Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
82%
Hodnotenie

Hotel Residence Il Gattopardo 

  • Taliansko
  • Taliansko
  • Kalábria
  • Capo Vaticano - Kalábria
32 °C
teplota vzduchu
24 °C
teplota vody
1:40 h
dĺžka letu
cca 1:00 h
Od letiska
82%
Hotel Residence Il Gattopardo
66 recenzií
od 488 €

Hotel Residence Il Gattopardo

Odporúčanie 88 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 60 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 85 %
82%
Celkové hodnotenie
66 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Rodinný hotel sa nachádza na pokojnom mieste na ostrohu Capo Vaticano, naproti Viola pobrežie a Messinskú úžinu. Odtiaľ budete mať panoramatický výhľad na more a nebo je jasné, cez k Sicílii. Expanzívna pláž je cca 800 m, a rozšíri cez niekoľko zátok, z "Praia di Fuoco" a jaskyne "Palombaro" do zátoky "Grotticelle". Tropea je asi 10 km, najbližšia centra mesta San Nicolo asi 2 km. V hoteli je dobrým východiskovým bodom pre výlety na Liparské ostrovy, Taormina, v Sila - alebo v horách Reggio Calabria.
Vybavenie:
Hotel je obklopený stredomorskou vegetáciou s bujnou zeleňou a kvetmi a má 21 izieb v hlavnej budove, reštaurácia a bar s terasou. Vonku sa nachádza plavecký bazén so slnečnou terasou. Použitie lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma. Na pláži, hostia v izbe 1 slnečník a 2 lehátka.
Ubytovanie:
Double: priateľské a svetlé izby sú vybavené kúpeľňou/WC, mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom.
Rada:
Polpenzia
Začnite deň s kontinentálne raňajky formou bufetu, výber z menu.
Národná kategórie:
3 Hviezdičky
Poznámka:
Sprievodca môže byť dosiahnutý prostredníctvom telefónu priamo na mieste.
Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelových zariadení a aktivít v mimo sezónu, v závislosti od obsadenosti hotela môže byť len čiastočne k dispozícii.
Poznámka:
Mestskej rady v rôznych destinácií v Taliansku, zavedenie Dodávka služieb v cestovnom ruchu sa rozhodol. S týmto príjem služieb cestovného ruchu sú optimalizované. Výška poplatku činí 1-5 € za osobu/noc (v závislosti na dobe pobytu a hotel kategórie) a je splatná pri check-out o každého hosťa. Zmeny vyhradené
Ako 01/26/2012
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnej imigračné predpisy a bezpečnostné pokyny z ministerstva zahraničia pre Vašu dovolenku www.auswaertiges-amt.de alebo na telefónnom čísle 030-18172000.
Mali by ste tiež informovať o infekčných chorobách a očkovanie a ďalšie preventívne opatrenia, a to aj v čase, ak je lekársku pomoc by mala byť vyhľadaná k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak spoliehate na niektoré lieky, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie Každá krajina môže dovážať bez obmedzenia lieky a niektoré lieky nie sú vôbec alebo nie v zodpovedajúcej kvalite v cieľovej krajine, môžu byť k dispozícii. Všeobecných informácií, najmä keď sa zdravotníckymi orgánmi, je lekár so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby medicína informácie či federálne Centrum pre zdravotnú osvetu sa výslovne, ako http://www.auswaertiges-amt.de na informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátoch, v Bulharsku na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre prehliadky účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, o pobyte v týchto krajinách a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri majú právo, bez dostatočných dôkazov na mieste žiadať platby, alebo sa vrátili do rezervácie.
Poznámka: Ak leteniek, vrátane:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii tieto dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je easyJet (U2), Sky Airlines (SKY), Deutsch (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV) a TUIfly (X3): už bolo spomenuté Airlines je Žiadny voľný Stravovanie na palube. Nápoje a jedlo sú vo väčšine prípadov za príplatok. Na lety spoločnosti Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté do ceny zájazdu. Pre ďalšie batožinu, uvedomte si, batožinu podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosť o zvláštne služby (ako je pridelenie miest, športové potreby, špeciálne jedlá, apod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
Pre lety Ryanair, check-in iba prostredníctvom Web check-in sa uskutoční od 15 dní až 4 hodiny pred plánovaným odletom, to platí pre spiatočný let a musia byť vykonané samostatne cestujúci, pre bližšie informácie týkajúce sa cestovných dokladov. Pre ktoré sú následne vydané palubnej vstupenky na letisku cestujúcich dodatočné náklady zníži na cca 40 € na osobu/rokov. Vaša batožina musí byť na letisku "Baggage Drop" čítače 40 minút pred odletom sa upustilo.
Poznámka rezervácie hotelov len:
Ak nemáte rezerváciu letu, alebo hotel len s dovolenkou cestovného ruchu a prísť po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, informujte prosím hotel majiteľ pred príchodom, aby sa udeľuje svoje objednané služby.
(K decembri 2011, zmeny a omyly).

Vzdialenosti:

Pláž: 800 m
Letisko: cca 1:00 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 88 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 60 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 85 %
82%
Celkové hodnotenie
66 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hotel Residence Il Gattopardo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Residence Il Gattopardo

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30