• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Urban Hotel Amadeos 

  • Portugalsko
  • Portugalsko
  • Porto
  • Matosinhos
17 °C
teplota vzduchu
15 °C
teplota vody
3:00 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Tento mestský hotel sa nachádza v meste Matosinhos. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza centrum s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácie a bary. Vzdialenosť od letiska Porto je asi 7 km.

Vybavenie: Hotel má celkom 50 izieb. K vybaveniu patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, hotelový trezor, výťah, WLAN (zadarmo), raňajková miestnosť, bar, izbová služba (za poplatok) a parkovisko (za poplatok). Vonku je strešná terasa.

Ubytovanie: Moderné štandardné izby majú vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, klimatizáciu / kúrenie, telefón, TV, WLAN, minibar (za poplatok) a bezpečné prenájom. Tie je možné objednať aj ako jednolôžkovú izbu.

Stravovanie: Bez jedla alebo so snídaním možnosť rezervácie.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (letu a hotel): Upozorňujeme, že informácie o predpisoch o batožine ao nástupe do rezervácie rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj o požiadavkách na vstup, cieľovej adrese a špeciálnych informáciách sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na stránke http://reisegast.info.

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenie v dvojlôžkovej izbe s niekoľkými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku neobsahuje akékoľvek iné informácie, ale radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Urban Hotel Amadeos ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Urban Hotel Amadeos

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30