom na ne kašlal. Urobil skvelé miešané vajíčka.
Parkovanie možné priamo pri vchode a bezplatné.
Káva bola úžasná, pravá talianska káva.
Veľmi nejednoznačná skúsenosť..
Fabiola S.
Zdroj:
Google - automatický preklad
Výnimočný hotel, kde je čistota, priateľskosť a láskavosť na dennom poriadku.
Izby sú veľmi jednoduché, ale pekné, kúpeľňa "mini luxusná kúpeľňa", malá, ale dobre urobená.
Raňajky boli formou bufetu, ale podávané, bohaté na množstvo koláčov a koláčov.
Celkovo veľmi spokojný.
Kai Asmer
Zdroj:
Google - automatický preklad
Veľmi priateľské ubytovanie, dobre sa dohovoríte aj bez znalosti jazyka a teraz to funguje aj s nemeckou šálkou kávy
Laura Poroli
Zdroj:
Google - automatický preklad
Našli sme to, čo sme očakávali: vhodné pre kúpele, bezplatné parkovanie vedľa, more vpredu a predovšetkým dostupný Šašek, vložky, ktoré nás rozmaznávali vynikajúcimi personalizovanými raňajkami!!!!