Vyhľadávanie
Popis ubytovania
Pico do Refugio recenzie
Vicente Aparici Seguer
Zdroj:
Google - automatický preklad
Miesto je očarujúce s bezchybným osobným servisom. Už nám chýbajú tie fantastické raňajky s čerstvými šťavami. Strategicky umiestnené, ak plánujete objavovať ostrov. Vrelo odporúčame.
Marta Santana
Zdroj:
Google - automatický preklad
Náš pobyt v tomto hoteli na Azorských ostrovoch bol jednoducho úžasný. Môžeme len a len chváliť: personál je neuveriteľne priateľský a pozorný, vždy pripravený pomôcť s úsmevom.
Výzdoba je nádherná, s dôrazom na každý detail a prostredie je úplne idylické, najmä na prechádzku pri západe slnka. Je to jedno z tých miest, ktoré vás pozýva odpojiť sa a užiť si okamih.
Boli sme veľmi milo prekvapení kvalitou raňajok, ktoré boli pestré a chutné. Navyše detaily, ako je rýchla a dobrá tlaková teplá voda, robia veľký rozdiel, rovnako ako dostupnosť práčok, čo je pri cestovaní s deťmi nevyhnutné.
Dnes naša dcéra dovŕšila päť rokov a hotel nás prekvapil milou pochúťkou: tortou a balónmi, ktoré tento deň ešte viac umocnili. Za toto milé gesto sme nesmierne vďační.
Nepochybne zážitok, na ktorý budeme spomínať s veľkou láskou.
Marshall Brennan
Zdroj:
Google - automatický preklad
Úžasné ubytovanie, Ana bola skvelým hostiteľom pre našu registráciu a pobyt. Jej odporúčania boli všetky hity a všetky otázky, ktoré sme mali, boli okamžite zodpovedané.
Byt bol presne to, čo sme hľadali, a naše jednoročné dieťa malo veľa zábavy na pozemku. Centrálna poloha na videnie ostrova Sao Miguel. Raňajky boli skvelý spôsob, ako začať každý deň.
Toto miesto nemôžem dostatočne odporučiť - boli sme tam mimo sezóny a bolo tam ticho a veľa. Vrátil by som sa v okamihu!
Axel Pidoux
Zdroj:
Google - automatický preklad
Úžasný pobyt v Pico do Refúgio! Úžasný výhľad, pokojná atmosféra a neuveriteľne príjemný personál. Ideálne miesto na oddych a nasávanie krásy Azorských ostrovov. Vrelo odporúčame!
Alain D
Zdroj:
Google - automatický preklad
Úžasná budova, umiestnenie a výhľad. Centrálna poloha na návštevu ostrova. Pláž Santa Barbara je vzdialená krátku jazdu. Útulné izby v krásne zrekonštruovaných budovách. Naša izba mala kuchynský kút so všetkými základnými potrebami. Dobrá kvalita materiálov. Pre hostí je k dispozícii pekný salónik, bazén a priestor na grilovanie. Raňajky sú príliš základné vzhľadom na cenovú kategóriu. „Hardvér“ sa nám zdal naozaj pekný, no „softvér“ neosobný a komerčný aj z dôvodu nestálej prítomnosti personálu v priestoroch.