Covid-19 v Taliansku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
78%
Hodnotenie

Torino 

  • Taliansko
  • Taliansko
  • Rím a okolie
  • Rom
30 °C
teplota vzduchu
23 °C
teplota vody
1:20 h
dĺžka letu
cca 0:30 h
Od letiska
78%
Torino
4 recenzií
od 248 €

Torino

Odporúčanie 75 %
Poloha 97 %
Izby 67 %
Strava 62 %
Personál 72 %
78%
Celkové hodnotenie
4 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Hotel Torino sa nachádza v samom srdci Ríma, v blízkosti baziliky Santa Maria Maggiore a Štátnej opery. Výber nákupné a zábavné zariadenia je približne 300 metrov. Najbližšia stanica metra je cca 200 m od hotela (Stazione Termini). Letisko je asi 35 km ďaleko.
Vybavenie:
Hotel má 103 izieb, vstupnú halu s recepciou, raňajková miestnosť, bar a vyhliadkovou terasou.
Ubytovanie:
Vítajúc izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou/WC, sušič vlasov, klimatizácia/kúrenie, telefón s priamou voľbou, mini bar (za poplatok), prenájom bezpečné a TV so satelitným príjmom.
Stravovanie:
Raňajky
Môžete vybrať svoje raňajky formou bufetu.
Ostatné:
Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.
Kategórie krajín:
4 hviezdičky
Poznámka:
Vláda v Ríme sa rozhodla zaviesť daň na turistické služby. Tieto dohody musia byť optimalizované pre hostí z celého sveta vo večnom meste, turistických služieb. Dávka 2-3 € za osobu/noc platí od 1. januára 2011 pre všetky noci v meste Rím a musí byť zaplatený pri odchode z príslušného hostiteľa. Zmeny vyhradené.
Poznámka:
Tento výlet je individuálna cesta bez miestneho sprievodcu.
Prevod sa vykonáva na mieste na vlastnú päsť a na vlastné náklady.
Status:
29.11.2010
Všeobecné informácie:
Informujte sa o platných predpisov vstupe a bezpečnostné pokyny zahraničia za vašu vybratú dovolenkovú destináciu www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030 až 18172000.
Mali by ste tiež skontrolovať v čase o infekcie a očkovanie a ďalších preventívnych opatrení samotných; kde je to potrebné, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak sa spoliehate na niektoré lieky, mali by ste informovať si čas na svojho rodinného lekára. Nie v každej krajine môžu dovážať bez liekov a niektoré lieky môžu vôbec alebo v zodpovedajúcej kvalite v dostupných cieľovej krajine. V všeobecné informácie, a to najmä z zdravotníckymi úradmi, lekári so skúsenosťami v cestovnom lekárstve, tropickej medicíny, cestovná medicína informačné služby alebo federálny Centrum pre výchovu k zdraviu je výslovne vykonaná, pokiaľ ide o informácie, zahraničné kancelárie http://www.auswaertiges-amt.de
Ponuka pre rezervácie hotelov v Turecko, Egypt, Spojené arabské emiráty, Bulharsko, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre účastníkov cestovné, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a zodpovedajúce môže poskytnúť dôkaz. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez zodpovedajúcich na mieste nedoplatky detekcie alebo posielate, odmietnuť.
Poznámka k rezervácii, vrátane letov:
Ak máte jeden nízkonákladová letecká spoločnosť, ako je easyJet (U2), Sky Airlines (Sky), nemecký (4U) Ryanair (FR), TUIfly (X3), Nemecko (Gexx), Sun Express (XQ), Norwegian Air Shuttle (DY a Transavia (HV) zaslali), vezmite prosím na vedomie nasledujúce dôležité informácie. V Airlines vyššie uvedené, žiadne voľné jedla sú na palube. Potraviny a nápoje sú k dispozícii vo väčšine prípadov za poplatok. Je to batožina do 20 kg na osobu zahrnuté v cene plavby, s výnimkou: Transavia (HV), TUIfly (X3) a Ryanair (FR), do 15 kg na osobu. Ďalšie batožinu na vedomie podmienky batožinu na príslušných webových stránkach. Žiadosti o špeciálne služby (ako miestenky, športového vybavenia, špeciálne jedlo, atď z). Nie sú možné.
Check-in Informácie pre lety s easyJet (U2), od 04/23/13:
Check-in pre lety s leteckou spoločnosťou EasyJet možno vykonať www.easyjet.com/de od 30 dní až 2 hodiny pred plánovaným odletom výhradne prostredníctvom on-line check-in. To platí aj pre spiatočný let a musia byť vykonané nezávisle na vás. Pre viac informácií, obráťte sa na cestovné doklady. Retrospektívne palubnej vstupenky na letisku bude znamenať dodatočné náklady.
Odkaz cestovať bez prevodu:
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu dovolenku a po 18 hodín dorazí na váš rezervovanom hotela, informujte prosím majiteľa hotela pred príchodom do rezervovaného servisu poskytnutá.
(Ako augusta 2012, zmeny a chyby vyhradené).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 75 %
Poloha 97 %
Izby 67 %
Strava 62 %
Personál 72 %
78%
Celkové hodnotenie
4 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Torino ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Torino

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.06.2021
Je hotel Torino kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch:

Aktivity ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) sú povolené za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 m a sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Viac informácií:
Usmernenia pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre otvorené vzduchové zariadenia


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.07.2021 09:07:00
Koľko stojí zájazd do hotela Torino?
Cena zájazdu je od 248€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.07.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Ríme.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.06.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia