Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
53%
Hodnotenie
53%
Hodnotenie
Mexiko Mexiko
 Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Puerto Morelos  Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Puerto Morelos

Desire Riviera Maya Resort - Couples Only 

Desire Riviera Maya Resort - Couples Only 

11:50 h
33 °C
33 °C
29 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
1842 €
1842 €
cena hotela od
cena hotela od
53%
Celkové hodnotenie
12 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v meste Puerto Morelos. Do centra mesta sa dostanete za pár minút.
vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 114 izieb. Vo vnútri je recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor na prenájom, kaderníctvo, reštaurácia a bar, ako aj prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) a WiFi (za poplatok sa môžu vzťahovať verejné priestory). K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. V bazéne nájdete bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.
Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby Deluxe sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom na vlasy, županmi, káblovým internetom, minibarom, telefónom, trezorom, hudobným systémom alebo rádiom, terasou alebo balkónom a LCD TV so satelitným príjmom. Klimatizácia je individuálne nastaviteľná. Kanvica k dispozícii. Dvojlôžková izba deluxe s výhľadom na more za príplatok.
Dvojlôžkové izby Superior sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Deluxe.
Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Pre all inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, popoludní káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú v každom otvorenom bare zahrnuté od 00:00 do 24:00. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
Šport / Zábava (v závislosti od sezóny):
- Prípadne za poplatok: volejbal, plážový volejbal, masáže, sauna, kúpele
- zábava pre dospelých
Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro / Master Card, Visa
- Práčovňa (za poplatok)
- Hotel je určený výhradne pre dospelých
Kategória krajiny:
5 hviezdičiek
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a zdravotnej starostlivosti pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou z dôvodu našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutý cestovnou kanceláriou. Tieto informácie budú na internetových portáloch prezentované pred rezerváciou.
Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak ste si rezervovali let, promo akcia sa uskutoční v triede Economy.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že špeciálne a športové batožiny môžu byť spojené s nákladmi na transfer.
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré hotely vám bude miesto vášho hotela / ubytovania zrušené na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Kvôli umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči odídu v najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do majetku.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by sa počas cesty vyskytli meškania vo vašom lete.
Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môžu byť obmedzené alebo nedostupné v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popise hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej 1 účastník má 18 rokovv muštu.
Poznámka:
Venujte pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak plánujete prísť mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom prosím hotel vopred pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu a pricestovali ste po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte prosím hoteliér pred príchodom, aby vám bola poskytnutá rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.
Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu len približne od 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že pri príchode od 1. septembra 2017 sa požiada o ekologickú daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Eko-daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc platí zákazník priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutá v cene zájazdu. (Zmeny vyhradené)
Poznámka:
Berte prosím na vedomie aktuálne predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie z nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Mexiko! Pri vstupe cez USA dodržiavajte predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie nemeckého Spolkového ministerstva zahraničných vecí (platí to aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nie je opustený tranzitný priestor).
Imigrácia Mexiko: Nemeckí občania potrebujú cestovný pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.
Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup možný bez víz so strojovo čitateľným pasom. Občania všetkých krajín zúčastňujúcich sa na programe bezvízového styku v USA musia od 12. januára 2009 pristupovať k svojim osobným údajom a cestovným informáciám na webovej stránke Ministerstva vnútornej bezpečnosti na adrese https://esta.cbp.dhs.gov 3 dni pred odletom. Od 1. augusta 2008 je možná elektronická prihláška na dvojročné platné platné povolenie na vstup na internetovú stránku.
Okrem toho je možné leteniek vydať len vtedy, ak je včas k dispozícii "Údaje o cestujúcom". Ak tak chcete urobiť, pošlite prosím e-mail na service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplným menom všetkých spolucestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj dátum a pohlavie všetkých cestujúcich. V prípade neskorého prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady na vydanie cestovného lístka. Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.
Dôležité: Všetky osobné údaje o cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií uvedených v cestovnom pase. Upozorňujeme, že pri rezervácii.
Keďže predpisy sú neustále aktualizované, pozrite si prosím domovskú stránku amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
53%
Celkové hodnotenie
12 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Desire Riviera Maya Resort - Couples Only ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Desire Riviera Maya Resort - Couples Only

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.08.2020 05:08:51
Koľko stojí zájazd do hotela Desire Riviera Maya Resort - Couples Only?
Cena zájazdu je od 1842€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 12.08.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 33°C a teplota vody 29°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Cancún a Riviera Maya.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 12.07.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30