Upresnite svoje filtrovanie

Binibeca Beach Villas 

  • Španielsko
  • Španielsko
  • Menorka
  • Binibeca
16 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Opatrenie: Jednodňové
Lokalita: V blízkosti piesočné stave Binibeca. Pokojné letovisko tiež ponúka niekoľko nákupné a zábavné zariadenia.
Vybavenie: komplex je postavený v typickom štýle menorquinisch rybárskej dediny a má 16 víl každý s vlastným parkoviskom a bazénom s výhľadom na more. Neexistuje žiadna recepcia. Počet svojej vily budú poskytované na príchode panelom. Detské postieľky a vysoké stoličky sú zadarmo. Kreditné karty nie sú akceptované.
Kategória krajiny: neurčené
Villas (I2, 1-3 osoby): V vily majú obývacia izba a 2 oddelené spálne, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a mrazničkou, mikrovlnná rúra, rúra, sendvičovač, varná kanvica, zrekonštruované Kúpeľňa, trezor, TV so satelitným príjmom Vonku je gril. Stoličky a slnečníky sú zadarmo.
Villas (I3, 2-6 osoby): S rovnakými zariadenia, ako Villas I2 I3 Vily majú 3 samostatné spálne.
Villas (I4, 4-8 osoby): S rovnakými zariadenia, ako Villas I3 I4 Vily majú 4 oddelené spálne. Upratovanie, uteráky a posteľná bielizeň meniť každé 4 dni.
Stravovanie: sebestačnosť.
Poznámka: Vily sa nachádza na okraji bazéna, kde nájdete panel, v ktorom je uvedený Villa patrí ku ktorej hosť. Okrem toho existujú malé plán rastliny, rovnako ako telefónne čísla. Vily sú otvorené, kľúč je v polohe.
Počet hviezdičiek: 3 Hviezdičky
Prevod na vlastnú päsť
My uvedomte si, že táto vlastnosť nie je transfer z letiska do hotela a zahŕňa späť. To by sa malo uskutočniť na mieste sami a na vlastné náklady.
Referencie
Budete každý z vás skutočne rezervovať a potvrdil prevádzkovateľ služby tour (pokiaľ ide o stravovacie služby, izba, atď.) Možnosť používania hotelových zariadení, ako je kúpele, business centrum, parkovisko a pod nie je v cene, a takmer vždy zaplatiť cenu a miesto, kde je popísané v špecifikácii alebo v potvrdení výslovne uvedené.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Binibeca Beach Villas ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Binibeca Beach Villas

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Binibeca Beach Villas kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 23.02.2021 01:02:06
Koľko stojí zájazd do hotela Binibeca Beach Villas?
Cena zájazdu je od 643€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 16°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Menorka.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia