Upresnite svoje filtrovanie
87%
Hodnotenie
87%
Hodnotenie
Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy
 Kanárske ostrovy, Tenerife, Icod de los Vinos  Kanárske ostrovy, Tenerife, Icod de los Vinos

Finca Casonas de Marengo 

Finca Casonas de Marengo 

4:50 h
24 °C
24 °C
19 °C
cca 0:45 h
cca 0:45 h
681 €
681 €
cena hotela od
cena hotela od
87%
Finca Casonas de Marengo
2 recenzií
od 681 €

Finca Casonas de Marengo

Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 67 %
Izby 92 %
Strava 100 %
Personál 100 %
87%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Pozícia:
Malebné mestečko Icod de los Vinos bolo objavené v roku 1501. Staré mestské jadro s niekt
Stavby z tohto obdobia sa zachovali. 800 rokov starý dračí strom, najstarší
a najkrajšie svojho druhu, možno tu obdivovať. V okolí Icod de los Vinos je
krásny prístav San Marcos a nádherná pláž. O tom ani nehovoriac
jedinečný výhľad na horu Teide.
Nádherná finca z 18. storočia sa nachádza na ploche cca 30 000 metrov štvorcových
Nehnuteľnosť, cca 8 km nad Icodom.
Zariadenie:
Finca bola rozsiahlo zrekonštruovaná a zreštaurovaná tak, aby sa nezameniteľne zachoval krásny kanársky architektonický štýl. Finca pozostáva zo 6 bytových jednotiek s nádherným výhľadom uprostred bujnej zelene. K dispozícii je spoločný bazén s ležadlami a slnečníkmi.
Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Štúdio (Cuarto de Aperos, cca 30 m2): má vaňu alebo sprchu / WC, kombinovanú obývaciu izbu / priestor na spanie s kuchynským kútom a spoločnú terasu.
Apartmán 1 spálňa (La Cuadra, cca 70 m2): Sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, spálňou, obývacou izbou s kuchyňou a jedálenským kútom, ako aj balkónom alebo terasou.
Apartmán Superior 1 spálňa (Señorial la Era, cca 60 m2): Rozprestiera sa na dvoch úrovniach a má vaňu alebo sprchu/WC, spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu a spoločnú terasu.
Apartmány Comfort (Mirador de Marengo): Sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, kuchyňou, vlastným parkovacím miestom, WiFi, SAT TV a balkónom alebo terasou.
Apartmán balkón / terasa (El Teide, cca 70 m2): má vaňu alebo sprchu / WC, spálňu, obývaciu izbu s kuchyňou a balkón alebo terasu.
Dvojpodlažná rodinná izba (Bodega de San Marcos, cca 100 m2): Rozprestiera sa na dvoch poschodiach. Na spodnom poschodí sa nachádza vaňa alebo sprcha / WC, spálňa a spoločná terasa. Na hornom poschodí je vaňa alebo sprcha/WC, spálňa, obývačka, kuchyňa a balkón.
Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Bez jedla
Ostatné:
Počiatočné a záverečné upratovanie v cene + raz týždenne.
Výmena posteľnej bielizne a uterákov raz týždenne.
Kategória krajiny:
3 hviezdičky
Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť sa prijímajú ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu ovplyvniť hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkovaných, uzdravených alebo nezaočkovaných ľudí môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.
Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových plánov, ako aj zatvoreniu hotelov, neskoršiemu otvoreniu hotela a nadmernej rezervácii – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám budeme snažiť čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si zarezervovali, o svojom príchode vopred.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.
Znížená pohyblivosť:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o pravidlách týkajúcich sa batožiny, palubného stravovania a odbavenia pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen <br /> Ak ste si zarezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.
Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii len okolo 14:00 v deň príchodu. Ak prídete do 3:59, okamžite dostanete svoju rezervovanú izbu.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Kvôli našim predzmluvným informačným povinnostiam dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) do konca mája (31.05.) môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostné podmienky. Niektoré priestory vonkajšieho areálu ako aj športovo-zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť v tomto období zrušené.
Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ v popise hotela nie je uvedené nič viac.
Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch vás namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vyhodia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu door-to-door. V takom prípade vás vodiči vyložia na najbližšom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do ubytovacieho zariadenia.
Prosíme vás, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak váš let mešká počas vášho príletu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a pri transferoch sa účtujú poplatky za prepravu.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 67 %
Izby 92 %
Strava 100 %
Personál 100 %
87%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Finca Casonas de Marengo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Finca Casonas de Marengo

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 19.05.2022
Je hotel Finca Casonas de Marengo kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.05.2022 12:05:59
Koľko stojí zájazd do hotela Finca Casonas de Marengo?
Cena zájazdu je od 681€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 24°C a teplota vody 19°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Tenerife.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 4:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30