Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
83%
Hodnotenie
83%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Marina  Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Marina

Tamani Marina Hotel & Apartment 

Tamani Marina Hotel & Apartment 

5:30 h
39 °C
39 °C
32 °C
cca 2:00 h
cca 2:00 h
840 €
840 €
cena hotela od
cena hotela od
83%
Tamani Marina Hotel & Apartment
11 recenzií
od 840 €

Tamani Marina Hotel & Apartment

Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 83 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 83 %
83%
Celkové hodnotenie
11 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Business Class s Lufthansa
Ak chcete, aby sa prevod do business class dokončiť, môžete si ho na dostupnosti a za príplatok od 1600 € za osobu (vzniknuté alebo dieťa). Žiadame vás, aby to písomne ​​ihneď po rezervácii, s uvedením čísla rezervácie e-mailom na service@jt.de známy. Spracovávame svoju požiadavku na prenos z Mon. do 17 hodín.
Poznámka: zadarmo miestenku Pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
A bez rezervácie sedadiel pre všetky spojenia do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat v nasledujúcich leteckej spoločnosti možné: Emirates (EK) - Oman Air (WY) - Qatar Airways (QR) - Etihad Airways (EY) - KLM (KL) - Air France ( AF).
Ak ste (núdzový východ nie je možné) by som využiť voľné miestenky, vyplňte prosím písomne ​​najneskôr Ak chcete dať 2 dni pred odchodom, s uvedením referenčného čísla hotelov prostredníctvom e-mailu na service@jt.de známy. Spracujeme miestenku Po-Pia do 17 hodín.
Poznámka: Rail lietať pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Pri letoch s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) Fly Rail si môžete objednať za príplatok pre. Ak chcete používať železničné Fly, žiadame vás, aby ste ho písomne ​​v deň Vašej objednávky do 20:00 hodín sa čísla rezervácie e-mailom na service@jt.de známy.
Oficiálne trieda: 5 Počet hviezdičiek:
Luxusné hotely v meste Dubai- Jumeirah
Miesto/Pláž:
Objavte najnovšie a najväčšie suite hotel v oblasti Dubaj Marina. Tamani Marina sa nachádza len cez cestu od pláže oddelene, v druhom rade, hneď za Le Meridien Mina seyahat Beach Resort. V hoteli je exkluzívny vývoj sa skladá z 50-story, päť-hviezdičkový luxusný veže, kde obchodné a potešenie kombinovať elegantný. Štýlový, moderná architektúra, akcenty zo skla a ocele, aby tento hotel jedinečný zážitok. Tamani Marina ponúka arabskú pohostinnosť v elegantnom prostredí s najlepšie zariadenia.
Hotel ponúka vstupenky pre použitie na pláži a bazéne na Le Meridien Mina seyahat Beach Resort. Cena: 150/AED na osobu (asi 42 €/osoba, deti (05-11 rokov) zaplatiť polovicu, deti (0-4 roky), zadarmo). Ceny neplatia cez víkendy (piatok a sobotu a štátnych sviatkov). Viac informácií je k dispozícii na recepcii hotelov Tamani Marina.
Tamani Marina ponúka tiež zadarmo, žiadnu povinnosť Shuttle Autobus na Jumeirah Beach Park. Vstupné je asi 5 AED približne 1 euro.
Vzdialenosti:
• 5 minút na Jumeriah Souk
• 5 minút jazdy autom do golfového klubu Emirates
• menej ako hodinu jazdy od Abu Dhabi
• 7 minút od nákupného centra Ibn Battuta
• 7 minút Mall of the Emirates
• 2 minúty chôdze od Dubai Media City
• 4 minúty chôdze od Knowledge Village
• 3 minúty chôdze od Dubai Internet City
• 30 minút od medzinárodného letiska v Dubaji
• 3 minúty chôdze od prístavnej promenády Walk
• 3 minúty chôdze na Dubai Marina Motor Yacht Club
Adresa:
Tamani Marina
Dubaj, Spojené arabské emiráty
Tel .: 971 (0) 4 3992500
Služby:
Tamani Marina ponúka celkom 209 priestranných dvoj-, troj- a štvorlôžkové apartmány. Ponúka nádherným výhľadom na Palm Island, Dubai Marina a panorámu. K vybaveniu izieb patrí napríklad špeciálny podlahu pre ženy, špeciálne navrhnutý pre ženy cestujúcich, nefajčiarske podlahy, obývačka palube bazén, kryté parkovisko, hotel/letisko limuzínou na vyžiadanie, business centrum služieb a zapožičanie.
Ubytovanie:

Štúdiá sú medzi 8-12m² veľkosti a sú umiestnené v 3. poschodí hotela. K vybaveniu patrí samostatné lôžko, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Všetky izby sú ideálne pre hostí, ktorí chcú, aby sa krátkej zastávke v Dubaji.

