Izrael Izrael
Izrael, Jeruzalem a okolie, Jerusalem Izrael, Jeruzalem a okolie, Jerusalem

Prima Palace 

Prima Palace 

Izrael Izrael
Izrael, Jeruzalem a okolie, Jerusalem Izrael, Jeruzalem a okolie, Jerusalem
Teplota vzduchu: 29 °C
Teplota vody: 25 °C
Dĺžka letu: 3:20 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Balíček City Break Jerusalem 2017:
JT Touristik vám ponúka príležitosť poznať rozmanitosť Jeruzalema. To sa najlepšie robí prostredníctvom kultúry a kuchyne krajiny.
Za rezerváciu tohto hotela dostanete poukážku / poukaz v celkovej hodnote viac ako 100 € (minimálne 3 po sebe idúce noci). Zahrnuté sú nasledujúce služby:
- Večera pre dvoch
- Prehliadka mesta
- vstup do "nočného spektakulára"
Budete tiež mať zľavy na najlepších a najvýznamnejších múzeách, reštauráciách a atrakciách.
Ďalšie informácie a podmienky nájdete tu:
http://www.jt.de/jerusalem-city-break
Kategória: 4 hviezdičky
miesto:
Tento tradične štýlový hotel sa môže pochváliť obľúbenou polohou v štvrti Mea Sherim a Geula v Jeruzaleme a jeho duchovnou atmosférou. Nachádza sa v samom srdci Jeruzalema, len pár minút chôdze od Starého mesta. Najbližšie letisko "Tel Aviv Ben Gurion" je vzdialené asi 40 km.
adresa:
2 Pines Street
9128002 Jeruzalem
Tel .: +972 2 5311811
Fax: +972 2 6544388
vybavenie:
Hotel má 76 komfortných nefajčiarskych izieb na 4 poschodiach. Príjemne zariadené vstupné nádvorie s stolmi, stoličkami a slnečníkmi vás pozývajú na relaxáciu ako útočisko zo zhonu centra mesta. Raňajky a večere sa podávajú denne v dvoch jedálňach. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Vo verejných priestoroch hotela je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je zdarma pre hostí podľa dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.
Registrácia od 14:00; Odhlásenie do 11:00
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12.00 do 16.00 hod. A odhlásenie je v čase od 10.00 do 14.00 hod. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
ubytovanie v rodinnom dome:
Dvojitý štandard
(cca 16 m²) Izby majú spálňu, kúpeľňu, TV, mini chladničku, sporák na vodu, zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor a bezplatné Wi - Fi.
Dvojlôžková izba Economy
(cca 13 m²) Vybavenie podobné dvojposteľovým izbám, typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť na výhodnom mieste.
Dvojlôžková izba Deluxe
(cca 18 m²) Priestranné izby majú spálňu, kúpeľňu, TV, mini chladničku, vodný sporák, zariadenie na prípravu kávy a čaju, trezor, bezplatné Wi - Fi, župany, papuče a minerálnu vodu.
stravovanie:
raňajky
Môžete využiť bohaté raňajky formou bufetu (zvyčajne formou bufetu).
wellness:
Hotel má bezplatný Mikveh, ktorý môžete využiť denne.
Doplnkový prevod nákladov:
Upozorňujeme, že pri prevode môžu vzniknúť mimoriadne náklady na objemnú batožinu (napr. Golfové vybavenie, detský kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Prevoz medzi letiskom Ben Gurion v Tel Avive a Jeruzaleme:
Nasledujúce varianty slúžia na orientáciu a NIE sú zahrnuté v cestovnej cene:
Existujú rôzne varianty prenosu:
1. Autobusom s autobusovou linkou 485 z / do Jeruzalema priamo na medzinárodné letisko Ben Gurion: autobus 485 beží na plný úväzok na celú hodinu s výnimkou soboty. Vnútorné služby zahŕňajú bezplatné nabíjanie Wi-Fi a nabíjacie stanice USB na každom sedadle. Jediný výlet je teraz najlacnejším a najrýchlejším spojením na letisko s približne 4,10 eura. Cesta trvá len asi hodinu v závislosti od dopravnej situácie, čas jazdy sa skracuje najmenej o 20 minút - zatiaľ bolo autobusové spojenie so zmenou. V Jeruzaleme sa podávajú niekoľko zastávok, vrátane centrálnej autobusovej stanice a Knessetu. Na zadnej straneautobusová zastávka v Medzinárodnom kongresovom centre a Izraelské múzeum. V piatok autobusová doprava prebieha do 14.00 hod. V sobotu sa vráti do prevádzky po sobotu o 19.00 hod.
2. Sherut (Sammeltaxi): Lacná alternatíva k taxíku je Sherut, v hebrejčine ako taxík Sherut. Minibus má desať pasažierov, ktorých batožina je uložená v chrbte. Cesta ide do určených destinácií, ako sú autobusové stanice. Na požiadanie môžete prejsť na konkrétnu adresu za malý príplatok, s výnimkou destinácií na arabských územiach, ako je východný Jeruzalem. Z letiska Ben Gurion Sherut cestuje do rôznych destinácií v blízkych mestách a predmestiach. Dôležité je vedieť: Taxi sherry odíde len vtedy, keď sú všetky sedadlá obsadené, alebo najneskôr jednu hodinu po príchode prvého cestujúceho. Vodiči sa veľmi dobre poznávajú a jazdia veľmi bezpečne. Výlet do Jeruzalema stojí 64 Šechelov (približne 16,40 eura) a Sammeltaxis beží nepretržite.
3. Taxi: nákladový bod okolo 300 Shekel (asi 80 eur)
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravu:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách vstupu:
Vstupné predpisy sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Požiadavky na vstup do turizmu
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka Vstup a výstup:
Predchádzajúce cesty do arabských krajín alebo do Iránu nie sú samy o sebe prekážkou vstupu, avšak v prípade, že v pasoch bude víza z arabských štátov alebo z Iránu, možno očakávať bezpečnostný prieskum izraelských bezpečnostných síl pri vstupe (s výnimkou Jordánska a Egypta). To platí aj pre nemeckých štátnych príslušníkov s predpokladaným arabským alebo iránskym pôvodom. Prieskum bezpečnosti sa očakáva aj na pečiatkach / vízach z Malajzie, Indonézie alebo Sudánu. V prípade potreby sa na izraelskom veľvyslanectve v Berlíne odporúča zodpovedajúca požiadavka.
Pri vstupe do Izraela cez letisko Ben Gurion v rámci pilotného projektu izraelských pohraničných orgánov každý cestujúci dostane vstupnú kartu ( "Control hraničných kontrol") vydala, ktorá musí byť udržiavaná až do konečného odchodu. Vstupný chrám v priechode už nie je pripojený. Pri prekračovaní kontrolných bodov, najmä v západnom Jordánsku, by sa vstupná karta mala prepravovať, aby sa predišlo ťažkostiam. Pri vstupe na iné hraničné priechody, kde sa tento postup ešte nepoužíva, je potrebné dbať na označenie izraelského víza v pasu s uvedením maximálnej dĺžky pobytu (obvykle tri mesiace). Na požiadanie je zvyčajne možné odtlačkovať aj na samostatnom papieri, ktorý sa má uchovávať až do odchodu. http://www.visa-express.de/deutsch/land.php?ISO3166=IL
Pri odchode z Izraela prostredníctvom letiska Ben Gurion sa uskutočňujú bezpečnostné kontroly batožiny citlivé na čas, ako aj rozhovory s cestujúcimi. Odporúča sa prísť skoro na letisko (asi 3 hodiny pred odletom). Ak sú elektrické zariadenia, najmä prenosné počítače, vyšetrované izraelskými bezpečnostnými orgánmi, obvykle sa po jednom až troch dňoch posielajú na miesto pobytu cestujúcich.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, sa registrácia uskutočňuje v hoteli len v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).
Ak je spiatočný let prenocovací, s odletom okolo 03:00 ráno od miesta určenia, odhlásenie v hoteli sa uskutoční v čase 12:00 (miestna odchýlka je vyhradená) predchádzajúci deň.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela v závislosti od dostupnosti.
Možnosť prístelky za príplatok pred odletomuzubuchen. Obráťte sa na zákaznícky servis.
Prima Palace recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Prima Palace ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Prima Palace
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 06.06.2019 12:06:39
Koľko stojí zájazd do hotela Prima Palace?
Cena zájazdu je od 379€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.07.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 29°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Jeruzalem a okolie
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.06.2022 9:30
Dĺžka letu Izrael
Let trvá približne 3:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30