Upresnite svoje filtrovanie
77%
Hodnotenie
77%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom  Spojené Arabské Emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom

Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM 

Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM 

5:30 h
27 °C
27 °C
23 °C
cca 0:30 h
cca 0:30 h
536 €
536 €
cena hotela od
cena hotela od
Odporúčanie 100 %
Poloha 88 %
Izby 83 %
Strava 78 %
Personál 88 %
77%
Celkové hodnotenie
3 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória. 4 hviezdičky
miesto:
Tento hotel sa nachádza v Dubaj, Spojené arabské emiráty.
adresa:
Al Thanayah 1
Tecom
dubaj
Tel .: +971 45610600, +971 4 5610605
vybavenie:
Výťah vedie k najväčšiemu počtu poschodí. Bezpečnostná schránka je súčasťou založenie ubytovanie. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Medzi ďalšie vybavenie patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, zdravotnej starostlivosti, transfery, izbová služba a práčovňa.
Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že je bežné, že hoteloch v Spojených arabských emirátoch, že deti zdržiavajú vo veku do 12 rokov v posteli rodičov. Požiadať prístelku upon dispozícii za poplatok cca 35 € / môže byť v noci. Prosím, dajte nám vedieť, tento knižnej aditívum sa pri rezervácii. Príplatok sa platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene.
2 dospelí a 2 deti vo veku 2-11 rokov, môže byť potvrdená v dvojlôžkovej izbe.
Šport / Zábava:
Vonkajší bazén komplex je ideálnym miestom pre aktívny odpočinok alebo pravidelného aqua tréningu. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, posilňovňa, kúpele, sauna, parným kúpeľom a masážou.
mestská daň
Upozorňujeme, že na základe rozhodnutia vlády Dubaja, turistické dane za Dubaj a Jebel Ali bude účtovaný.
turistická daň (Tourism dirham) je potrebné zaplatiť zvlášť priamo na mieste v hoteli v závislosti na klasifikácii hotela.
Suma za izbu a noc:
5 star Hotely / ubytovanie: 20 AED (cca 4 EUR)
4 hviezdičkové hotely / ubytovacie zariadenia: AED 15 (cca 3 EUR)
3 a 2 hviezdičkové hotely / ubytovanie 10 AED (cca 2 EUR)
podliehajú zmenám
turistická taxa nie je pre Emirates: Ajman, Sharjah, Fujairah a Umm Al Quwain.
Výmena informácií:
Prevod do az cieľového letiska je súčasťou vašich objednaných služieb. Vítame vás osobne na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s vhodným označením a prenesené do Vášho hotela.
Ak je hotel rezervovať s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemné batožinu (napr golfových doplnkov, kočíky, padáku, surfových dosiek alebo lyže) sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná pre to v predstihu.
Poznámka na batožinu predpisy / Naše jedlá:
Voľný batožinu a stravu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Informujte sa, pozri:
JT Touristik informácie o batožine / Naše jedlá
http://www.jt.de/fluginformation
Pre vašu informáciu:
Upozorňujeme, že minimálny vek pre nesprevádzanú mládež musí byť starší ako 21 rokov s rezerváciou v SAE.
Po príchode je hotel zvyčajne vyžadujú zálohu kreditnej karty alebo vklad hotovosti ako záruku za všetky vynaložených dodatočných nákladov. Viac informácií, vrátane informácií o výške vkladu, sú k dispozícii na recepcii hotela.
Informácie o požiadavkách na vstup a VISA:
Vstup do Spojených arabských emirátov, nie je možné s občianskym preukazom! Cestovný pas musí pri očakávanom odchode najmenej šesť mesiacov, aby bolo platné.
Občania týchto krajín nepotrebujú víza ešte pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, na Islande, Andorra, San Maríno, Lichtenštajnsko, USA, Austrália, nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong (zmenagen vyhradené).
Občania ostatných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom klienta.