Apartmány sú luxusne zariadené a majú 2 Schläfräume každý s vlastným samostatným sociálnym zariadením. Medzi ďalšie vybavenie patrí kuchyňa, ktorá je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. Interiér apartmánu je tiež jedálenský kút, minibar, trezor, satelitná TV s DVD prehrávačom, telefónom, klimatizáciou, rádiom, kávy/čaju, sušič vlasov, žehliaca stanice, umývanie a obliekanie.
Stravovanie:

Kontinentálne raňajky
Šport a zábava:
Doprajte si po náročnom dni dostatkom odpočinku a relaxácie v Tamani Marina. Take tento príklad, Tamani zdravie a fitness -Club. Profesionálny fitness odborníci vám poradia a praktickú pomoc. Alebo si dajte pár temp v hotelovom bazéne v 4. poschodí.
Tamani Marina je vybavená najmodernejšou fitness vybavenie. Ďalšie vybavenie patrí parný kúpeľ, sauna, jacuzzi a oddelený priestor pre mužov a ženy a vonkajší bazén.
Pobytová taxa:
Vítam vás na vedomie, že podľa nedávneho rozhodnutia vlády Dubaja pobytová taxa pre Dubaj a Jebel Ali zo bude účtovaný.
Pobytová taxa (Tourism dirham), musí byť zaplatená zvlášť na mieste v hoteli v závislosti na klasifikácii hotela.
Suma za osobu a noc:
5 hviezdičkové hotely/Ubytovanie: 20 AED (cca 4 EUR)
4 hviezdičkové hotely/Ubytovanie: AED 15 (cca 3 EUR)
3 a 2 hviezdičkové hotely/ubytovanie 10 AED (cca 2 EUR)
Zmeny vyhradené
Pobytová taxa nie je v platnosti pre ďalšie emirátov: Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Ajman, Sharjah, Fujairah a Umm Al Quwain.
Nezáväzné odporúčania:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok.
S debetnou kartou, môžete mať vždy peniaze.
Pre Vašu informáciu:
Pripomíname, že v nočných letov, ktorý niesol čas príchodu na 05:00 hodín ráno a neskôr sa v cieľovej oblasti, a check-in v hoteli iba pri príjazde od 14:00 hodín.
Ak je na let späť do nočného letu s časmi odchodov od 3:00 hod ráno z cieľovej oblasti, a check-out v hoteli v 12:00 hodín predchádzajúceho dňa.
Predčasné check-in alebo neskorý check-out - rozšírenie použitia izbe za príplatok v závislosti od dostupnosti a po konzultácii na recepcii!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Vezmite prosím na to, obráťte sa na zákaznícky servis.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa stavby, s miernym hlukom a malé obmedzenia pozorovacích Možno teda očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Nájsť stattHotel zahraničných diel aj v blízkosti hotela. Koniec práce je neznáma. Tam môže byť vizuálne a akustické prekážky. Informácie z '13 júna
Prenos informácií:
Transfer z letiska miesta určenia je zahrnutá v objednaných služieb. Budete osobne prevzal na cieľovom letisku miestneho turistického sprievodcu alebo hotela vhodne označené a prenesené do hotela.
V prípade, že hotel je zapísaný ich vlastnú cestu, prevod nie je v cene!
Informácie o požiadavkách na vstupe a VISA:
Vstup do Spojených arabských emirátov, nie je možné s občianskym preukazom! Pas musí pri stanovovaní váš odchod platný minimálne šesť mesiacov.

Povinné pre občanov týchto krajín NO vízum pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, Spojené štáty, Austrália, (zmeny vyhradené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania ostatných krajín musia požiadať o víza pred príchodom.
Povinné asi 10 dní na spracovanie víza. Vízovej povinnosti by nemala mať last minute rezervácie.
Pre viac informácií o vstupných požiadaviek nižšie:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Pre Vašu informáciu:
Vítam vás na vedomie, že v meste Spojených arabských emirátoch, minimálny vek pre mládež bez sprievodu je 21 rokov.
Po príchode vyžadujú hotely majú zvyčajne k uloženiu kreditnou kartou alebo v hotovosti kaucia zabezpečiť vedľajšie náklady, ktoré vzniknú. Ďalšie informácie, vrátane výšky vkladu je k dispozícii na recepcii hotela.
Poznámka o predpisoch batožinu/board-správnej rady:
Voľný batožinu a jedla sa môžu líšiť v závislosti na leteckej spoločnosti.
Prosím, kontaktujte nás sa dozviete na:
Informácie o JT Touristik batožinu/catering na palube
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Všimnite si pôstneho mesiaca ramadánu:
Pozrite sa prosím na tradičné pôstneho mesiaca ramadánu, ktorý sa očakáva od 17.06.2015 sa koná v roku 2015 do 07/19/2015.
Počas dňa, pred západom slnka robí tentoraz Návštevníci tejto oblasti mierne obmedzené v hoteloch (napr jedlá a nápoje sú podávané po celý deň iba v interiéri).
No živá hudba sa tiež deje.
Poznámka víza:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Náš partner vízum Point môže byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu pri získavaní potrebných imigračnej dokumenty. Zákazník JT Touristik tu 15% zľava na všetky výhody služieb. To môže byť uvedené na nasledujúci odkaz:
www.jt.visumpoint.de
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 83 %
Izby 83 %
Strava 83 %
Personál 83 %
83%
Celkové hodnotenie
11 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Tamani Marina Hotel & Apartment ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Tamani Marina Hotel & Apartment

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.08.2020 08:08:10
Koľko stojí zájazd do hotela Tamani Marina Hotel & Apartment?
Cena zájazdu je od 840€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 12.08.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 39°C a teplota vody 32°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Dubaji.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 12.07.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30