Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Discovery Gardens Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Discovery Gardens

Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel 

Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel 

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Discovery Gardens Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Discovery Gardens
Teplota vzduchu: 23 °C
Teplota vody: 22 °C
Dĺžka letu: 5:30 h
Od letiska: cca 1:45 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 5 Star
Umiestnenie:
Tento novo postavený hotel Mövenpick Hotels & Resorts Group sa nachádza na Sheikh Zayed Road, priliehajúce k Ibn Battuta Mall. Môžete dosiahnuť medzinárodného letiska v Dubaji asi za 30 minút. Jebel Ali Free Zone je asi 5 minút od hotela.
Adresa
Ibn Battuta Gate
P.O. Box 211508
Dubaj
Tel .: 971 428 1570
Fax: 971 428 1571
Vlastnosti:
Hotel má celkom 396 luxusných izieb a apartmánov. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WiFi (za poplatok), niekoľko reštaurácií, ako je napríklad stredomorskej celodenné stravovanie reštaurácia, reštaurácia North indickej Tandoori, perzský a čínska reštaurácia. Ďalšie vybavenie patrí bar, marockej arabský bar, čaj a shisha sauna a gurmánsky obchod. Obchodné centrum, rovnako ako v rôznych zasadacích miestností obchodných záležitostiach môžu byť riešené. Vonkajší bazén je ideálnym miestom pre relaxáciu hodín. Uteráky sú k dispozícii zadarmo. Hotel ponúka denný bezplatnú kyvadlovú dopravu do plážového klubu Oceana od 10: 00-22:. 00 hodín
ubytovanie
Superior
(približne 35 m²) - zariadený v marockom štýle izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, župany, papuče, klimatizáciou, satelitný TV, telefón, žehlička/žehliaca doska, čaj/kávovar a trezor
Executive
(približne 35 m²) -V rovnakom zariadení ako izby typu Superior Izby typu Executive majú tiež exkluzívny prístup do salónika.
Spanie mladšie hostí:
Upozorňujeme, že je spoločná pre hotely v Spojených arabských emirátoch, ktoré zostávajú Deti do 12 rokov v posteli rodičov. Prosím, dovoľte môžu byť poskytnuté prístelky pre deti v závislosti na dostupnosti za poplatok asi 35 €/noc. Prosím, povedzte nám o tejto knihe s ďalšími pri rezervácii. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutá v cene plavby.
Maximálne 2 dospelých a 2 deti vo veku 2-11 rokov, môže byť potvrdené v dvojlôžkovej izbe.
Dôležitá poznámka:
Rodiny s deťmi do 12 rokov (max. 4 osoby), budú ubytovaní v izbách s lôžkami 2 Queen.
Pri rezervácii 3 dospelí a jedno dieťa sú tiež umiestnené lôžok v izbách s 2 kráľovná veľkosti.
Stravovanie:
Raňajky
Poslúžte si bohatou raňajkami formou bufetu (obvykle formou bufetu).
Polpenzia
Raňajky a obed alebo večera väčšinou bufet. Obdržíte nealkoholické nápoje.
plná penzia Plus
Raňajky formou švédskych stolov s nealkoholickými nápojmi -
- Obedy a večere sa 2 poháriky vína alebo piva domom
All Inclusive
- Môžete sa tešiť na bohaté raňajky formou bufetu, kde sa podáva formou bufetu (obvykle)
- Obed a večera formou bufetu alebo menu tvorí prípadne v jednom z 8 reštaurácie "Shanghai Chic", "Chor Bazaar", "Moroc", "Mistral", "Sicilia", "Olive Tree", "Majlis" a "Marina Beach Bar "
(v Oceana Beach Club)
- Vybrané nealkoholické nápoje, voda, miestne pivo, domáce víno a liehoviny (v Ibn Battuta Gate Hotel od 10:30 hod - 24:00 hod okolo sa Oceana Beach Club (Marina Beach Bar), od 10:30 hod - o 18,00 hod)
- Existujú aj občerstvenie a zmrzlinu po celý deň
- 20% zľava v reštaurácii "West 14th" (Oceana Beach Club)
- 20% zľava na aplikácie v kúpeľnom centre (Ibn Batutta Gate Hotel, v závislosti od dostupnosti)
Poznámka:
Upozorňujeme, že existujú zvláštne časy ponúkaného alkoholu počas ramadánu. Alkoholické nápoje sú podávané iba po cca 20:00 hodín v jednotlivých reštauráciách. Hotel ponúka bezplatné 4 fľaše piva a fľašu domáceho vína každý deň za svoju izbu, ak si rezervovali all inclusive.
Shanghai Elegantné reštaurácie a Marina Bar, bude Oceana Beach Club je v tejto dobe uzavretý. Ďalej sú k dispozícii špeciálne otváracia časy iných reštaurácií a barov, v ktorých je k dispozícii žiadny alkohol v tomto okamihu.
športy a zábava:
Ďalšie funkcie (niektoré za poplatok) patrí fitnes centrum s aerobik a detský klub, marockej kúpele s kozmetické ošetrenie a hammam žien (turecký kúpeľ).
Hotel ponúka bezplatnú a nezáväznú prenosu a prístup do plážového klubu Oceana v sesterskom hoteli Oceana Resort na Palm Jumeirah. Lehátka, matrace a uteráky sú v cene! (Zmeny vyhradené) Platný januára 2015
Poznámka o predpisoch batožinových/board-stravovanie
Príspevok a jedla zadarmo batožina môžu líšiť v závislosti na leteckej spoločnosti.
Informujte sa s týmto:
Informácie JT Touristik batožinu/palubný catering
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Poznámka: Železničná Fly pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
U letov s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) je možné objednať Rail Fly za príplatok k. Ak chcete využiť Rail Fly, prosím, písomne ​​ deň vašej cesty rezerváciu do 20:00 hodín oznámiť číslo svojej rezervácie e-mailom na service@jt.de~~pobj.
Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že podľa nedávneho rozhodnutia vlády Dubaja, turistické dane v Dubaji a Jebel Ali bude účtovaný.
Turistická taxa (Tourism dirham), musí byť zaplatená osobitne na mieste v hoteli, v závislosti na klasifikácii hotela.
Čiastka za izbu a noc:
5-hviezdičkový Hotely/ubytovanie: AED 20 (asi 4 eur)
4 hviezdičkové hotely/ubytovacie zariadenia: AED 15 (cca 3 EUR)
3 a 2 hviezdičkové hotely/ubytovanie 10 AED (cca 2 EUR)
výhradou zmeny
Turistická daň sa nevzťahuje na iné emirátoch. Abu Dhabi, Ajman, Sharjah, Fujairah a Umm Al Quwain
Nezáväzná Odporúčanie:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok (1 Euro x3d cca 4 dirham (AED)). S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť. Upozorňujeme, že si môžete zaplatiť v hoteli kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaše debetná karta.
Nezáväzná Odporúčanie:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok.
S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť.
prenášať informácie:
Transfer do az cieľového letiska je zahrnutá v objednaných služieb. Budete osobne privítal na letisku určenie miestnej sprievodcom alebo hoteli s príslušným identifikáciou a prenesené do Vášho hotela.
V prípade, že hotel je rezervovaná s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
doplnky z transferov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemného batožinu (napr golfové príslušenstvo, kočíky, padáku, windsurf palube alebo lyže), sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu, a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná na to vopred.
Business Class s Lufthansou:
Ak chcete vykonať prevod do business triede dokončiť, môžete túto tému k dispozícii za príplatok od € 1.600 na osobu (v dôsledku alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste to písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením rezervačného čísla e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy. Prebieha spracovanie vašej žiadosti o prevod od Mon. do 17 hodín.
Poznámka: Voľné rezervácie sedadiel pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Ponúkame zadarmo miestenku (okrem špeciálnych sedadiel) so všetkými spojmi do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat na linkách prevádzkovaných Emirates (EK), Oman Air (WY), Qatar Airways (QR), Etihad Airways (EY okrem codeshare AirBerlin), KLM (KL) a Air France (AF), na vyžiadanie.
Ak ste vy (núdzový východ nie je možná) chcú využiť voľné miestenky, žiadame vás písomne ​​ najmenej 2 dni pred odletom , s uvedením rezervačného čísla e-mailom na service@jt.de~~V oznámiť. Spracujeme Váš miestenku od pondelka do piatku do 17 hodín.
Poznámka: Let-catering:
Upozorňujeme, že to záleží, či cestovné pri ceste na Euro Wings jedlá sú zahrnuté v cene plavby. Väčšinou Sunexpressfluggeräte použiť pre diaľkové lety trek.
FYI:
My Vás upozorniť, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu vo 04:00 hodín ráno a neskôr majú v cieľovej oblasti, check-in do hotela až v deň príchodu od 14:00 hod.
Keď príde na let v noci na spiatočnú cestu, s časmi odchodov od 03:00 hodín v dopoludňajších hodinách od cieľového priestoru, check-out v hoteli vo 12:00 hodín predchádzajúceho dňa.
Predčasné check-in alebo neskorý check-out - rozšírenie využitia izieb za príplatok v závislosti od dostupnosti, po konzultácii na recepcii hotela
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Dôležité:
V Spojených arabských emirátoch je veľa konštrukcie, s miernym hlukom a malé obmedzenia pozorovacích Možno teda očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Poznámky o požiadavkách vstupné a VISA:
Vstup do V. A. Emirates nie je možné s občianskym preukazom! Cestovný pas musí u očakávaného odchodu aplikovať aspoň šesť mesiacov.

Občania týchto krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, Spojené štáty, Austrália, (zmeny vyhradené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania ostatných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom.

Potrebné asi 10 dní na spracovanie víza. Platený Visa by nemala mať na poslednú chvíľu rezervácie.
Ďalšie informácie o požiadavkách na vstup v rámci:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
entry Poznámka:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo pobyt v Nemecku, musí očakávať, že ťažkosti pri získaní víza, a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.
FYI:
Upozorňujeme, že rezervácie v SAE, minimálny vek pre mládež bez sprievodu musí byť starší ako 21 rokov.
Po príchode vyžadovať hotely v meste všeobecne, uloženie kreditnou kartou alebo uloženie vkladu hotovosti ako záruku za vedľajších nákladov vzniknutých. Pre viac informácií, okrem iného, na výšku vkladu, sú k dispozícii na recepcii hotela.
Poznámka: pôstneho mesiaca ramadánu:
Upozorňujeme tradičné ramadánu, ktorý sa očakáva od 06/06/2016 bude prebiehať v roku 2016 na 07/07/2016.
Počas dňa, pred západom slnka robí tentoraz pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzená prevádzka hotela (napr nápoje a jedlá sa podávajú po celý deň iba v interiéri).
Nie živá hudba zábava sčítanie prebieha.
Poznámka vízum:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Naše partnerské Visa body môžu byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu v získaní potrebných vstupné dokumenty. Zákazníci JT Touristik dostanete 15% zľavu na všetky služby. Môžete použiť jednoducho na nasledujúci odkaz:
http://www.jt.de/visum
Adapter
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.
83%
Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel
202 recenzií
od 695 €

Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel

Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel recenzie
Odporúčanie 83 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 68 %
Izby 88 %
Strava 87 %
Personál 90 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.01.2023 19:01:34
Koľko stojí zájazd do hotela Oaks Dubai Ibn Battuta Gate Hotel?
Cena zájazdu je od 695€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.01.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Dubaji
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.12.2022 9:30
Dĺžka letu Spojené arabské emiráty
Let trvá približne 5:30 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30