asi 10 dní je nutné pre vybavenie víz. Visa platené by nemala mať na poslednú chvíľu rezervácie.
Ak potrebujete vízum, žiadame vás, aby ste dať to písomne ​​a uviesť číslo svojej rezervácie e-mailom na service@jt.de známy.
Naše servisné stredisko bude potom vám poskytnúť akékoľvek ďalšie informácie,
odísť.
Ďalšie informácie o požiadavkách na vstup:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Oznámenie o vstupe:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva či bydlisko v Nemecku, musí počítať s ťažkosťami pri získavaní víz a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.
Poznámka k pobytu / Hodnotenie:
Upozorňujeme, že sa môžete stretnúť pri rezervácii s alebo bez prístupu vzduchu v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii a krajinách Beneluxu. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Nezáväzné odporúčanie:
V Spojených arabských emirátoch, je euro ako platobný prostriedok (1 euro = cca 4 dirhamov (AED)). Pomocou debetné karty, môžete mať vždy v hotovosti. Upozorňujeme, že môžete zaplatiť hotel kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaša debetná karta.
Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa stavby, kde došlo k miernemu hluku a malé obmedzenie prezeranie možno očakávať preto. Tieto hotely používajú najmä využitie slabšie letných mesiacoch (máj až v polovici septembra, vrátane ramadánu) vykonávať potrebné údržby. Postihnuté sú najmä bazény, reštaurácie, rekreačné zariadenia či plážami. Tie môžu byť tiež ovplyvnená dočasné uzávierky. Bohužiaľ, tieto práce sú len na krátku dobu, alebo nie obvykle oznámené. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Poznámka pre ramadánu:
Upozorňujeme, že tradičné mesiaci ramadánu, ktorý sa očakáva, že sa bude konať v roku 2018 od 15/05/2017 do 14/06/2017.
Počas dňa pred západom slnka tentoraz prostriedky pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzený v hoteloch (napr nápoje a pokrmy sú podávané po celý deň v interiéri iba). Čiastočne jednotlivé reštaurácií a barov sa môže počas tohto obdobia uzavretý. Navyše, niektoré hotely obmedzujú predaj alkoholických nápojov, ako aj večernú zábavu (napríklad živá hudba).
adaptér:
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.
Business Class s Lufthansa:
Ak chcete sa prevod na obchodnej triede na dokončenie, môžete si ho na dostupnosti a za príplatok z 1600 eur na osobu (dospelého alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste dať to písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením čísla rezervácie e-mailom na service@jt.de známy. spracujeme žiadosť o prevod od pondelka do piatku do 17 hodín.
Poznámka: Rail & Fly v prípade rezervácií s JT Touristik GmbH:
Ak chcete používať Rail & Fly, žiadame vás, aby ste dať to písomne na deň cestovné rezervácie do 20:00 s rezervačným číslom e-mailom na service@jt.de známy. Kniha Rail & Fly je k dispozícii na vyžiadanie a za príplatok.
Nástenka Stravovanie:
Upozorňujeme, že je rýchlosť závislá na tom, či sú jedlá zahrnuté v cene pri jazde na Euro Wings. U diaľkových letov Sunexpressfluggeräte sa väčšinou používajú.
Pre vašu informáciu:
Chceli by sme poukázať na to, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu na 04:00 hodín a potom sa v cieľovej oblasti a check-in v hoteli len pri príchode do 14:00.
Pokiaľ sa jedná o let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z Zielgebiet, check-out času v hoteli v 12:00 hodín deň predtým.
Predčasné prihlásenie alebo neskorý check-out - Rozšírenie miestností iba za príplatok v závislosti od dostupnosti po dohode na recepcii hotela!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 88 %
Izby 83 %
Strava 78 %
Personál 88 %
77%
Celkové hodnotenie
3 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.03.2021 08:03:47
Koľko stojí zájazd do hotela Signature 1 Hotel Barsha Heights - TECOM?
Cena zájazdu je od 536€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Dubaji.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia