• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
65%
Hodnotenie

Osuna 

  • Španielsko
  • Madrid a okolie
  • Madrid
13 °C
teplota vzduchu
21 °C
teplota vody
2:30 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
65%
Osuna
7 recenzií
od 334 €

Osuna

Odporúčanie 71 %
Poloha 55 %
Izby 65 %
Strava 72 %
Personál 68 %
65%
Celkové hodnotenie
7 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Hotel Osuna je obklopený záhradou. Najbližšie verejnej dopravy sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela.
Vybavenie: Hotel sa skladá z 169 izieb rozloží na 4 podlažiach. To má lobby s 24-hodinová recepcia, hotelový trezor, výťah, zmenáreň zariadení, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, internetový terminál, kaviareň, bar a vzduch-stabilizuje reštaurácii. Mimo hotel sa nachádza plavecký bazén a slnečná terasa so slnečníkmi.
Ubytovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období): Komfortné izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, trezor, internetové pripojenie, TV, telefón s priamou voľbou, posedením a minibarom.
Stravovanie (v závislosti na ročnom období k dispozícii): iba raňajky
Kategórie krajín: 4 hviezdičky
Všeobecné poznámky: Poznámka
Informujte sa o batožinu v ustanovení stravovanie rezervovali letecká spoločnosť na internete:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Referencie
Pre všetky prichádzajúce s U2 je od 23:04:13: Check-in pre lety s leteckou spoločnosťou EasyJet môže výhradne prostredníctvom on-line check-in na www.easyjet.com/de od 30 dní do 2 hodín pred plánovaným odletom mieste. To platí pre spiatočný let a musia byť vykonávané nezávisle vás. Pre viac informácií, obráťte sa na cestovné doklady. Pre následne vydané palubnej vstupenky na letisku bude znamenať dodatočné náklady.
Referencie
Vezmite prosím na vedomie, že stanovené hotelové zariadenia a činnosti obmedzené v off-sezóny v závislosti na obsadenosti hotela k dispozícii môže stať.
Referencie
Ak ste si rezervovali dovolenku bez prevodu dovolenky a po 18 hodinách dorazí na váš rezervovanom hotela, informujte prosím majiteľa pred príchodom, takže rezervovať služba je poskytovaná.
Informácie o nočných letov:
Vezmite prosím na vedomie, že hotelové izby sú obvyklé, v deň príchodu až do asi 14 hodín. V čase príchodu do 4 hodín ráno vám vašu izbu rezervovať ihneď.
Malo by to byť, pre spiatočný let do nočného letu s časmi odchodov do 04 hodín ráno z cieľovej oblasti, check-out je v 12 hodín v hoteli už od predchádzajúceho dňa (v závislosti na miestnej odchýlky).
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Zober si to, prosím, kontaktujte servisné stredisko e-mailom na.
Referencie
Detská postieľka na vyžiadanie av závislosti od dostupnosti. Možno sa deje Unterbingung v posteli s rodičmi. Ak je to možné, za poplatok je splatný na mieste.
Poznámka: Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátoch, v Bulharsku, Španielsku alebo Veľkej Británii je platná len pre cestovné účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, obyvateľov tohto krajiny a nemôže takýto dôkaz poskytnúť. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez príslušných dôkazov mieste platby alebo odmietnuť rezerváciu.
Všeobecné upozornenia:
Prosím, informujte sa o aktuálnej záznam predpisy a usmernenia ministerstva zahraničných vecí pre Vašu dovolenku www.auswaertiges-amt.de alebo volajte 030-18172000.
Tiež by ste mali byť vedomí infekcie a očkovanie a ďalšie Profylaktická opatrenia v čase, aby sa informovali, prípadne lekársku pomoc treba hľadať k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak ste závislí na niektorých liekov, informujte si čas na svojho rodinného lekára. Nie v každej krajine môžu dovážať bez liekov a niektoré lieky môžu vôbec alebo v zodpovedajúcej kvalite k dispozícii v cieľovej krajine. Pre všeobecné informácie, zdravotné úrady, lekári so skúsenosťami v cestovnom lekárstve, tropickej medicíny, cestovná medicína informačné služby alebo federálny Centrum pre zdravotnej výchovy, najmä ak je výslovne, as informáciami z ministerstva zahraničných vecí http://www.auswaertiges-amt.de
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo vo Veľkej Británii je platná len pre cestovné účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri sú oprávnení požadovať bez príslušných dôkazov mieste platby alebo odmietnuť rezerváciu.
Poznámka k rezervácii, vrátane letov:
Ak máte jeden nízkonákladová letecká spoločnosť, ako EasyJet (U2), Sky Airlines (SKY), nemčina (4U), Ryanair (FR), TUIfly (X3), Germania (GEXX), Sun Express (XQ), Norwegian Air Shuttle (DY a Transavia (HV) zaslali), vezmite prosím na vedomie nasledujúce dôležité informácie. Vďaka leteckej spoločnosti už bolo spomenuté žiadny voľný stravovanie je súčasťou na palube. Potraviny a nápoje sú k dispozícii vo väčšine prípadov za poplatok. Je to batožina do 20 kg na osobu v cene, okrem Transavia (HV), TUIfly (X3) a Ryanair (FR) do 15 kg na osobu. Ďalšie batožinu do batožinového vedomia podmienky na príslušných webových stránkach. Aplikácia špeciálnych služieb (napr. miestenka, športové vybavenie, špeciálne potraviny, atď) nie je možné.
Príchod informácií pre lety s EasyJet (U2) od 23:04:13:
Check-in pre lety s leteckou spoločnosťou EasyJet môže byť vykonané v www.easyjet.com/de od 30 dní 2 hodiny pred plánovaným odletom výhradne prostredníctvom on-line check-in. To platí pre spiatočný let a musia byť vykonávané nezávisle vás. Pre viac informácií, obráťte sa na cestovné doklady. Pre následne vydané palubnej vstupenky na letisku bude znamenať dodatočné náklady.
Poznámka cestovať bez prevodu:
Ak budete cestovať bez prevodu DOVOLENKU rezervovať a po 18 hodín dorazí na váš rezervovanom hotela, informujte prosím majiteľa pred príchodom, takže rezervovaný výkon je samozrejmosťou.
(August 2012 až zmenené bez predchádzajúceho upozornenia).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 71 %
Poloha 55 %
Izby 65 %
Strava 72 %
Personál 68 %
65%
Celkové hodnotenie
7 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Osuna ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Osuna

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30