Upresnite svoje filtrovanie
57%
Hodnotenie
57%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Abu Dhabi, Al Ain  Spojené Arabské Emiráty, Abu Dhabi, Al Ain

Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain 

Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain 

5:40 h
28 °C
28 °C
23 °C
cca 2:45 h
cca 2:45 h
756 €
756 €
cena hotela od
cena hotela od
57%
Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain
2 recenzií
od 756 €

Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain

Odporúčanie 50 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 17 %
Izby 75 %
Strava 75 %
Personál 50 %
57%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdy:
Comfort Hotel na hore Hafeet

miesto:
Nachádza sa menej ako 2 hodiny jazdy od Abu Dhabi alebo Dubaj, na majestátne horu Hafeet a je blízko ománskej hranice. Horúce pramene, zoo a kultúrne a archeologické zaujímavosti veľmi blízko. The Lake Park alebo Green Mubazzarah možné dôjsť autom počas 10 minút. The Palace Múzeum Al Ain a Pevnosť Al Jahili sú obaja asi 25 km od hotela. Do centra Al Ain je asi 30 km ďaleko. Tu sú Al Ain Mall a autobusová zastávka.

Hotel ponúka vstupenky Zoo pre dve dospelé osoby na Al Ain. (Môžu byť zmenené)


adresa:
Jebel Hafeet
P.O. Box 24476
Al Ain
Tel .: 971 3 783 8888
Fax: 971 3 783 9000

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 2003. Dom ponúka cestujúcim celkom 124 izieb. Výťah je k dispozícii, sa najviac podlaží sú prístupné. K vybaveniu patrí zmenáreň. Hostia dostanú Wi-Fi vo verejných priestoroch prístup k internetu. O salónika Business ponúka ubytovanie:. Reštaurácia, jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar Krásna záhrada a detské ihrisko patrí do areálu hotela. Medzi ďalšie vybavenie patrí Novinový stánok a herňu. Ak prídete autom, môžu hostia tento park v garáži alebo na parkovisku. Medzi dostupné možnosti patrí izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
double Classic
Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, minibarom, kávy/čaju a trezor.

Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že je spoločná pre hotely v SAE, ktoré zostávajú deti vo veku do 12 rokov v posteli rodičov. Radi môžu byť poskytnuté prístelkami pre deti v závislosti od dostupnosti za poplatok cca 35 €/noc. Prosím, povedzte nám o tejto knihe aditíva s pri rezervácii. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutá v cene.
Maximálne 2 dospelí a 2 deti vo veku 2-11 rokov možno potvrdiť v dvojlôžkovej izbe.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je detské ihrisko.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si vybrať z bohatej raňajky formou bufetu (i.d.R. bufet).
polpenzia
Raňajky a večere i.d.R. bufet.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere i.d.R. bufet. Okrem toho vybrané nápoje sú zahrnuté: Nealkoholické nápoje, džúsy (nie čerstvý džús), voda, čaj/káva a rôzne alkoholické nápoje (s výnimkou piva, nealkoholických koktailov, kokteilov a ďalších prémiových liehovín). Nápoje sú k dispozícii v "Eden Rock" (Reštaurácia pri bazéne) a "Lawrence" bare od cca 12:00 hod - cca 22:00 a počas jedla v reštaurácii "Le Belvedere".

Všetky pokrmy sú podávané v reštaurácii "Le Belvedere".

Šport/Zábava:
Bezplatne, v závislosti od dostupnosti: posilňovňa, sauna, parný kúpeľ, squash a stolný tenis. Tiež ponúka tri bazény s toboganmi.

Wellness:
Za poplatok, v závislosti od dostupnosti: Nechajte sa rozmaznávať pri masáži.

Prenos informácií:
Prevod do az cieľového letiska je obsiahnutý vo svojich objednaných služieb. Budete osobne privítal na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s príslušnou identifikáciou a prenesené do Vášho hotela.

V prípade, že hotel je rezervovaná vlastnú cestu, je prevod nie je v cene!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady pre objemné batožinu (napríklad golfové príslušenstvo, kočíky, padákom, windsurfing doska alebo lyže) sa môže vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná na to vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľný batožinu a jedla môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

JT Touristik Informácie o batožine/Naše jedlá


Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že rezervácia v SAE, minimálny vek pre mládež bez sprievodu musí byť starší ako 21 rokov.

Po príchode vyžadovať hotely zvyčajne uložiť kreditnú kartu alebo zálohu v hotovosti ako záruku za vedľajších nákladov vyplývajúcich. Pre viac informácií, okrem iného na výšku vkladu dostanete na recepcii.

Informácie o požiadavkách vstupné a VISA:
Vstup do V. A. Emirates nie je možné s overenou fotokópiou! Cestovný pas musí pri očakávanom odchode najmenej šesť mesiacov platiť.


Občania týchto krajín nepotrebujú vízum pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, USA, Austrália, (môžu byť zmenené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.


Občania iných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom.
potrebné asi 10 dní na vybavenie víza. Visa zodpovednosť by nemala mať last minute rezervácie.

Pre viac informácií o vstupných požiadaviek v rámci:


Poznámka položku:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva či bydlisko v Nemecku, musí počítať s ťažkosťami pri získavaní víz a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.

Poznámka víza:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Naša partnerská víza bod možno rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu pri získavaní potrebných vstupné dokumenty. Zákazníci JT Touristik tu 15% zľavu na všetky výhody služieb. Túto informáciu možno uviesť nasledujúci odkaz:Nezáväzné odporúčania:
V SAE euro je prijímaný ako platobný prostriedok (1 euro x3d približne 5 dirham (AED)). S vašou debetnej karty, môžete mať vždy prístup k hotovosti. Upozorňujeme, že môžete platiť hoteli kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaša debetná karta.

Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa konštrukcie, s miernym hlukom a malých obmedzenia pozorovacích Možno preto očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.

Poznámka pre ramadánu:
Upozorňujeme, že tradičné ramadánu, ktorý sa očakáva od 06.06.2016 sa koná v roku 2016 na 07/07/2016.

Počas dňa pred západom slnka znamená, že čas pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzený v hoteloch (napríklad jedlá a nápoje sú podávané po celý deň len v interiéri).

žiadna živá hudba prídavok zábava sa koná.

adaptér:
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.

Business Class s Lufthansa:
Ak chcete vykonať prevod do business class dokončiť, môžete vykonať túto závislosti na dostupnosti za príplatok od 1600 eur na osobu (je príjmom alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste dať písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením rezervačného čísla prostredníctvom e-mailu na service@jt.de~~V~~aux známy. spracujeme vašu žiadosť o prevod od pondelka do piatku do 17 hodín.

Poznámka: voľné miestenky pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Voľný miestenka je pre všetky spojenia do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat v týchto aeroliniek je to možné: Emirates (EK) - Oman Air (WY) - Qatar Airways (QR) - Etihad Airways (EY) - KLM (KL) - Air France ( AF).
Ak ste vy (núdzový východ nemožné) chcú využiť zadarmo miestenku, žiadame vás, aby ste túto skutočnosť uviesť písomne ​​najmenej 2 dni pred odchodom, citovať číslo svojej rezervácie e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy. spracujeme miestenku od pondelka do piatku do 17 hodín.

Poznámka: Železničná Fly Pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Pri letoch s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) možno rezervovať Rail Fly za príplatok k. Ak chcete používať železničná lietať, prosím, daj to písomne ​​v deň vašej rezervácie do 20:00 s rezervačnému číslu e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy.

Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu asi 4:00 ráno a mať neskôr v cieľovej oblasti je check-in do hotela až po príchode o 14:00.

Ak je na let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z cieľového priestoru, odchodu do hotela vo 12:00 hodín deň predtým.

Predčasné check-in alebo neskorý check-out - predĺženie izieb použiť za príplatok v závislosti od dostupnosti po konzultácii na recepcii!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím tento kontakt so zákazníkom.

Psy nie sú povolené v hoteli.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 50 %
Poloha 50 %
Šport a zábava 17 %
Izby 75 %
Strava 75 %
Personál 50 %
57%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.11.2020 22:11:35
Koľko stojí zájazd do hotela Mercure Grand Jebel Hafeet Al Ain?
Cena zájazdu je od 756€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 28°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Abu Dhabi.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia