Upresnite svoje filtrovanie
67%
Hodnotenie
67%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Abu Dhabi, Ghantoot  Spojené Arabské Emiráty, Abu Dhabi, Ghantoot

Golden Tulip Al Jazira 

Golden Tulip Al Jazira 

5:40 h
25 °C
25 °C
21 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
789 €
789 €
cena hotela od
cena hotela od
67%
Golden Tulip Al Jazira
13 recenzií
od 789 €

Golden Tulip Al Jazira

Odporúčanie 54 %
Poloha 47 %
Šport a zábava 52 %
Izby 78 %
Strava 75 %
Personál 83 %
67%
Celkové hodnotenie
13 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
Umiestnenie:
Vzhľadom k svojej ideálnej polohe medzi Dubaj a Abu Dhabi, Golden Tulip Al Jazira najväčšej popularity. Je to len 40 minút od dvoch miest, takže môžete spoznať obe mestá.
Al Jazira v arabčine znamená ostrov. Nachádza sa na umelom vstupom (vodný kanál) na polostrove. Obklopený morskej vody, ktorý sa vykonáva v jedinečným spôsobom okolo areálu hotela okolo Al Jazira je pravda, perla Perzského zálivu.
Hotel ponúka aj nasledujúce pravidelné, nezáväzné kyvadlový autobus Služby:
- Mall of Emirates v Dubaji (obvykle po-pia, ne)
- Ibn Battuta Mall (obvykle po-pia, ne)
- Burj Khalifa/Dubaj Mall (i.d.R. piatok)
- Abu Dhabi Marina Mall (i.d.R. soboty)
Ostatné kyvadlová doprava do Dubaja a Abu Dhabi je možné rezervovať na mieste za poplatok, aby tak urobili.
(Zmeny vyhradené. Pre viac informácií a registráciu na recepcii hotela).
Blue Marlin Ibiza Beach Club (na pláži) nájdete každý piatok od 15:00 do 23:00 hodín asi hodiny beach party sa konala (súkromná akcia na pláži s hlasnú hudbu). V sobotu je brunch asi 15: 00 do 20:00 hodiny hodiny s jemným hudobným sprievodom. Hostia do 21 rokov sú v hoteli vítané radi až do západu slnka. (Zmeny vyhradené) Každá spotreba je v Marlin Ibiza Beach Club za poplatok. (Pre viac informácií sa prosím obráťte sa na recepcii hotela v).
Adresa
P.O.
Box 26268
Abu Dhabi
Tel .:
971 2 5629100
Fax: 971 2 5629035
Vlastnosti:
Al Jazira Resort je čistý komfortný hotel v arabskom štýle. Pri bazéne s barom pri bazéne a detský bazén sú k dispozícii lehátka a slnečníky k dispozícii. V "Brasserie na Zero" si môžete dopriať miestnej aj medzinárodnej kuchyne, turecká reštaurácia "Afandou" slúži tureckej a arabskej kuchyne, v "The Bounty Pub" Dostanete koktaily so živou hudbou (sezónne, víkendy) a kaviareň "De Baileys" vychutnať občerstvenie a občerstvenie. Hotel ponúka tiež niekoľko konferenčných miestností, kozmetický salón, práčovňa, obchod so suvenírmi a požičovňu áut. Sauna, fitnes centrum a masážny salón sú tiež k dispozícii. Lehátka, matrace a uteráky sú v cene! Wi-Fi je zadarmo buď na izbách a vo verejných priestoroch.
Poznámka:
Upozorňujeme, že Blue Marlin Ibiza Club je otvorený každý piatok a sobotu do 23:00 hodín, a tam môže byť počuť rušenie. Na týchto večerov, že nemáte prístup na pláž. Ste vítaní na využitie bazénu.
ubytovanie
Standard
(približne 46 m²) Štandardné izby sú komfortne zariadené, s telefónom, minibarom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, sušičom vlasov, čaj/kávovarom a balkónom alebo terasou.
Spanie mladšie hostí:
Upozorňujeme, že je spoločná pre hotely v Spojených arabských emirátoch, ktoré zostávajú Deti do 12 rokov v posteli rodičov. Prosím, dovoľte môžu byť poskytnuté prístelky pre deti v závislosti na dostupnosti za poplatok asi 35 €/noc. Prosím, povedzte nám o tejto knihe s ďalšími pri rezervácii. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutá v cene plavby.
Maximálne 2 dospelých a 2 deti vo veku 2-11 rokov, môže byť potvrdené v dvojlôžkovej izbe.
deti
Pre tých najmenších je tu bazén samostatný detský.
Stravovanie:
Raňajky
Vy môžete pomôcť sami na bohaté raňajky formou bufetu (obvykle formou bufetu).
Polpenzia Plus
Polpenzia zahŕňa raňajky formou bufetu a obed alebo večeru väčšinou formou bufetu s širokú škálu medzinárodnej a arabskej kuchyne. Počas jedla sa zobrazí na osobu jeden nealkoholický nápoj alebo malé fľašu vody.
plná penzia Plus
Raňajky, obedy a večere prevažne formou bufetu. Počas jedla sa zobrazí na osobu jeden nealkoholický nápoj alebo malé fľašu vody.
All Inclusive (mäkké):
Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo ako vybrané menu. Tieto jedlá formou bufetu sú podávané v hlavnej reštaurácii "Brasserie na nula", ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu.
Navyše, tam sú nealkoholické nápoje, džúsy, prekvapkávaná káva a čaj. Nápoje sú k dispozícii v priebehu jedla a v období od cca 11:00 hod - 22:00 hod v hlavnej reštaurácii, Bounty Bar (od 17:00 do 01:00) a v bare pri bazéne (10:00 do 19:00) , Navyše, naši zákazníci získať 1 pohár domáce víno alebo dom piva za dospelú osobu počas obeda a večere!
športy a zábava:
Golden Tulip ponúka širokú škálu rekreačných aktivít. Pre fyzické pohody sauna, parné kúpele a masáže poskytnúť príplatok. Môžete tiež využiť posilňovňu a zahrať si tenis či squash.
Golf je k dispozícii na 45 minút jazdy od ihriska Emirates Golf Club. Príležitostné tematické večery so živou hudbou poskytovať pestrú zábavu.
Poznámka o predpisoch batožinových/board-stravovanie
Príspevok a jedla zadarmo batožina môžu líšiť v závislosti na leteckej spoločnosti.
Informujte sa s týmto:
Informácie JT Touristik batožinu/palubný catering
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Poznámka: Železničná Fly pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
U letov s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) je možné objednať Rail Fly za príplatok k. Ak chcete využiť Rail Fly, prosím, písomne ​​ deň vašej cesty rezerváciu do 20:00 hodín oznámiť číslo svojej rezervácie e-mailom na service@jt.de~~pobj.
Nezáväzná Odporúčanie:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok.
S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť.
prenášať informácie:
Transfer do az cieľového letiska je zahrnutá v objednaných služieb. Budete osobne privítal na letisku určenie miestnej sprievodcom alebo hoteli s príslušným identifikáciou a prenesené do Vášho hotela.
V prípade, že hotel je rezervovaná s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
doplnky z transferov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemného batožinu (napr golfové príslušenstvo, kočíky, padáku, windsurf palube alebo lyže), sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu, a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná na to vopred.
Nezáväzná Odporúčanie:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok (1 Euro x3d cca 5 dirham (AED)). S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť. Upozorňujeme, že si môžete zaplatiť v hoteli kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaše debetná karta.
Business Class s Lufthansou:
Ak chcete vykonať prevod do business triede dokončiť, môžete túto tému k dispozícii za príplatok od € 1.600 na osobu (v dôsledku alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste to písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením rezervačného čísla e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy. Prebieha spracovanie vašej žiadosti o prevod od Mon. do 17 hodín.
Poznámka: Voľné rezervácie sedadiel pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Bezplatná miestenka je pre všetky spojenia do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat v týchto leteckých spoločností je to možné: Emirates (EK) - Oman Air (WY) - Qatar Airways (QR) - Etihad (EY) - KLM (KL) - Air France ( AF).
Ak ste vy (núdzový východ nie je možná) chcú využiť voľné miestenky, žiadame vás písomne ​​ najmenej 2 dni pred odletom , s uvedením rezervačného čísla e-mailom na service@jt.de~~V oznámiť. Spracujeme Váš miestenku od pondelka do piatku do 17 hodín.
FYI:
My Vás upozorniť, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu vo 05:00 hodín ráno a neskôr majú v cieľovej oblasti, check-in do hotela až v deň príchodu od 14:00 hod.
Keď príde na let v noci na spiatočnú cestu, s časmi odchodov od 03:00 hodín v dopoludňajších hodinách od cieľového priestoru, check-out v hoteli vo 12:00 hodín predchádzajúceho dňa.
Predčasné check-in alebo neskorý check-out - rozšírenie využitia izieb za príplatok v závislosti od dostupnosti, po konzultácii na recepcii hotela
!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Dôležité:
V Spojených arabských emirátoch je veľa konštrukcie, s miernym hlukom a malé obmedzenia pozorovacích Možno teda očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Cestovná kancelária - dôležitá vstupné dáta:
EDV Code: AUH15, DXB329
Izby: DZ, EZ
Stravovanie: F, H, V, A
Poznámky o požiadavkách vstupné a VISA:
Vstup do V. A. Emirates nie je možné s občianskym preukazom! Cestovný pas musí u očakávaného odchodu aplikovať aspoň šesť mesiacov.

Občania týchto krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, Spojené štáty, Austrália, (zmeny vyhradené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania ostatných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom.

Potrebné asi 10 dní na spracovanie víza. Platený Visa by nemala mať na poslednú chvíľu rezervácie.
Ďalšie informácie o požiadavkách na vstup v rámci:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
entry Poznámka:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo pobyt v Nemecku, musí očakávať, že ťažkosti pri získaní víza, a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.
FYI:
Upozorňujeme, že rezervácie v SAE, minimálny vek pre mládež bez sprievodu musí byť starší ako 21 rokov.
Po príchode vyžadovať hotely v meste všeobecne, uloženie kreditnou kartou alebo uloženie vkladu hotovosti ako záruku za vedľajších nákladov vzniknutých. Pre viac informácií, okrem iného, na výšku vkladu, sú k dispozícii na recepcii hotela.
Poznámka: pôstneho mesiaca ramadánu:
Upozorňujeme tradičné ramadánu, ktorý sa očakáva od 06/06/2016 bude prebiehať v roku 2016 na 07/07/2016.
Počas dňa, pred západom slnka robí tentoraz pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzená prevádzka hotela (napr nápoje a jedlá sa podávajú po celý deň iba v interiéri).
Nie živá hudba zábava sčítanie prebieha.
Poznámka vízum:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Naše partnerské Visa body môžu byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu v získaní potrebných vstupné dokumenty. Zákazníci JT Touristik dostanete 15% zľavu na všetky služby. Môžete použiť jednoducho na nasledujúci odkaz:
www.jt.de/visum
Adapter
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 54 %
Poloha 47 %
Šport a zábava 52 %
Izby 78 %
Strava 75 %
Personál 83 %
67%
Celkové hodnotenie
13 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Golden Tulip Al Jazira ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Golden Tulip Al Jazira

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2020 15:10:57
Koľko stojí zájazd do hotela Golden Tulip Al Jazira?
Cena zájazdu je od 789€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.02.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 25°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Abu Dhabi.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.01.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia