Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
75%
Hodnotenie

Blu Hotel Laconia Village 

  • Taliansko
  • Taliansko
  • Sardínia
  • Cannigione
15 °C
teplota vzduchu
13 °C
teplota vody
1:30 h
dĺžka letu
cca 4:45 h
Od letiska
75%
Blu Hotel Laconia Village
72 recenzií
od 373 €

Blu Hotel Laconia Village

Odporúčanie 71 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 58 %
Izby 75 %
Strava 80 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
72 recenzií

Informácie pre Blu Hotel Laconia Village

Hotel Blu Laconia Village je situovaný na okraji Costa Smeralda, len 2 km od pôvabného mestečka Cannigione, kde sa nachádza malý prístav a veľa obchodov. Strategická poloha umožňuje dosiahnutie najznámejších pláží za pár minút. Hotel je vhodný aj pre náročnejších klientov.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 4:45 hod

Poloha

Hotel je situovaný len 2 km od pôvabného mestečka Cannigione, súostrovie La Maddalena je vzdialené len pár minút plavby loďou. Zastávka miestneho autobusu je vzdialená len 20 m od hotela. Hotel je od letiska v Olbii vzdialený 30 km.

Vybavenie

Komplex pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých ďalších pavilónov, ktoré sú situované v peknej záhrade. Má recepciu, internetový kútik za poplatok, televíznu miestnosť, bary, veľkú reštauráciu, bazén pre dospelých i deti, parkovisko. V rámci relaxu sú k dispozícii aj tenisové kurty, futbalové ihrisko,plážový volejbal, aerobik, boccia, stolný tenis, lukostreľba či kolky. Vo voľnom čase animátori zabávajú hostí rôznymi hrami, súťažami, plaveckými kurzami, rovnako sa organizujú večerné animačné programy.

Ubytovanie a izby

Zrekonštruované,moderne zariadené, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ) majú kúpeľňu s WC a sprchou, TV, telefón, balkón s výhľadom na bazén, okolie alebo more. Demi suity pozostávajú z dvoch miestností a majú minibar.

Pláž / Stredisko

Piesočnatá pláž, na ktorú sa dostanete cez cestu, sa nachádza hneď pod hotelom. Slnečníky a ležadlá za poplatok. Na ďalšiu pláž Barca Bruciata/ Tancamanna sa dostanete hotelovým autobusom zdarma.

Šport a relax

tenisové kurty, futbalové ihrisko,plážový volejbal, aerobik, boccia, stolný tenis, lukostreľba, kolky, animačné programy

Pre deti

Miniklub pre deti vo veku 4 - 12 rokov v talianskom jazyku, ihrisko, bazén,opatrovanie detí (za poplatok), detská postieľka za poplatok.

Prednosti:

Blízko pláže
Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Maxi klub
Miniklub (detský kútik)
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Pre deti (baby friendly)
Reštaurácia
Tenis
Vonkajší bazén
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Blu Laconia Village
Hotel Blu Laconia Village
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 71 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 58 %
Izby 75 %
Strava 80 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
72 recenzií
Katka
Termín pobytu: Sep 2013 Publikované 11.02.2014
53 %
Prostredie je tu pekné. Je sa kam prejsť, aj areál hotela ponúkal pekné prostredie pre oddych a načerpávanie síl. Strava bola chutná. Jedlo podávali formou švédskych stolov. O zábavu sme mali postarané. Animačný tím organizoval program pre deti aj dospelých. Deťom sa animácie páčili, vyzeralo to, že sa dobre bavia. Nám to až také dokonalé neprišlo. Problém bol v tom, že animácie boli len v taliančine. V tomto hoteli boli ubytovaní predovšetkým Taliani. Všade bolo počuť len hlasnú taliančinu. Niekedy sme sa cítili už dosť ohučane. Musíte počítať s hlučnými miestnymi, Taliani sú už proste takí. Na recepcii pracovali milí zamestnanci. Chválime ich jazykové znalosti a pohotovosť. Dalo sa na nich kedykoľvek obrátiť. V dosahu sú viaceré pláže. Tá, ktorá bola najbližšie k hotelu nespĺňala naše požiadavky na dobrú pláž – nebola dostatočne čistá a hlavne nás zaskočilo, že a nej neboli žiadne slnečníky ani ležadlá. Ďalšia pláž bola síce ďalej, ale premával sem pekný vláčik. Páčil sa najmú deťom, bol to pre ne zážitok. Tu to bolo oveľa lepšie. Za plážový servis sa každý deň platil poplatok a nebolo to málo, ale oplatilo sa. Je to oveľa lepšie. Je tu čisto a pekne. More bolo príjemné. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Blu Hotel Laconia Village

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30