Upresnite svoje filtrovanie
83%
Hodnotenie
83%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano - Kalábria  Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano - Kalábria

Hotel Residence Il Gattopardo 

Hotel Residence Il Gattopardo 

1:40 h
13 °C
13 °C
13 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
545 €
545 €
cena hotela od
cena hotela od
83%
Hotel Residence Il Gattopardo
55 recenzií
od 545 €

Hotel Residence Il Gattopardo

Odporúčanie 89 %
Poloha 80 %
Šport a zábava 63 %
Izby 83 %
Strava 85 %
Personál 85 %
83%
Celkové hodnotenie
55 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Rodinný hotel sa nachádza na pokojnom mieste na ostrohu Capo Vaticano, naproti Viola pobrežie a Messinskú úžinu. Odtiaľ budete mať panoramatický výhľad na more a nebo je jasné, cez k Sicílii. Expanzívna pláž je cca 800 m, a rozšíri cez niekoľko zátok, z "Praia di Fuoco" a jaskyne "Palombaro" do zátoky "Grotticelle". Tropea je asi 10 km, najbližšia centra mesta San Nicolo asi 2 km. V hoteli je dobrým východiskovým bodom pre výlety na Liparské ostrovy, Taormina, v Sila - alebo v horách Reggio Calabria.
Vybavenie:
Hotel je obklopený stredomorskou vegetáciou s bujnou zeleňou a kvetmi a má 21 izieb v hlavnej budove, reštaurácia a bar s terasou. Vonku sa nachádza plavecký bazén so slnečnou terasou. Použitie lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma. Na pláži, hostia v izbe 1 slnečník a 2 lehátka.
Ubytovanie:
Double: priateľské a svetlé izby sú vybavené kúpeľňou/WC, mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom.
Rada:
Polpenzia
Začnite deň s kontinentálne raňajky formou bufetu, výber z menu.
Národná kategórie:
3 Hviezdičky
Poznámka:
Sprievodca môže byť dosiahnutý prostredníctvom telefónu priamo na mieste.
Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelových zariadení a aktivít v mimo sezónu, v závislosti od obsadenosti hotela môže byť len čiastočne k dispozícii.
Poznámka:
Mestskej rady v rôznych destinácií v Taliansku, zavedenie Dodávka služieb v cestovnom ruchu sa rozhodol. S týmto príjem služieb cestovného ruchu sú optimalizované. Výška poplatku činí 1-5 € za osobu/noc (v závislosti na dobe pobytu a hotel kategórie) a je splatná pri check-out o každého hosťa. Zmeny vyhradené
Ako 01/26/2012
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnej imigračné predpisy a bezpečnostné pokyny z ministerstva zahraničia pre Vašu dovolenku www.auswaertiges-amt.de alebo na telefónnom čísle 030-18172000.
Mali by ste tiež informovať o infekčných chorobách a očkovanie a ďalšie preventívne opatrenia, a to aj v čase, ak je lekársku pomoc by mala byť vyhľadaná k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak spoliehate na niektoré lieky, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie Každá krajina môže dovážať bez obmedzenia lieky a niektoré lieky nie sú vôbec alebo nie v zodpovedajúcej kvalite v cieľovej krajine, môžu byť k dispozícii. Všeobecných informácií, najmä keď sa zdravotníckymi orgánmi, je lekár so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby medicína informácie či federálne Centrum pre zdravotnú osvetu sa výslovne, ako http://www.auswaertiges-amt.de na informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátoch, v Bulharsku na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre prehliadky účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, o pobyte v týchto krajinách a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri majú právo, bez dostatočných dôkazov na mieste žiadať platby, alebo sa vrátili do rezervácie.
Poznámka: Ak leteniek, vrátane:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii tieto dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je easyJet (U2), Sky Airlines (SKY), Deutsch (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV) a TUIfly (X3): už bolo spomenuté Airlines je Žiadny voľný Stravovanie na palube. Nápoje a jedlo sú vo väčšine prípadov za príplatok. Na lety spoločnosti Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté do ceny zájazdu. Pre ďalšie batožinu, uvedomte si, batožinu podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosť o zvláštne služby (ako je pridelenie miest, športové potreby, špeciálne jedlá, apod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
Pre lety Ryanair, check-in iba prostredníctvom Web check-in sa uskutoční od 15 dní až 4 hodiny pred plánovaným odletom, to platí pre spiatočný let a musia byť vykonané samostatne cestujúci, pre bližšie informácie týkajúce sa cestovných dokladov. Pre ktoré sú následne vydané palubnej vstupenky na letisku cestujúcich dodatočné náklady zníži na cca 40 € na osobu/rokov. Vaša batožina musí byť na letisku "Baggage Drop" čítače 40 minút pred odletom sa upustilo.
Poznámka rezervácie hotelov len:
Ak nemáte rezerváciu letu, alebo hotel len s dovolenkou cestovného ruchu a prísť po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, informujte prosím hotel majiteľ pred príchodom, aby sa udeľuje svoje objednané služby.
(K decembri 2011, zmeny a omyly).

Vzdialenosti:

Pláž: 800 m
Letisko: cca 1:00 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 89 %
Poloha 80 %
Šport a zábava 63 %
Izby 83 %
Strava 85 %
Personál 85 %
83%
Celkové hodnotenie
55 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hotel Residence Il Gattopardo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Residence Il Gattopardo

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 14.06.2020
Je hotel Hotel Residence Il Gattopardo kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Aktivity ubytovacích zariadení (hotely, nehotelové, krátkodobé a ubytovanie v dovolenkovom hoteli) sú povolené za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziosobná bezpečnostná vzdialenosť jedného metra.

Pokyny pre ubytovanie

Pokyny pre horské chaty

Usmernenia pre zariadenia pod šírym nebom

Cestovné dlhopisy

Kúpte si poukaz pre zúčastnený hotel alebo reštauráciu podľa vášho výberu. Vhotovosti je pre väčšiu hodnotu k budúcemu dátumu. Platí až 2 roky.

Záruka: Nie
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.02.2021 00:02:25
Koľko stojí zájazd do hotela Hotel Residence Il Gattopardo?
Cena zájazdu je od 545€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.02.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 13°C a teplota vody 13°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Kalábrií.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 25.01.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia