• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Rekord 

  • Španielsko
  • Barcelona a okolie
21 °C
teplota vzduchu
20 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Hotel Rekord sa nachádza v Barcelone, asi 6 km od verejnej piesočnatej pláže San Sebastià. Nachádza sa asi 3 km od starého mesta. Je to asi 98 km od mesta Tarragona. Najbližšie "zaujímavé miesto": Sagrada Familia (4 km). Bary a reštaurácie sa nachádzajú priamo pri hoteli, supermarket a ďalšie obchody sú vzdialené len pár minút. Vzdialenosť od letiska El Prat de Llobregat je približne 12 km.
Vybavenie: Tento komfortný mestský hotel má 17 izieb. K vybaveniu patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, lobby bar, salónik, hotelový trezor (poplatky môžu platiť), výťah a TV miestnosť. K dispozícii je tiež bar. V izbe a práčovni sú k dispozícii za poplatok.
Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou, sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, klimatizáciou (centrálne riadené), kúrenie (centrálne riadené), TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi (za poplatok).
Poznámka pre dovolenkové pobyty (letu a hotel): Upozorňujeme, že informácie o predpisoch o batožine ao nástupe do rezervácie rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj o požiadavkách na vstup, cieľovej adrese a špeciálnych informáciách sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na stránke http://reisegast.info.
Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenie v dvojlôžkovej izbe s niekoľkými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.
Poznámka: Obmedzená mobilita
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku neobsahuje akékoľvek iné informácie, ale radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Rekord ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Rekord

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30