Covid-19 v Taliansku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
78%
Hodnotenie

Kennedy 

  • Taliansko
  • Taliansko
  • Sicília
  • Sant'Alessio Siculo
21 °C
teplota vzduchu
19 °C
teplota vody
1:50 h
dĺžka letu
Poloha 83 %
Izby 83 %
Personál 100 %
78%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza na výhodnom mieste v centre mesta Sant'Alessio Siculo a ponúka veľa príležitostí na objavovanie okolia.
vybavenie:
Hostia žijú v 83 izbách. K dispozícii sú výťahy na väčšinu poschodí. K dispozícii je množstvo zariadení a služieb - stráženie detí, stráženie detí, izbová služba, práčovňa a konferenčné priestory. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Ak prídete so svojím vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku pri dome. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia službu požičovne bicyklov.
ubytovanie v rodinnom dome:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; klimatizáciou je zaručená príjemná vnútorná klíma. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka ďalší priestor na oddych a relaxáciu počas vášho pobytu. Výhľad na more tiež poskytuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii sú aj detské postieľky. Izby sú vybavené minibarom, telefónom a TV. V kúpeľni nájdete sprchovací kút a sušič vlasov.
Šport / Zábava:
V krytom bazéne čakajú hostia na aktívny odpočinok a zdravé potešenie z kúpania. Na slnečnej terase sú vám k dispozícii pohodlné ležadlá. V rekreačnej oblasti nájdete okrem cyklistiky, horských bicyklov a stolného tenisu aj kanoistiku a jazdu na kajaku.
stravovanie:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako sú jedáleň a bar, je možné si objednať polpenziu. Denne sa podávajú raňajky a večere.
Vezmite prosím na vedomie:
Ekonomické izby sa zvyčajne líšia veľkosťou, funkciami a umiestnením od štandardnej izby. Tento typ izby prideľuje hotelier na mieste v závislosti od dostupnosti.
Niektoré zariadenia, ponuky a činnosti môžu byť spoplatnené.
Ak ste si rezervovali cestu bez transferu cez Sitalia a prídete po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby si rezervovaná služba zostala.
Detské postieľky sú k dispozícii na požiadanie na mieste. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Miestny poplatok je spoplatnený.
Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že v deň príletu (platí aj pre nočné lety) sa môžete do svojho hotela prihlásiť od 15:00 (vyhradená miestna odchýlka). V deň odchodu môžete izbu využívať do 11:00 (vyhradené miestne výnimky).
Ponuka na rezervovanie hotelov je platná iba pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali pobyt, majú bydlisko alebo môžu poskytnúť dôkaz o lete z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska alebo Beneluxu. Hotelieri sú oprávnení požadovať vrátenie platby alebo odmietnuť rezerváciu bez príslušného dôkazu na mieste.

Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje daň z ubytovania. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je splatný priamo do hotela hosťom pri príchode alebo odchode. Výška dane závisí od kategórie hviezd rezervovaného hotela, ako aj od dĺžky pobytu a je medzi 2,00 EUR a 7,00 EUR za noc a osobu. (Môže sa zmeniť).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Poloha 83 %
Izby 83 %
Personál 100 %
78%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
madarca a evo
Termín pobytu: Aug 2014 Publikované 14.07.2016
100 %
boli sme tu pred 10 rokmi bolo to uplne super čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Kennedy

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 26.11.2021
Je hotel Kennedy kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch sú povolené činnosti ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 meter a že sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Zákazníci hotela majú prístup k reštauračným službám ponúkaným štruktúrou výlučne pre svojich zákazníkov, a to aj v prípade spotreby pri stole na vnútornom mieste, bez toho, aby preukázali digitálny certifikát EÚ o COVID-19. Ak sú však stravovacie služby ubytovania otvorené aj pre zákazníkov, ktorí nezostávajú v štruktúre, prístup bude vyhradený len pre tých, ktorí – zákazníci štruktúry alebo externí zákazníci – majú digitálny certifikát EÚ COVID-19 v prípade spotreby pri stole v interiéri.

Viac informácií:
Pokyny pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre zariadenia otvoreného vzduchu


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.10.2017 17:10:47
Koľko stojí zájazd do hotela Kennedy?
Cena zájazdu je od 444€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.11.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 21°C a teplota vody 19°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Sicílii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.10.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia