Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Deira Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Deira

EWA Dubai Deira Hotel 

EWA Dubai Deira Hotel 

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Deira Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubai - Deira
Teplota vzduchu: 37 °C
Teplota vody: 32 °C
Dĺžka letu: 5:30 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Business Class s Lufthansou
Ak chcete, aby sa prechod na obchodnej triede dokončiť, môžete to v závislosti od dostupnosti a za príplatok od 1500 € na osobu (VYPLÝVAJÚCICH alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste to dal písomne ​​ihneď po vykonaní rezervácie s uvedením referenčného čísla hotelov e-mailom na service@jt.de známy. Spracujeme vašu žiadosť o prevod od pondelka do piatku do 17 hodín.
Poznámka: Voľný rezervácie sedadiel pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Bez rezervácie sedadla je možné s týmito leteckými spoločnosťami na všetkých spojenie do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat: Lufthansa (LH) - Emirates (EK) - Oman Air (WY) - Qatar Airways (QR) - Etihad Airways (EY) - KLM (KL ) - Air France (AF) - Swiss International Air Lines (LX).
Ak (núdzový východ nie je možná) by som využiť zadarmo miestenku, spýtajte sa môžeme urobiť aspoň 2 dni, aby písomne ​​pred odchodom s uvedením referenčného čísla hotelov e-mailom na service@jt.de známy. Spracovávame vašej rezervácie sedadla Po-Pia do 17 hodín.
Poznámka: Rail lietať pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
U letov s Emirates Airlines (EK), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) je možné objednať Fly Rail za príplatok na.
Ak chcete použiť Fly Rail, žiadame vás, aby ste ho v písomnej forme v deň Vašej cesty objednávky do 20:00 hodín zadaním čísla potvrdenie e-mailom na service@jt.de známym.
Prečítajte si prosím nižšie uvedené informácie týkajúce sa požiadaviek na vstup a VISA (dôležité pre non-nemeckého občana!)
Ewa Hotel Dubaj
Hotel Kategória: 3 Hviezdičky:
Beautiful City Hotel
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza vo štvrti Deira, v blízkosti Al Baraha nemocnice v Deira Corniche (nábreží). Má ideálnu polohu pre splnenie rôznych upozorní na mesto, ako je objavovanie Dubai Gold a Spice Souk. Deira City Centre sa nachádza 7 km od hotela a letiska je asi 8 km od Dubaja.
Denne voľný ústnej a prevod do súkromného zábavného parku "Al Mamzar Beach Park" je k dispozícii (rozvrh na recepcii). Vstupné je 5 AED = cca 1 euro.
Adresa:
Ewa Hotel Dubaj
Al Khaleej Road, Al Baraha, Deira
Dubaj, Spojené arabské emiráty
Tel: 971 4 234 3423
Fax: 971 4 252 9733
Vybavenie:
Tento elegantný hotel má 76 izieb. K vybaveniu patrí lobby priestor s recepciou, zmenáreň, business centrum a parkovanie zadarmo. Vo vstupnej hale nájdete kaviareň. "Prístav" Restaurant podáva medzinárodnej a stredomorskej kuchyne. Na streche hotela je bazén je ideálny pre kúpanie a relaxáciu. Užite si odtiaľ panoramatický výhľad na mesto.
Ubytovanie:
Komfortné štandardné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom a trezorom.
Stravovanie:

Môžete si pomôcť sami u raňajky formou bufetu (zvyčajne raňajky).

Raňajky a večere obvykle.
Nezáväzné odporúčania:
V Spojených arabských emirátoch, euro, okrem dolároch a dirhamov (1 EUR je asi 4,6 AED) prijímaná ako platobný prostriedok. S vašej debetnej karty môžete mať vždy prístup k hotovosti v bankomatoch.
Prenos informácie:
Prevod a od cieľového letiska je zahrnutá v cene objednaných služieb. Budete osobne prijal na cieľovom letisku miestnym sprievodcom či hoteli s príslušnou identifikáciou a prevedená do Vášho hotela.
Keď je hotel rezervovať Self-disk, prenos NIE JE v cene!
Pre vašu informáciu:
Chceli by sme zdôrazniť, že pre nočné lety, ktoré vykonaných čas príchodu na 5:00 hodín ráno a neskôr majú v cieľovej oblasti, check-in v hoteli až v deň príchodu od 14:00 hod.
Ak je na spiatočnom lete do letu v noci, s časmi odchodov od 3:00 hod ráno z cieľovej oblasti, v čase check-out v hoteli v 12:00 hodín deň pred.
Predčasné check-in a neskorý check-out - Rozšírenie používania izbu v hoteli za príplatok, v závislosti od dostupnosti, a po konzultácii na recepcii hotela!
To je možné, jednu noc navyše za príplatok pred odletom dazuzubuchen. Venujte prosím tento kontakt so zákazníckym servisom.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa stavby, s miernym šumom a malé obmedzenia prezeranie možno preto očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Poznámky týkajúce sa požiadaviek na vstup a VISA:
Vstup do Spojených arabských emirátov, nie je možné s fotkou ID Passport sa u očakávaného odchodu stále platný aspoň šesť mesiacov!.
Občania týchto krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Holandsko, Belgicko, Luxembursko, Švajčiarsko, Rakúsko, (V závislosti na zmene), Švédsko, Nórsko, Dánsko, Portugalsko, Írsko, Grécko, Fínsko, Španielsko, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, Spojené štáty, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.
Občania iných krajín musia požiadať o víza pred príchodom. Buďte asi 10 dní na spracovanie požadovaných víz. Visa predmet by nemal robiť last-minute rezervácie.
Ak potrebujete vízum, žiadame vás, aby ste to dal písomne ​​s rezervačným číslom e-mailom na service@jt.de známy.
Naše servisné stredisko potom vám posielať žiadne ďalšie informácie
odísť.
Ďalšie informácie o požiadavkách na vstupné nižšie:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Pre vašu informáciu:
Vezmite prosím na vedomie, že rezervácia v Spojených arabských emirátoch musí byť minimálny vek pre maloletých bez sprievodu mladého veku 21 rokov.
Po príchode vyžadujú hotely zvyčajne uložiť kreditnej karty alebo hotovosti Vklad hotovosti ako záruky prípadných vzniknutých dodatočných nákladov. Pre viac informácií, vrátane na výšku vkladu, obdržíte na recepcii hotela.
Poznámka o predpisoch batožinu:
Príspevok a jedla zadarmo batožinu môže líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Prosím, kontaktujte nás nájdete na adrese:
Informácie JT Touristik batožinu
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Poznámka o ramadánu:
Upozorňujeme, že tradičné mesiac ramadán ktorá by mala prebiehať od 28.06.2014 do 27.07.2014 v roku 2014.
Počas dňa, pred západom slnka znamená, tentoraz pre návštevníkov tejto oblasti menšie nepríjemnosti v hotelovom prevádzky (napr. nápoje a pokrmy sú podávané po celý deň iba vo vnútri).
Živá hudba zábava je tiež hotovo.
EWA Dubai Deira Hotel
60%
EWA Dubai Deira Hotel
4 recenzií
od 622 €

EWA Dubai Deira Hotel

EWA Dubai Deira Hotel recenzie
peter test
Termín pobytu: Máj 2023 Publikované 20.07.2023
65 %
Otázky a odpovede - EWA Dubai Deira Hotel
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.08.2023 11:08:10
Koľko stojí zájazd do hotela EWA Dubai Deira Hotel?
Cena zájazdu je od 622€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.09.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 37°C a teplota vody 32°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie v Dubaji
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.08.2023 9:30
Dĺžka letu Spojené arabské emiráty
Let trvá približne 5:30 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30