Covid-19 v Taliansku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
60%
Hodnotenie
60%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Ischia, Forio  Taliansko, Ischia, Forio

Hotel Villa Thomas 

Hotel Villa Thomas 

1:20 h
12 °C
12 °C
14 °C
0 €
0 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 40 %
Celkový dojem 60 %
Pláž a more 60 %
Izby 80 %
Strava 60 %
Personál 80 %
60%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Náklady na rezerváciu potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).
vybavenie:
Hotel bol postavený v roku 1963. Hostia sa môžu cítiť ako doma v jednej z 34 útulných izieb. Hotel má lobby a recepciu. Budova má výťah, ktorým sa dostanete takmer na všetky poschodia. K vybaveniu patrí trezor, reštaurácia, bar a TV miestnosť. Hostia, ktorí prídu autom, môžu využiť parkovisko.
izby:
Všetky izby majú ústredné kúrenie a vlastnú kúpeľňu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor na oddych a relaxáciu počas vášho pobytu. Všetky izby majú telefón. V kúpeľni je sprchovací kút.
Ponuka športu a zábavy:
Kúpanie v bazéne je skvelý spôsob, ako sa osviežiť a ochladiť v horúcich dňoch. K dispozícii je tiež slnečná terasa, ležadlá a slnečníky.
board:
Jedlá ponúkané v hoteli zahŕňajú raňajky a večere.
Kreditné karty:
Akceptujú sa nasledujúce kreditné karty: American Express a Visa.
Check-in / Check-out:
Vezmite prosím na vedomie, že podľa medzinárodného štandardu, dobrý hotel:
- začína sa nahlásením - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odchode - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba počas hodín registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine na registráciu, zvyčajne obed (vydávaný počas otváracích hodín hotelovej reštaurácie), v prípade pobytu s raňajkami sa podáva nasledujúce ráno.
Niektoré hotely ponúkajú možnosti platenej skorej registrácie a neskorého odhlásenia. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamo na recepcii v deň príchodu a jej realizácia závisí od dostupnosti izieb v hoteli v daný deň.
Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (alebo bezpečnostný vklad) je špecifická suma peňazí účtovaná niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely vyberajú takýto vklad na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte vo forme predbežného autorizácie alebo prípadne hotovostná platba na recepcii. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.
Informácie o letoch:
Všetky lety v destináciách ponúkaných spoločnosťou TOP Touristik sa uskutočňujú v súlade so Všeobecnými podmienkami prepravy cestujúcich a batožiny daného dopravcu.
V prípade nízkonákladových leteckých spoločností a pravidelných leteckých spoločností na veľké vzdialenosti zahŕňa cena len príručnú batožinu. Za príplatok si môžete kúpiť zapísanú batožinu (*). Poskytnuté ceny batožiny sú platné až do zakúpenia letenky (letenky), zvyšuje sa cena batožiny po zakúpení letenky.
+ V prípade charterových služieb, napr. Smart Wings, Travel Service, Enter Air, cena zahŕňa príručnú batožinu 5 kg a zapísanú batožinu 15 kg.
++ Ryanair (FR), zadarmo: iba jedna malá taška - rozmery: 40x20x25 cm, max. 10 kg
Prioritné vybavenie a 2 batožiny (na palube) - Priorita: 120 PLN / osoba / obe strany. 1 malá batožina do 40x20x25 cm + 1 batožina do 10 kg 55x40x20 cm, služba sa pripočítava k celej rezervácii (všetci cestujúci). * Zapísaná batožina: 265 - 450 PLN / 1 položka20 kg vrátenie. Batožina skontrolovaná pred detekčnou kontrolou na pokladni.
++ Wizz Air (W6), zadarmo: iba jeden malý vak - rozmery: 40x30x20 cm, max. 10 kg.
Prioritná prehliadka a 2 kusy batožiny (na palube) - Priorita: 130 PLN / osoba / obe strany. 1 malá taška s rozmermi 40 x 30 x 20 cm + 1 batožina s hmotnosťou do 10 kg 55 x 40 x 23 cm, službu je možné pripočítať jednotlivým cestujúcim. * Zapísaná batožina: 20 kg, cena 250 - 460 PLN.
++ Easyjet (U2): 55x40x23, * Zapísaná batožina: 20 kg, cena 250 - 440 PLN.
+++ LOT (LO), Lufthansa (LH), Air France (AF), KLM (KL), TAP (TP), British Airways (BA), Alitalia (AZ), El Al (LY): 55x40x23 cm, 8 kg. * Zapísaná batožina: 23 kg, cena: 280-400 PLN.
Palubný servis - nápoje, občerstvenie zvyčajne nie sú zahrnuté v cene zájazdu.
Všetky informácie o emisiách batožiny a palubnej službe zahrnuté v cestovnom pre všetky letecké spoločnosti, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našej webovej stránke www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 40 %
Celkový dojem 60 %
Pláž a more 60 %
Izby 80 %
Strava 60 %
Personál 80 %
60%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tatiana B., Humenné
Termín pobytu: Jún 2007 Publikované 08.01.2008
60 %
V celku bola dovolenka uspokojivá až na zopár nedostatkov. Dovolenka je vhodná pre nenáročnejších, bazén pri hotely o ničom, vhodný akurát na močenie sa po príchode z pláže, je pri ňom zopár lehátok so slnečníkmi cca 6. Na terase ani pri bazéne ako ani na terase na streche nemôžete piť vlastné nápoje ani jesť vlastné jedlo, len to čo si kúpite pri bare. Je dobré si naplánovať celodenné výlety, pretože na izbe sa od horúčavy nedalo vydržať. Pokiaľ máte zaplatenú polpenziu, ani neviem, či v tomto hotely ponúkajú all inclusive - asi nie, tak blízko hotela sú dva supermarkety, kde je možné kúpiť si jedlo za celkom primerané ceny. Fľasa minerálky stála asi toľko, čo na Slovensku 12,- až 15,- Sk.Pre fajčiarov ale odporúčam doniesť si so sebou dostatočné zásoby, pretože cigarety je možné kúpiť si len v obchodoch označených tabacco, ktorých je dosť málo. Krabička cigariet vás výjde na 120,- až 150,- Sk. Autobusová doprava funguje dosť chaotickým štýlom - autobusy nechodia podľa cestovného poriadku - ak plánujete spoznávať ostrov odporúčam kúpiť si týždenný lístok, ktorý kúpite v novinovom stánku, stojí okolo 15 euro. Zeleninu a ovocie kúpite asi na každom kroku, ceny sú o niečo vyššie ako u nás. Odporúčam navštíviť Poseidonove záhrady, Aragonský hrad, pláže v ostatných častiach ostrova, zaujímavá je prechádzka po San Angele - neskutočne úzke a strmé uličky. Ináč krásna príroda, nádherné kvety, krásne more a celkom milí ľudia, pokiaľ si zvyknete na ich náturu. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Villa Thomas

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 18.01.2022
Je hotel Hotel Villa Thomas kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

V bielych, žltých a oranžových oblastiach sú ubytovacie zariadenia otvorené v súlade s opatreniami na obmedzenie kontaktu medzi ľuďmi a zdravotnými protokolmi.

Na vstup do hotelov a turistických ubytovacích zariadení vrátane ich stravovacích zariadení je potrebné mať „superzelený preukaz“.

 


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.01.2022 17:01:14
Koľko stojí zájazd do hotela Hotel Villa Thomas?
Cena zájazdu je od 0€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.01.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 12°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Ischii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.12.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia