• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
75%
Hodnotenie

Russott Hotel Venezia San Giuliano 

  • Taliansko
  • Taliansko
  • Benátky a okolie
  • Benátky
8 °C
teplota vzduchu
11 °C
teplota vody
0:50 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
75%
Russott Hotel Venezia San Giuliano
10 recenzií
od 462 €

Russott Hotel Venezia San Giuliano

Odporúčanie 80 %
Poloha 67 %
Izby 78 %
Strava 78 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
10 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Umiestnenie:
Russott hotel sa nachádza asi 5 km od centra mesta a železničnej stanice.
Nachádza sa v novom parku San Giuliano, najväčší v Európe, počet rekreačných zariadení, ako sú fitness, beh, bicykel a pešie chodníky.
Vybavenie:
Hotel má 181 izieb, 24 hodinová recepcia, 2 reštaurácie, kongresové centrum až pre 1000 osôb a veľká vstupná hala.
Ubytovanie:
V nefajčiarske izby majú kúpeľňu alebo sprchu/WC so sušičom vlasov, satelitná TV, telefón, klimatizácia, mini-bar poplatok.
Strava:
Raňajky formou bufetu
Ostatné:
Domáce zvieratá povolené (na vyžiadanie a za príplatok)
Kategórie krajín:
4 hviezdičky
Poznámka:
Rada mesta Benátok, zavedenie poplatkov za služby cestovného ruchu rozhodnuté. Tieto dohody sú služby cestovného ruchu pre návštevníkov z celého sveta sa optimálne. Nútený 1-5 € za osobu a noc (v závislosti na dobe pobytu a Hotel trieda) sa teraz účtuje za prvú noc v benátskom hoteli a check-out musí byť zaplatená do každého hosťa. Môžu sa meniť.
Poznámka:
Táto cesta je individuálna cesta bez miestneho sprievodcu. Prenos sa vykonáva na mieste sami a na vlastné náklady.
Od 07/26/2011
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnych imigračných predpisov a bezpečnostných pokynov v zahraničí na dovolenke www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030-18172000.
Tiež by ste mali byť vedomí infekcie očkovanie a ďalšie preventívne opatrenia v čase, aby sa informovali, by v prípade potreby lekársku pomoc sa snažil trombózy a iných zdravotných rizík. Ak sa spoliehate na niektorých liekov, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie v každej krajine môžu dovážať bez obmedzenia a niektoré drogy nie sú lieky, alebo nie je v zodpovedajúcej kvalite v cieľovej krajine môžu byť k dispozícii. Pre všeobecné informácie, najmä zo zdravotných úradov, lekári so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby, informačné medicíny či federálna Centrum pre zdravotnícke školstvo je odvolával sa na výslovne http://www.auswaertiges-amt.de, pokiaľ ide o informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľká Británia je platná len pre účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v tých krajinách, a tento dôkaz môže byť. Hotelieri majú nárok, a to bez dostatočné dôkazy na mieste na vyžiadanie platby, alebo sa vrátili do rezervácie.
Poznámka k rezervácii letov, vrátane:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii nasledujúce dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je Easyjet (U2), Sky Airlines (SKY), nemčina (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV), TUIfly (X3), Air Arábia (G9) Blue1 (KF), BMI Baby (WW), Flybe (BE), Germania (GEXX), InterSky (3L), Norwegian Air Shuttle (DY), Ne Express (XQ), Transavia (HV) a Wizz Air (W6): V skôr zmienené spoločnosti sa nachádza na palube žiadne voľné jedla. Nápoje a potraviny sú vo väčšine prípadov za poplatok ponúkol. Na linkách s Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté v cene zájazdu. Ďalšiu batožinu, vezmite prosím na vedomie v batožinovom podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosti o špeciálnych služieb (ako sú vyhradené sedadlá, športové zariadenia, špeciálne jedla a pod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
Na linkách s Ryanair check-in je len cez web check-in z 15 dní až 4 hodiny pred plánovaným odletom, to isté platí pre spiatočný let a musia byť vykonané samostatne cestujúci, pre bližšie informácie týkajúce sa cestovných dokladov. Na neskôr vydané palubnej vstupenky na letisku na cestujúcich budú dodatočné náklady znížia na 40 EUR za osobu a trasu. Batožina musí byť na letisku k "batožina" Drop Prepínače majú byť poskytnuté až 40 minút pred odletom.
Poznámka k rezervácii hotela len:
Ak ste rezervovali let alebo hotel len s DOVOLENKA Turistika prísť a po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, potom si prosím informovať majiteľa hotela pred príchodu, aby vaša rezervácia je služba poskytovaná.
(Od decembra 2011 sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 80 %
Poloha 67 %
Izby 78 %
Strava 78 %
Personál 80 %
75%
Celkové hodnotenie
10 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Russott Hotel Venezia San Giuliano ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Russott Hotel Venezia San Giuliano

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30