Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
75%
Hodnotenie
75%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Emilia Romagna, Lido delle Nazioni  Taliansko, Emilia Romagna, Lido delle Nazioni

Airone Bianco 

Airone Bianco 

1:00 h
30 °C
30 °C
23 °C
cca 2:00 h
cca 2:00 h
578 €
578 €
cena hotela od
cena hotela od
75%
Airone Bianco
5 recenzií
od 578 €

Airone Bianco

Odporúčanie 80 %
Poloha 70 %
Šport a zábava 63 %
Izby 77 %
Strava 77 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
5 recenzií

Informácie pre Airone Bianco

Komplex Airone Bianco je obkolesený píniovým lesíkom a nachádza sa v krásnom prostredí Lido di Nazioni. Obchody, reštaurácie a kaviarne sa nachádza 500 m od komplexu. Najbližšia pláž je vzdialená asi 300 m od komplexu.

Prednosti:

Detská postieľka
Detské ihrisko
Detský bazén
Miniklub (detský kútik)
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Povolené domáce zvieratá
Pre deti (baby friendly)
Reštaurácia
Tichá lokalita
Vonkajší bazén
Výbava pre deti
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Apartmány Airone Bianco
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 80 %
Poloha 70 %
Šport a zábava 63 %
Izby 77 %
Strava 77 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
5 recenzií
Ivana
Termín pobytu: Júl 2019 Publikované 01.08.2019
30 %
Ubytovanie sme mali vo vile, ktorá mala prízemie a poschodie. Na prízemí bola kuchyňa, izba a kúpeľňa. Na poschodí bola izba. Na fotkách, ktoré ponúkajú, je krásne ubytovanie, prehozy na posteľ, vyzerá to priestranné. Realita bola malá tmavá kutica, nefungovali sieťky na oknách, plieseň na stenách, nefunkčná umývačka, rozpadnuté kľučky, špinavé vankúše... Nemali sme v cene ani prikrívky, ani obliečky na tie vankúše, toaleta... . Keď sme prišli, tak nám povedali, že sme si mali obj. dopredu a stojí to 5 eur na jednu posteľ. Personál v komplexe bol bez záujmu. Nevedeli poriadne po anglicky a ani sa neusmiali... Animácie len pre Talianov. Našlo sa pár animátoriek, čo sa snažili po anglicky. Tie musím pochváliť. Tie boli príjemné. Pre deti každý večer program, ale vo veľkom stane, kde bolo milión komárov. Takže sa tam nedalo sedieť. More bolo ďaleko. Asi 1 km. Ale to nebola naša pláž. Naša pláž bola veľmi, veľmi ďaleko. Autom asi 6 min. Chodilo 9-miestne auto a to zvážalo na pláž zadarmo. Bolo treba sa prispôsobovať časovo zvozom. Žiadne promenády ani bary. Je to taká väčšia dedina. Pláž bola čistá, more teplé a krásne. To bolo skvelé. Mali sme zapl. raňajky. Tie boli každé ráno rovnaké. Na osobu 8 eur. Biele pečivo, tousty, vajce, šunka, syr, saláma, syrokrém, maslo, nutela, kroasanty polotovar, kávu si musíš objednať... Celý pobyt žiadna zelenina. Dalo sa z toho vybrať, ale za tie peniaze sme čakali aj niečo lepšie. Za mňa túto oblasť neodporúčam. čítať celú recenziu
Dano
Termín pobytu: Aug 2013 Publikované 30.12.2013
77 %
V tomto hoteli sme strávili príjemnú atmosféru, hneď vedľa hotela je lesík. Najbližšie mesto je vzdialené necelých 10 kilometrov. Rozhodne hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, je tu pokojná atmosféra, ale súčasne hotel myslí aj na deti. Pre deti tu je miniclub. V areáli hotela sú čisté, udržiavané bazény, jeden je určený pre deti. Internetové pripojenie bolo zdarma, ale len v hale na prízemí. Wellness je veľmi fajn, ale nie je zahrnutý v all inclusive, treba si zaň zaplatiť. Komplex je celkovo pekný. Izba tiež. Súčasťou izby je aj televízia, no sledovanie talianskych staníc nás veľmi nebavilo. Bola čistá. Strava bola chutná, ochutnali sme viaceré talianske špeciality. Personál bol príjemný, len problém bol dohovoriť sa. Zamestnanci hotela neboli príliš jazykovo zdatní. Hotel by sa podľa nás mal viac zameriavať na animácie a vytvoriť večerný program, je tu ticho a pokoj, ale nejaká zábava by bola vhodná. Pláž je trochu ďalej od pláže, ale premáva tu aj doprava. Odporúčame všetkým vekovým kategóriám. Sú tu dobré služby, čisto a pokoj. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Airone Bianco

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 14.06.2020
Je hotel Airone Bianco kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Aktivity ubytovacích zariadení (hotely, nehotelové, krátkodobé a ubytovanie v dovolenkovom hoteli) sú povolené za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziosobná bezpečnostná vzdialenosť jedného metra.

Pokyny pre ubytovanie

Pokyny pre horské chaty

Usmernenia pre zariadenia pod šírym nebom

Cestovné dlhopisy

Kúpte si poukaz pre zúčastnený hotel alebo reštauráciu podľa vášho výberu. Vhotovosti je pre väčšiu hodnotu k budúcemu dátumu. Platí až 2 roky.

Záruka: Nie
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.03.2020 19:03:04
Koľko stojí zájazd do hotela Airone Bianco?
Cena zájazdu je od 578€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.07.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Emilia Romagna.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.06.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30