Upresnite svoje filtrovanie
78%
Hodnotenie
78%
Hodnotenie
 Španielsko, Costa Barcelona, Santa Susanna  Španielsko, Costa Barcelona, Santa Susanna

Checkin Sirius 

Checkin Sirius 

2:00 h
21 °C
21 °C
20 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
327 €
327 €
cena hotela od
cena hotela od
78%
Checkin Sirius
7 recenzií
od 327 €

Checkin Sirius

Odporúčanie 100 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 67 %
Izby 83 %
Strava 82 %
Personál 77 %
78%
Celkové hodnotenie
7 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Tento hotel sa nachádza v turistickom centre Santa Susana, len 150 m od pláže a 100 m od najbližších obchodov a barov. Susedné mestá sú Pineda del Mar a Malgrat del Mar Odkazy na verejnú dopravnú sieť môže byť ľahko dostanete pešo.

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v roku 2000. Ochotne ústrety hosťom v celkovo 161 izieb, srdečne vítané. V dome sú hostia vítaní v 24-hodinová check/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a. Per výťahu, rôzne úrovne v hoteli dosah. Sú vybavené bezpečnostnou schránkou. WiFi (za poplatok) ponúka cestujúcim prístup k Internetu. K ubytovanie sú v gastronomickom odbore reštaurácia, jedáleň a bar. Pre bežného spotrebného tovaru je hosťom k dispozícii supermarket. Medzi ďalšie vybavenie patrí TV miestnosť a herňu. Tí, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje poplatok na hotelovom parkovisku. Medzi ďalšie možnosti patrí miestnosť a práčovňa služieb.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza klimatizácia, centrálne kúrenie a kúpeľňu. Balkón je poskytovaný ako štandard vo väčšine miestností. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt, vrátane telefónom, televíziou a rádiom. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho, sušič vlasov.

Šport/Zábava:
K ubytovanie je k dispozícii bazén a vonkajší bazén. Hostia môžu relaxovať v ležadlami a slnečníkmi na slnečnej terase. Upokojujúce relaxácie, hotel Whirlpool v kúpacej oblasti. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. Posilňovňu a bazén sú súčasťou športového a rekreačného ponukou domu. Hotel ponúka rôzne wellness, sauna, parný kúpeľ a solárium sú k dispozícii. Ubytovanie organizuje zábavný program pre dospelých.

Stravovanie:
Tam sú k dispozícii pre rezerváciu viac cateringové služby. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a plnou penziou. Ako Stravovanie Raňajky, obedy a večere sú podávané.

Kreditné karty:
Kreditné karty priamo v dome: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Šport, wellness a fitness programy, masáže, sauna a ďalšie služby, ktoré hotel ponúka, alebo tieto služby môžu podliehať poplatku a platia sa na mieste.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 100 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 67 %
Izby 83 %
Strava 82 %
Personál 77 %
78%
Celkové hodnotenie
7 recenzií
Mária P.
Termín pobytu: Sep 2017 Publikované 07.10.2017
100 %
Izby krásne, čisté, strava výborná a pestrá, pri bezlepkovej diéte bezproblémová. Personálu a službám niet čo vytýkať - tento rezort odporúčam. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Checkin Sirius

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Checkin Sirius kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.10.2020 19:10:19
Koľko stojí zájazd do hotela Checkin Sirius?
Cena zájazdu je od 327€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 21°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Costa Barcelona.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30