Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom

Golden Tulip Media Hotel 

Golden Tulip Media Hotel 

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Barsha Heights / Tecom
Teplota vzduchu: 34 °C
Teplota vody: 27 °C
Dĺžka letu: 5:30 h
Od letiska: cca 2:00 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Hotel Golden Tulip Media
Golden Tulip Media:
Poloha: Centrálne umiestnený v okrese Barsha Heights, hotel ponúka prístup do slávneho nákupného centra Emirates. Za pár minút sa môžete dostať aj na stanicu metra "Dubai Internet". Medzinárodné letisko (DXB) a pláž Jumeirah sú tiež ľahko dostupné.
Vybavenie: Hotel sa skladá z 288 novo zrekonštruovaných izieb a apartmánov. Je vybavený recepciou, 24-hodinovou recepciou, výťahmi, požičovňou áut a garážou. Pre vašu fyzickú pohodu poskytnite "jedáleň na izbe" s výdatnými raňajkami. Kaviareň "Fresh Restaurant & Risretto Cafe" ponúka exkluzívnu špecialitu kávy s fantastickou medzinárodnou kuchyňou, zatiaľ čo "kórejská reštaurácia Sky" s kórejskou a japonskou kuchyňou ponúka kulinársku cestu do vzdialených krajín. Sladkovodný bazén vo vonkajšom priestore hotela vás pozýva na oddych a relaxáciu. Osušky sú súčasťou bazénu. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.
Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (obsadenosť: 2 + 0, 2 + 1) ponúkajú vaňu alebo sprchu / WC, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, LED TV, telefón, WLAN (za poplatok) ), Klimatizácia.
Šport / Zábava / Wellness: K dispozícii je tiež posilňovňa a sauna, ktoré môžete využiť zadarmo.
Popis regiónu: Cieľ, ktorý evokuje združenia s rozprávkami o 1001 noci. Dnes sú Emiráty jedným z najpopulárnejších prázdninových destinácií s krásnymi plážami a modernými metropolami v orientálnom štýle. Zažite jedinečnú zmes tradície a súčasnej - fascinujúcej púštnej krajiny, beduínskych dedín, veľrýb a palmových oáz v rozpore s luxusnými hotelmi najvyššieho medzinárodného štandardu.
Poznámky:

Ramadán: Svätý mesiac pôstu Ramadán (05.05.-04.06.19) ponúka hosťom vynikajúcu príležitosť zažiť fascinujúcu arabskú kultúru po západe slnka, navštevovaním tradičných sviatkov. Od nemuslimov sa neočakáva, že budú dodržiavať tradíciu nalačno. Ako prejav rešpektu sa však dospelým hosťom odporúča, aby na verejnosti nepožívali, nepili a nefajčili. Môže nastať obmedzenie hotelového biznisu (napr. Alkohol, jedlo len v uzavretých priestoroch, zábavný program). Informujte sa pred rezerváciou o príslušných obmedzeniach vo vybranom hoteli.
Záloha: Obchodné praktiky hotelov v Spojených arabských emirátoch zahŕňajú požadovanie kreditnej karty alebo zálohy v hotovosti pri registrácii. Tento vklad bude vrátený pri odhlásení, s výnimkou ďalších výdavkov.
Vekové limity v hoteloch:
Upozorňujeme, že hotely v SAE neprijímajú osoby bez sprievodu vo veku do 21 rokov bez starších spoločníkov (rodičia alebo príbuzní). Okrem toho sa alkohol nesmie používať na osoby mladšie ako 21 rokov.
deti:
Upozorňujeme, že deti do 12 rokov zostanú v sprievodnej posteli. (Výnimky pre inú, jasnú ponuku)
Daň z príjmov ("Tourism Dirham"):
Upozorňujeme, že Emirates Dubai, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah platia daň z lôžka. Dane za lôžko sú za izbu za noc a platí sa priamo pri odchode (Dirham = AED).
V Abu Dhabi je lôžka 15 AED
Výška dane v Dubaji a Ras Al Khaimah závisí od hotelového štandardu a typu izby
5 * alebo viac Rated Hotels / Resorts / Deluxe Apartments: 20 AED
4 * Hotely / rezorty / apartmány Superior / Deluxe Apartmány: 15 AED
2 * a 3 * Hotely / Rezorty / Štandardné apartmány / Štandardné apartmány: 10 AED.
Dane z lôžka NIE JE platné pre iné emirates: Ajman, Sharjah, Fujairah alebo Umm al Quwain.
Zdravotné informácie:
Nový koronavírus (MERS-CoV):
Od leta roku 2012 došlo v krajinách Arabského polostrova k ojedinelým prípadom ťažkých respiračných infekcií v dôsledku nového koronavírusu (MERS-CoV, skratka pre Respiračný syndróm na Blízkom východe Corona Virus). Väčšina ochorení bola hlásená v Saudskej ArábiiNNT. Kde je presne a ako môžu byť infikované osoby v rôznych krajinách, je stále nejasné. Existujú dôkazy o tom, že netopiere sú vírusové nádrže a ťavy môžu byť zapojené do prenosu. Cestovatelia by sa mali vyhýbať zbytočnému kontaktu so zvieratami. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) však nedávno predpokladala, že môže viesť aj k presunu z osoby na osobu s veľmi tesným kontaktom s pacientmi. Neexistuje však žiadny dôkaz nepretržitého prenosu z človeka na človeka.
Aktuálne hodnotenie rizika inštitútu Robert Koch (RKI) sa nachádza v Nemecku na adrese http://www.rki.de/.
Svetová zdravotnícka organizácia nevidí dôvod na obmedzenie cestovania alebo obchodu.
Požiadavky na vstup / výstup pre nemeckých, rakúskych a švajčiarskych štátnych príslušníkov:
vízová povinnosť! Vízum návštevníkov na pobyt v trvaní do 30 dní je pri vstupe do Spojených arabských emirátov bezplatne k dispozícii. Nezávisle na vstup je minimálne 6 mesiacov od dátumu platnosti platného cestovného pasu a potvrdeného cestovného lístka. Vstup veľvyslanectvo v dočasných pasoch už nie je možný, podľa veľvyslanectva Spojených arabských emirátov. Zadanie pasu nesmie obsahovať žiadne potvrdenia od Izraela. Deti potrebujú vlastný pas s fotografiou a individuálnym vízom. Štátni príslušníci iných národností sú zodpovední za získanie víz a sú vítaní kontaktovať GLOBOPRO na nasledujúcich kontaktných údajoch: GLOBOPRO, Olaf Büchner, e-mail: info@globopro.de, Tel: 07221 - 1 85 85 88

Golden Tulip Media Hotel
80%
Golden Tulip Media Hotel
44 recenzií
od 617 €

Golden Tulip Media Hotel

Golden Tulip Media Hotel recenzie
Odporúčanie 77 %
Poloha 80 %
Šport a zábava 60 %
Izby 87 %
Strava 75 %
Personál 88 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Golden Tulip Media Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Golden Tulip Media Hotel
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.05.2023 01:05:35
Koľko stojí zájazd do hotela Golden Tulip Media Hotel?
Cena zájazdu je od 617€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.05.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 34°C a teplota vody 27°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Dubaji
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.04.2023 9:30
Dĺžka letu Spojené arabské emiráty
Let trvá približne 5:30 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30